אל-על והחרדים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אל-על והחרדים

The Grey Matter

Recommended Posts

בצעד לא יוצא דופן של טימטום, יצאו החרדים נגד הנחתת טיסת אל-על מלוס אנג'לס בישראל

וזאת בגלל חשש לחילול שבת. תגידו לי, מה קרה לכל הרבנים האלה השתגעו? האנשים עברו פיגוע טרור והחרדים בצעד של טמטום ואטימות מתנגדים להחזרתם לארץ בגלל חשש לחילול שבת

מה הלאה? לא יפנו פצועים קל בפיגועים שהיו בשבת בגלל שאין סיכון נפש?

תגובותיכם בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ב100% באותה דעה כמו שלך-זה פשוט לא הגיוני.

אני חושב שצריך להעיף את כול המפלגות החרדיות מהכנסת כי פשוט אין להם שום הגיון בראש.

Strenght & Honor

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להגזים

אני חושב שבסך הכול לדת צריך להיות יצוג במדינה. הרי בכל זאת מדובר במדינת היהודים.

אבל הפסיכוזה של חלק מהרבנים פשוט מתמיהה אותי

אני לא נגד יצוג (מועט, אך קיים) של הדת במדינה. אני נגד אותם מנהיגים דתיים שבתור יהודי (אמנם חילוני, אבל עדיין יהודי שומר מסורת)

מתבייש בהם וביהדות הפנאטית שהם מייצגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל בלי שילוב מסויים של הדת במדינה נצא כמדינה ככל העמים.

הרי מה שמייחד אותנו בארץ הזו זו שאנחנו יהודים.

למה אנשים חיים בארץ מוכת הטרור הזו? בגלל זה, בגלל שאנשים יכולים להרגיש חלק ממשהו, בגלל שאנשים מסוגלים לדבר עברית ברחובות, בגלל שאנשים לא מרגישים מאויימים בגלל גזענות דתית.

אני , שאני מגדיר את עצמי כחילוני גמור , מבין שהיותי יהודי וישראלי זה מה שהמחזיק אותי פה בארץ ולא שום סיבה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהארץ שלנו צריכה להתבסס על הגזע היהודי במקום על הדת היהודית(וזה לא אותו הדבר)

משמע שכולם צריכים להיות חילוניים ולא להאמין באלוהים(ועכשיו יגיעו הצחוקים והירידות-אני רגיל לזה ;))

Strenght & Honor

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש רציתי להכנס לעניין הזה-רציתי יותר לדבר על המשפט "משמע שכולם צריכים להיות חילוניים ולא להאמין באלוהים"

Strenght & Honor

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהארץ שלנו צריכה להתבסס על הגזע היהודי במקום על הדת היהודית(וזה לא אותו הדבר)

משמע שכולם צריכים להיות חילוניים ולא להאמין באלוהים(ועכשיו יגיעו הצחוקים והירידות-אני רגיל לזה ;))

גזע יהודי?! אין כזה דבר.. מצטער לאכזב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרדים = מפגרים.

מה קיבינימאט איכפת להם תגידו לי?!

מה איכפת להם אם מטוסי על-אל יטוסו בשבת?!

מה איכפת להם שאטובוסים ינסעו בשבת?!

מה איכפת להם שרכבות ינסעו בשבת?!

מה איכפת להם שחנויות יעבדו בשבת?!

מה איכפת להם שיהיו חנויות לא כשרות?!

מה איכפת להם איך בנות מתלבשות?!

מה איכפת להם בכלל?!?!?!?!?!!?

עכשיו אני חושב על זה ופשוט אין לי מושג. :nixweiss:

Strenght & Honor

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש רציתי להכנס לעניין הזה-רציתי יותר לדבר על המשפט "משמע שכולם צריכים להיות חילוניים ולא להאמין באלוהים"

זו משימה מעט קשה לשכנע את כולם להיות חילוניים.

מה שרשמת זו הנקודה שאני עומד נגדה. תסתכל, כפי שאתה רוצה שכולם יהיו חילונים גם החרדים רוצים שכולם יהיו דתיים.

גם אתה וגם הם לא תהססו להשתמש בכל אמצעי כולל כפיה דתית אצליהם, והפרדת הדת מהמדינה אצלך על מנת להפוך אחד את השני למאמינים בדת (או בפילוסופיה במקרה שלך) שאתם מאמינים.

אני אומר שצריך ללכת על פי שיטת חיה ותן לחיות. כפי שהם לא יעצרו את אורח חיינו ויתפשרו בדברים מסויימים, גם אנחנו צריכים לתת להם לחיות באמונה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שכיום החילונים מוכנים לתת לחרדים לחיות כפי שהם רוצים ובתנאי שהם לא יתערבו בדרך חייהם.

הבעיה היא אצל החרדים הקיצוניים ואלו שמנהיגים אותם (שדי ירדו מהפסים). הם נכנסו למעין מסעות צלב נגד החילוניים על מנת להפוך כל אחד לחרדי הדוק וירא דרעי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...