חיים, כסף ומה שביניהם (בני 18 ו*מטה*) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיים, כסף ומה שביניהם (בני 18 ו*מטה*)

Ewingum

Recommended Posts

סקר קטן שאני עושה.

איך הולך אצלכם העניין של כסף, נגיד לבילויים (מועדון, סרט, אוכל מהיר, יציאות וכו`) ולדברים גדולים (תחביבים למי שיש, משחק, הדיסק החדש של.. , מודינג, הופעה של.. וכו`). אתם מקבלים מההורים תקציב שבועי/חודשי, או הכל מחסכונות שצוברים בימי הולדת וכו`, או אולי מבקשים כל פעם מההורים כשצריך, אולי עובדים (ואני לא מדבר רק על החופש)? בקיצור, איך אתם מממנים את חיי הנוער שלכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סליחה, בנוסף לילדים שבגן יש כאן גם מבוגרים !

מה איתנו אנחנו לא שווים ?

קשישא.

אני מסודר מבחינת כסף.

אני עובד בחופש אבל לא מקבל דמי כיס, אבל ההורים קונים מה שאני מבקש (חוץ ממחשב משום מה ::) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, בנוסף לילדים שבגן יש כאן גם מבוגרים !

מה איתנו אנחנו לא שווים ?

לא, צריך לכלוא אתכם בקופסאות קטנות ;D

קופסאות גדולות, כדי שלא יאשימו אותנו שאנחנו לא הומניטריים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל אני מבקש כסף ממהורים אבל החופש החלטתי לרכוש מחשב חדש ורק החופש אני עובד

אני מלצר חוף במסעדה שעל חוף הים בבת-ים : "חוף טובגו" .. העבודה מאוד קשה! אבל משתלם אני כי אנ מרוייח 30-45 שקל לשעה..(מכל הטיפים ו5% שרות)3. אבל אני עובד רק פעמיים בשבוע! ואני חושב שאני ירוויח עוד איזה 3500 עד סוף החופש נשאר לי עוד לקנות:

מעבד,לוח,,ספק,,עכ,כ.ק.

אני חושב שאני יסתדר!!! ואת השאר כבר קניתי!!!! בכל מקרה אחרי החופש אני לא מתכוון להמשיך לעבוד אלא להשקיע בלימודים! ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לוקח כסף מההורים וגם מדמי כיס.

בזמן האחרון אני לא לוקח מההורים כי המצב במשק קשה ואבא שלי עצבי אז......

נכון שאם אני יבקש מהם כסף הם יתנו לי אבל אני לא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממ

אני מחפש עבודה !!

וכסף לבילויים ההורים נותנים,בגדים, לדיסקים, לאוכל מהיר נותנים, ועוד נגיד ללכת לקניון וכאלה אז גם לרוב נותנים

אבל יש לי 500 שקל בערך (היה 900, התבזבז) שאותם אני מתכון לבזבז או להוציא חלק על ציוד....(מחשב, אני לא משקיע כי הוא טוב בשבילי, שאני ירצה להחליף, ההורים יקנו...)

אמממ וזהו אני רק מחכה ששנה הבאה ההורים שלי יעשו לי הוראת קבע לחשבון של 200-300 שקל בחודש

כי עד עכשיו הם פשוט היו נותנים לי ואני תוך שניה הייתי מבזבז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה קבועה במהלך השנה וגם בחופש..

נוסף גם אני עוזר לתקליטן ....

ויש לי עוד כמה עבודות לחופש......

אני את רוב הכסף לא לוקח מההורים שלי (לא נעים , הם משלמים על השיעורי נהיגה)

ואני לוקח מהחשבון שלי... וחוסך עכשיו מהעבודות לחופש לקראת טיסה ליוון בחודש אוגוסט עם חברים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...