• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

icebreak

התוסף שיביא לכם את הג'נענע לפורומים של HWZONE !!! (מעודכן, גרסא 0.3) !!

33 תגובות בדיון זה

ברוכים הבאים לתוסף שיקל על ניווט בין דפי הפורום.

מה זה עושה ??

כעת כשאתם מסתכלים על רשימת פוסטים, התוסף מאפשר לשנות את הצבע לדיונים חדשים/מעודכנים ולדיונים שאין תגובות בשבילם (אפשר לבחור כל צבע ולמי לשנות). הנה דוגמא שתמחיש את זה (יש 3 צבעים שונים לפוסטים, כמובן שאפשר לשנות רק אחד מהם וכו'):

------------------------

example.PNG

------------------------

בגרסא 0.2 הוספתי אופציה חדשה שמאפשרת לכם לעבור מהר בין הפורומים השונים באתר, ע"י תפריט שנמצא בצד שמאל למעלה (ראו תמונה):

------------------------

example2.PNG

------------------------

כמובן שלחיצה עם כפתור אמצעי על לינק בתפריט המהיר יפתח אותו ב TAB חדש (כמו כל לינק שיש בעמוד, בשביל ניווט נוח יותר).

איך מתקינים ??

בגדול רשום באנגלית בהתחלה פה: http://icebreak.zickel.net/hwzone/hwzone.user.js

בפועל, צריך להתקין את התוסף GREASEMONKEY מפה:

http://greasemonkey.mozdev.org/

תלחצו שם "Click Here to Install Greasemonkey" שימו לב שזהו תוסף בדוק ע"י צוות MOZILLA, זה לא סתם משהו שילד כתב...

אחרי ההתקנה, תפעילו את ה FIREFOX שוב ואז תלחצו פה:

http://icebreak.zickel.net/hwzone/hwzone.user.js

כשאתם שם, יהיה לכם אפשרות חדשה בתפריטים של FIREFOX, תכנסו ל TOOLS ואז תלחצו על INSTALL USER SCRIPT, תלחצו על זה ואז OK.

זהו, הכל אמור לעבוד.

איך משנים את האפשרויות ??

בשביל זה צריך לפתוח את הקובץ http://icebreak.zickel.net/hwzone/hwzone.user.js לשמור אצלכם, ולשנות את השורות הבאות:

בשביל הצבעים:

// the default color the forums uses for posts (just for reference here)

var defPostColor = '#E4E7E9';

// this is the color to use for new posts

var newPostColor = '#C3C6E9';

// this is the color to use for posts with no replies

var noReplyPostColor = '#A3A6E9';

// this is the color to use for posts that you already replied in

var alreadyReplyPostColor = '#E4E7A9';

// list of nicks (including your own) that you will want to hightlight posts from (case sensetive)

// var nickList = new Array("IceBreak", "Enc0der", "nim901");

var nickList = new Array();

// the color of those nick's posts

var nickListColor = '#A2A46B';

ליד כל צבע, רשום מה התפקיד שלו, כדי לשנות אותם למה שאתם רוצים (הם בפורמט sRGB), ואחרי זה תסירו את הקובץ הקודם ותתקינו את הקובץ עם הצבעים שלכם. (חשוב לציין, כי תקפידו לא לשנות את שמות המשתנים ואם משתמשים ב nicklist אז כמו שרשום בדוגמה).

בשביל התפריט המהיר:

// do you want the quick navigation menu ? (1 = yes, 0 = no)

var quickNav = 1;

תשנו את זה ל 0 אם אתם רוצים לבטל אותו.

יש עוד משהו שזה עושה ??

לא מספיק ? אל תדאגו, בעתיד יתכן ואני יוסיף אפשרויות נוספות (אם יש לכם רעיונות, תכתבו פה).

בעיות / טענות / אהבתם ??

אתם מוזמנים לכתוב פה בדיון אם יש לכם בעיות / ההוראות לא היו מובנות / משהו לא עובד / אהבתם את זה, ומה לא...

---

מה זה ה GREASEMONKEY הזה ??

