מחפש פרספקט ביאוש וכבר לא מוצא מי יכול לעזור?דחוף.. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פרספקט ביאוש וכבר לא מוצא מי יכול לעזור?דחוף..

ye_3333

Recommended Posts

אנשים מה קורה?..

שמעו אין אני חוזר חמשושוים מהבסיס והיום חזרתי וגם שבוע שעבר ואני לא מוצא פרספקט לקנייה בשום מקום באשדוד מה שמצאתי זה מטר על מטר בעובי 4 מ"מ וזה דק בטרוף.....ורצו 120 שקל (30 שקל לכול מ"מ עובי)

אולי מישהו יכול להגיד לי איפה אני יכול למצוא פרספקט כמו שצריך בתל אביב או באשדוד או באזור פה?

כמו כן אני מחפש עובי 8 כך כי זה צריך להחזיק לי את כול המחשב וכו וכו..

חברה עזרה דחופהה אני כבר מיואשששש הייתי אצל זגגים ואצל אלה שעושים מדבות ולאף אחד אין יותר מ4 מ"מ היחיד שהיה רצה 50 שקל לכול מ"מ וזה טרוף!!!

אולי עזרה?

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאין להם מטר על מטר וגם אין להם בעובי של 6 מ"מ אלה רק 4 או 3!!

וזה לא עוזר!

אולי מישהו שגר באזור שלי אשדוד תל אביב אשקלון וכו כוו יכול להגיד לי איפה אני יכול להשיג פרספקט חנות משהו תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להתייאש :nixweiss:

להלן רשימה חלקית בת"א:

שם  -          כתובת  --              טל'

לוחיפלסט --  אילת 11 -               5170234  

פוליקריל  --  רדך השריון 108  --    6870107

חשוון   -      סלמה 29   -             6813474

אקרילית -   קיבוץ גלויות45/5 -      6838050

וריפליקס -   מסילת ישרים 72 -       6873612/3

כמובן שעדיף לברר קודם בטלפון

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי שיחקתה אותהה אבל המספרי טלפונים לא טובים תנסה לחייג ועם אתה מצליח אז תגיד לי איך כי ני לא מצליח..

דוגמא אתה רשמתה

5170234

ואני חייגתי מהפלא

085170234

והתוצאה מספר שגוי חח וכך כולם..

תנסה לעזור אחי..

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר חח אז מה לא יכולים להיתקשר מאשדוד חח איזה שטויות חח בעצם אולי הקידומת לא נכונה חח מישהו יכול להגיד לי את הקידומת הנכונה חח?

אולי 03 לא?

עריכה:

חח אופססס טעות שלי :bash: :bash: :bash: זה 03 חח תודהב כול מקרה אני יקפוץ להביא את החומר מחר!!

כמה אמור לעלות מטר על מטר בעובי 6 מ"מ בערך? והעם 6 יספיק או שצריך יותר?

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר חח אז מה לא יכולים להיתקשר מאשדוד חח איזה שטויות חח בעצם אולי הקידומת לא נכונה חח מישהו יכול להגיד לי את הקידומת הנכונה חח?

אולי 03 לא?

עריכה:

חח אופססס טעות שלי :bash: :bash: :bash: זה 03 חח תודהב כול מקרה אני יקפוץ להביא את החומר מחר!!

כמה אמור לעלות מטר על מטר בעובי 6 מ"מ בערך? והעם 6 יספיק או שצריך יותר?

תודה..

שאני יבין , "חח" זה כמו פסיקים אצלך כשאתה כותב משפטים? ::)

בקשר לעלות של ה-6 מ"מ - לא יותר פשוט ומהר להתקשר לכל החנויות ולברר מה הכי זול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שרק אחת עונה לי..

ובקשר לכול ה"חח" סורי פשוט היתרגלתי והידיים כבר כותבות לבד חח ;D ;D ;D

בכול מקרה מה אומר 6 מ"מ זה עבה מספק? אני מתכנן לחתוך לחורר לחבר חתיכה עם חתיכה בעזרת ברגים או אולי חיבור פינה! אבל רמת העיקרון זה צריך להיות חזק ויציב והכי חשוב שיחזיק לי את הקרור גז שישב גם עליו.. מה אומר יספיק או לא?

או שכדי לקחת איזה 8 מ"מ למרות שזה הרבה כסף!!

אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון החוזק זה לא הבעיה הבעיה פה היא איך אני מחבר חתיכה עם חתיכה כאילו בפינות חלק אמרו לי עם חיבור פינות החתיכות הכסופות.. חלק אמרו לי שעם הפרספקט חזק ועבה מספיק אז עדיף לעשות חורים קטנים עם מגדחה ואז לחבר בין החתיכות עם ברגים כמו שראיתי שחלק עשו (אבל לפי מה שרואים הם עשו עם עובי של איזה 9 או 10 מ"מ) אז לא יודע כי אני הולך לעשות דיי הרבה חורים וברגים וכו כוו ואני מקווה שהכול יחזיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...