מה אתם עושים בחיים שלכם? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם עושים בחיים שלכם?

arkadur

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מחפש.

יש לך הצעות?

אני לא מכיר את תחומיי העניין שלך ואת ההתמחויות שלך אבל תסתכל במדור דרושים ותבדוק אם משהו מתאים לך

אני לא יודע מה היו הציונים שלך בבגרויות אבל הייתי ממליץ לך לקחת את כספיי ההימורים שלך וללכת ללמוד משהו באוניברסיטה(כמו כלכלה למשל) שיהיה לך מקצוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הייתי יכול אז הייתי עושה זאת עוד מזמן

לי אין אפשרויות כמו שיש לכם

העבר שלי לא כל כך נקי וזוהר ונורמלי כמו לכולם

עד לפני 3 שנים הייתי מסובך בהרבה בלאגן

בגלל זה אין לי הרבה אפשרויות עבודה וכדומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב נשמע קשה, כנראה שבגיל 30 ככה תמצא את עצמך בסבבה בלי כסף ובלי רכוש מתגורר ברחוב עם התאילנדים בקרוון. :D

ולעניין, בתור תיכוניסט יודביתניק, (עוד חודש מסיים ללמוד  :)) כעיקרון לומד יוצא נפגש עם חברים משחק כדורסל רץ הולך למטווח לירות לכיף ויושב מדי פעם על המחשב ושומע ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב נשמע קשה, כנראה שבגיל 30 ככה תמצא את עצמך בסבבה בלי כסף ובלי רכוש מתגורר ברחוב עם התאילנדים בקרוון. :D

יכול להיות

אבל רוב הסיכויים זה שאני פשוט יעשה כסף על אנשים כמוך ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נההה...זה רק אם תחזור בתשובה ותהיה חרדי :P

אתה יודע זה נשמע לי עסק טוב :hat:

לשבת כל היום ולא לעשות כלום ועוד לקבל כסף

אני יחשוב על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם נתקעתם על Djx ?

לי יש יום הרבה יותר מעניין(או שלא ממש)!

אני קם בבוקר, אוכל או שלא אוכל כלום עד 4, חוזר מהבית ספר הבייתה ומתחיל לחשוב מה אני עושה באותו יום או בסוף השבוע ואז נזכר שמבחינה חוקית הדבר היחיד שאני יכול לעשות זה להעלות במעליות(וזה עוד רק מהיום!) ואז או שאני הולך לישון, או שגולש באינטרנט באוססיביות מחפש בנואשות איזה תראד להכניס בו איזה התחכמות שלי באורך כמה עמודים שאף אחד לא קורא(ברוב המקרים אני מוחק את ההודעה שניה אחרי ששלחתי אותה) וכך אני עושה עד שאני מתעלף(ונרדם), משם אני מוצא את עצמי ב6:40 נכפה לקום אחרי מספר שעות שינה שאפשר לספור על יד אחת לעוד יום חסר כל תוכן, וחוזר חלילה.

יש לציין שבימי חופש זה לגמרי אחרת:

אני מתעורר בין 1000 ל 1400 ומרגיש כאילו caterpillar 797 עבר עלי 20 פעם למרות שישנתי מעל ל11 שעות.*עושה משהוא משעמם ולא חשוב כל היום*, ואז הולך לישון ב4 לפנות בוקר כשכל הלילה אני כותב בפורום ובודק כל 5 דקות אם מישהוא מגיב(כאילו מישהוא אחר גולש בשעות כאלה).

וכמובן שולח לינק לכל החברים שלי כדאי שיראו איזה הברקה גאונית כתבתי בתקווה שהם גם יגיבו ולא בזבזתי 3 דקות מהחיים שלי לשווא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם נתקעתם על Djx ?

לי יש יום הרבה יותר מעניין(או שלא ממש)!

יש לציין שבימי חופש זה לגמרי אחרת:

אני מתעורר בין 1000 ל 1400 ומרגיש כאילו caterpillar 797 עבר עלי 20 פעם למרות שישנתי מעל ל11 שעות.*עושה משהוא משעמם ולא חשוב כל היום*, ואז הולך לישון ב4 לפנות בוקר כשכל הלילה אני כותב בפורום ובודק כל 5 דקות אם מישהוא מגיב(כאילו מישהוא אחר גולש בשעות כאלה).

וכמובן  שולח לינק לכל החברים שלי כדאי שיראו איזה הברקה גאונית כתבתי בתקווה שהם גם יגיבו ולא בזבזתי 3 דקות מהחיים שלי לשווא.

נחש מה השעה עכשיו שאני קורא את זה  :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מה אפשר להגיד....

קם בבוקר (4-5) מנגן בגיטרה איזה שעה,שעה וחצי, שומע קצת , הולך לבצפר, חוזר...מנגן...ואז מחשב, יושב שעות על lineage 2

ממליץ,אחלה משחק :smile1:

הולך לישון (1-2am) :| יש לי בעיות שינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...