זהו תוסף הלהיט החדש מבית MOZILLA שמאפשר לכם לשנות את המראה של אתרים מסוימים ולהוסיף להם פונקציליות, ניתן להשיג אותו ולקרוא עליו פה:

http://greasemonkey.mozdev.org/

רוצים עוד קבצי שינוי אתרים מגניבים לכל מני אתרים באינטרנט, תסתכלו על הרשימה פה (או שתחפשו בגוגל):

http://dunck.us/collab/GreaseMonkeyUserScripts

האם זה יעבוד על INTERNET EXPORER או דפדפן אחר חוץ מ FIREFOX?

לא, כרגע התוסף רץ רק על , יתכן ובעתיד יהיו גרסאות לדפדפנים אחרים, ובכלל זאת גם EXPLORER.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מגניב! :xyxthumbs:

רק חבל שאני לא משתמש בfirefox... :'(

יש אתרים שאני משתמש בהם שלא תואמים לו....

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

doesn't seem to work on mozilla, could be only for the meanwhile

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אז תחליף אתרים... :P

אם יש לך תחליף ל:

.../newspro.cgi

אני אשמח לשמוע

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

doesn't seem to work on mozilla, could be only for the meanwhile

אכן, עדכנתי את ההוראות שזה ל ולא גם ל MOZILLA...

לכל האחרים, בבקשה לא להגיב על דברים שלא קשורים לתוסף הזה... אני מעוניין לשמור על הדיון הזה ענייני, תודה.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות לשנות את המראה של האתר עצמו, לפי ההצעה של התוסף הנ"ל, כך שהפונקציונאליות החדשה תהיה Built-in בתוך האתר וזמינה לכל הדפדפנים, מבלי להתקין את התוסף?

אם אפשר, אז רצוי גם שלכל משתמש תהיה אפשרות לשנות את הצבעים האמורים לפי בחירתו במאפייני מראה וממשק שבפרופיל שלו.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה אפשרי במסגרת המערכת, התוסף הנל הוא פלאג אין לדפדפן ולא ממש תלוי באתר

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה אפשרי במסגרת המערכת, התוסף הנל הוא פלאג אין לדפדפן ולא ממש תלוי באתר

אני לא מתכוון להתקנה של התוסף על השרת של האתר, אלא לשינוי בעיצוב של האתר, לפי הרעיון של התוסף האמור, ולאפשר לכל משתמש לבחור אם הוא רוצה צבעים ואיזה, דרך ההגדרות שבפרופיל שלו.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חדשות אחרונות

• תגובות חדשות בפורומים

• http://ksp.co.il/?uin=37386&select=.268..271..211..2639..2183..685..347..466. אם 500 ג'יגה של נפח אחסון יספיק לך זה מחשב מעולה לצרכים שלך.

• מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
      אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי מעבד + לוח אם: 1029 ₪ - * מבצע מרץ של אינטל * - Quad Core i5 7500 3.4Ghz + ASUS H110M-K DDR4 S1151
      קירור אוויר למעבד: 129 ₪ - * מבצע * - Arctic Freezer 7 Pro Rev.2
      זכרון: 235 ₪ - * מבצע * - 8GB Crucial DDR4 2133Mhz CL15
      כרטיס מסך: 1250 ₪ - * חדש במבצע * - GALAX Geforce GTX1060 OC 6GB
      דיסק קשיח: 319 ₪ - * מבצע * - WD Caviar Red 1TB 3 Years Warranty
      כונן אופטי: 79 ₪ - * מבצע * - LG DVD-RW X24 GH24SCO
      מארז + ספק: 385 ₪ - * מבצע * - Antec VSK-4000 (USB3) + FSP HYPER 500W 85 Plus
      תוכנה: 120 ₪ - * מבצע * - microsoft Office 365 Personal
      תוכנה: 399 ₪ - * מבצע * - Windows 10 64 bit Hebrew OEM
      ציוד היקפי: 60 ₪ - microsoft Wired Keyboard 600 USB
      הרכבת אספרס: 150 ₪ - הרכבת אקספרס - עד 2 ימי עסקים (מותנה בזמינות מלאי) מחיר סופי: 4155 ₪ למזומן  
       4238 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים
    • יחד עם יציאת רייזן ואופציות חדש החלטתי לשדרג את מחשב האייבי ברידג' (דור שלישי של אינטל) שלי באופן חלקי 
      אני רוצה להחליף את הלוח אם ,מעבד וראם אבל אני משאיר את הכרטיס מסך שלי בעיקרון הכל חוץ מכרטיס מסך,ספק כח והארד דיסק אני מחליף כולל מארז 
      מארז אני כנראה קונה את ה R270 של קורסייר אבל פתוח להצעות  1. מה התקציב המקסימאלי?2300 א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?לנסות לחסוך אם אפשר  ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עוד 700 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?משחקי מחשב ועריכה קלה (הסתדרתי עם ה I5 שלי מצויין) משחק קאונטר וארמה 3  א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: -אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. -מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). -לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא 4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?ספק כח, הארד דיסק וכרטיס מסך 5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?3 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? אופציונלי אבל לא הכרחי 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?לא 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אני ממודיעין אז סבבה הכל 9. מתי מתוכננת קניית המחשב?עד מאי גג 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).6 ומעלה חיבורי USB עדיפות לדור 3 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?מאוד חשוב 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:אשמח להמלצה שונה על מארז אם מישהו מכיר מקום טוב שמוכר מארז עם כיסוי לספק כח במחיר דומה של עד 400 או קרוב
    • אז חשבתי לנסות את מזלי בתכום המצלמות שנמכרו פעם. האם כדאי לי לנסות את מזלי לדוג איזה מצלמה טובה מ ebay או מיד2 בהתחשב בזה שאני מתפשר על האיכות, כי אני מצלם רק תמונות משפחתיות בבית. אבל אכן אני רוצה משהו טוב.     יש לי כמה מצלמות שראיתי שרציתי להתייעץ Sony Alpha a350 14.2 MP (עם עדשה של 35-80mm) שהיא עם ISO 3200 עלות סופית של 850ש"ח (משום מה סוג המשלוח גובה ממני גם עמלות נוספות מראש והכל כולל הכל יוצא ככה) מהקישור כאן http://www.ebay.com/itm/352014822047?_trksid=p2060353.m2748.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT האם כדאי, אני יודע שיש היום יותר טובות, אבל השאלה, האם במחיר הזה, אני מקבל תמורה מקצועית מספיק?   יש את  Minolta Dimage A-200   שהיא 8MP ועם ISO800  מחיר 450-500ש"ח מצלמה קצת חלשה, אבל החברה לא נמכרת יותר. יש כמה הצעות של זה באיביי, עם עדשה + שלט רחוק העניין הוא שזו מצלמה מאוד ישנה, של חברה שלא קיימת יותר, אבל שהייתה כן ידוע בביצועים שלה פעם. אז השאלה האם כדאי.   *גם לסוני וגם למנולטה יש מסך מתכוונן (לסוני צריך יהיה לקנות איזה שלט), למרות שסוני לא נמכרת יותר, עדיין נמכרים עבורה הרבה תוספות ולא יקר מדי. נגיד ואני אלך על זו של סוני, איזה תוספות לשאול את המוכר שיש עבורה, שלט (אני יודע שצריך בנפרד), מטען וסוללות, כרטיס זיכרון נתמך. אולי העדשה העכשיווית לא טובה (כי גודלה המינימלי הוא 35mm, ראיתי כאלו שמתחילות מ18mm) והאם ביחס למצלמות של ימינו כדאי לי להתעסק עם אחת כזו?   חשבתי על של CANNON אבל לא מצאתי משהו כרגע.     מה דעתכם, תקציב של עד 800 ש"ח, מוכן לקנות גם משהו מהדור הישן העיקר שיהיה טוב (ולא צעצוע חדש, פשוט ובעל ביצועים נמוכים) תודה לעוזרים
    • Chivalry: Medieval Warfare בחינם בסטים http://store.steampowered.com/app/219640/ פשוט תלחצו על התקן משחק והוא יהיה שייך לחשבון שלכם לתמיד.