nfts או fat 32? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

nfts או fat 32?

gbox

Recommended Posts

שלום רב

אני מקבל את המחשב שלי בקרוב ואני צריך להתקין עלי'ו וינדוס

אני זוכר שכשמתקינים את הוינדוס ממליצים להפוך את המחיצה שעלי'ו נמצא הוינדוס ל-NFTS

אני לא י'ודע מה זה אומר ממש אבל מה כדי לעשות? להפוך או לא?

תודה רבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שעם NTFS אתה לא יכול להעלות את דיסקט האיתחול של WIN98 , ככה שאם צצה בעיה קטנה אז זה הופך לסיפור.

אני אישית הייתי ממליץ לך ליצור 2 מחיצות על המחשב - מחיצה ראשונה תעבוד על fat32 והיא תיהיה המחיצה של המערכת,

והמחיצה השניה תעבוד על NTFS ושם תשים את כל התוכנות וההורדות.

אבל זאת רק דעה שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שאם אתה מוריד קבצים (חוקיים לחלוטין כמובן) כמו גרסאות של משחקים "חינמיים" בדחיסת Image הם יכולים לעבור את גבול ה4Gb

(FAT32 לא יודעת לעבוד עם קבצים במשקל של מעל 4Gb)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]and with Fat32 you can't create partition greater than 32GB and work with files greater than 4GB. besides NTFS is a better system, it won't generate errors if the write hasn't been finished correctly like Fat32 would. bottom line, unless you work with Win98/95/ME or and its variations (unless now support write to NTFS) use NTFS.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שאם אתה מוריד קבצים (חוקיים לחלוטין כמובן) כמו גרסאות של משחקים "חינמיים" בדחיסת Image הם יכולים לעבור את גבול ה4Gb

(FAT32 לא יודעת לעבוד עם קבצים במשקל של מעל 4Gb)

צודק לחלוטין!

הורדתי משחק חוקי לחלוטין כמובן.... ותפס 5 GB. אל תשאל איזה סיפור היה לי עם הקטע הזה..... הייתי צריך להעביר למחשב ברשת שהיה בו כונן NTFS ואז להתקין חזרה למחשב המקורי וכל מיני כאלה דברים מרגיזים.

עכשיו, אם כבר אנחנו בנושא: ניתן להפוך כונן Fat32 --> NTFS מבלי לפרמט/לאבד מידע?

ו.. אם נוצרת בעיה כמו שנאמר בו בכונן של מערכת ההפעלה והוא NTFS, איך אני מעלה דוס או משהו דומה לו כדי לפתור את הבעיה (הרי אמרתם שלא ניתן להשתמש בדיסק בוט של 98.. ) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הזאת נשאלה כ"כ הרבה פעמים , כבר נמאס לענות עליה שוב ושוב.

תריץ חיפוש ותמצא המון ת'רדים מפורטים מה עדיף ועם קישורים נלווים להשוואות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...