אל-על והחרדים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אל-על והחרדים

The Grey Matter

Recommended Posts

בנוגע לאיסור עבודה בשבת

חוק זה דווקא לא דתי אלא סוציאלי, ברוב המדינות המערביות לא עובדים בסוף השבוע (אצליהם יום ראשון).

חוק איסור עבודה בשבת הוא לא חוק מדינה. אלא תקנות עירוניות בערים התומכות באיסור זה. או מדיניות חברה (לדוגמת אל-על).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רוצחים שייכים לכלא מכיוון שהם גורמים נזק לאנושות, איזה נזק לעזעזל גורמים ה"כופרים" ?!

מצטער להגיד לך אבל לפי אמונותיהם אנחנו אחראים ישירים לאי-ביאת המשיח.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצחים שייכים לכלא מכיוון שהם גורמים נזק לאנושות, איזה נזק לעזעזל גורמים ה"כופרים" ?!

ולפי האמונה שלי הם אלה שאחראים לזה שאני כימעט ולא יוצא ימי שישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולפי האמונה שלי הם אלה שאחראים לזה שאני כימעט ולא יוצא ימי שישי.

בדיוק.

לכן יש לשניכם יצוג שונה בכנסת שכל אחד מהם דואג (או אמור לדאוג) לאינטרסים של הבוחרים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הבעיה שהם מחזיקים ת'מדינה בביצים ואם לא נותנים להם משהו הם משתגעים כמו חמורים.

זאת הבעיה המחורבנת שלהם

ןלא נכנס לקטע שהם אוהבים לבכות עליו (אשכנזי ספרדי....אין לי כוח להרחיב בכלל)

אבל צריך פעם אחת לעשות משהו שטוב למדינה, כמו להעביר את הקצבאות לאנשים שזקוקים להן ומגיעה להם

מאשר לתת את זה למשפחות עם 800 ילדים שההורים אהבו קצת יותר מידי את מצוות "פרו ורבו" וכל ה8000 האלה הולכים לישיבה במקום לצבא.....

אם הם היו הולכים לצבא, אז אחלה, אבל הם סתם פרזיטים לכלכלה, ולא עושים כלום חוץ מללמוד תורה

גם הסרבנים ככה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הבעיה שהם מחזיקים ת'מדינה בביצים ואם לא נותנים להם משהו הם משתגעים כמו חמורים.

ובכל זאת אל-על הטיסו מטוס בשבת..

אבל אני לא יכול להסכים איתך יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה המחורבנת שלהם

ןלא נכנס לקטע שהם אוהבים לבכות עליו (אשכנזי ספרדי....אין לי כוח להרחיב בכלל)

אבל צריך פעם אחת לעשות משהו שטוב למדינה, כמו להעביר את הקצבאות לאנשים שזקוקים להן ומגיעה להם

מאשר לתת את זה למשפחות עם 800 ילדים שההורים אהבו קצת יותר מידי את מצוות "פרו ורבו" וכל ה8000 האלה הולכים לישיבה במקום לצבא.....

אם הם היו הולכים לצבא, אז אחלה, אבל הם סתם פרזיטים לכלכלה, ולא עושים כלום חוץ מללמוד תורה

גם הסרבנים ככה.....

אכן יש נקודה בדבריך.

הבעיה היא שהחרדים הקיצוניים הפכו ל"עלוקות" (סליחה על הביטוי) של המדינה. הם דורשים קיצבאות וזכויות ללא-סוף

אך את חובותיהם למדינה הם לא מקיימים מתירוצים של דת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...