למעוניינים, התפרסמו ציוניי הבגרות לחורף תשס"ה ! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למעוניינים, התפרסמו ציוניי הבגרות לחורף תשס"ה !

yair_gobani

Recommended Posts

בקיץ יהיה פרק עם גיאומטריה והסתברות/חשיבה הסתברותית, כאשר תוכל לבחור לענות או רק על חשיבה הסתברותית או רק על הסתברות.

השאלה אם בקיץ יהיה שתי שאלות בגיאומטריה ושאלה אחת בהסתברות/חשיבה הסתברותית או שאלה בגיאומטריה ושתי שאלות בהסתברות/חשיבה הסתברותית.

הפרק השני הוא אלגברה והוא יורכב מאי שוויונים וסדרות אני חושב.

ומהחלק הראשון חייבים לבחור 2 שאלות? אם כן נראה לי שאני אוותר, הציון שלי לא נורא ולא שווה את הסיבוך בלמידת הסתברות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ומהחלק הראשון חייבים לבחור 2 שאלות? אם כן נראה לי שאני אוותר, הציון שלי לא נורא ולא שווה את הסיבוך בלמידת הסתברות

אני חושב שבחלק הראשון יש שתי שאלות:

1. אי שווינים

2. סדרות

צריך לבחור שאלה אחת. אתה מוזמן לבדוק באתר משרד החינוך או לשאול את המורה שלך, מאחר ואני ממש לא זוכר ולא רוצה להטעות אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לערער על הבעה? אתה מודע לכך שזה אלפית מהציון שלך ועוד קיבלת 86 סופי? כלומר גם אם תערער וזה יתקבל והציון החדש שלך יהיה 92 הממוצע הסופי שלך יעלה במשהו כמו 0.001 ואפילו פחות אם תלך למסלול טכנולוגי (כלומר עם בונוס למקצועות טכנולוגיים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה יש לי בלשון 95 סופי ככה שבאמת זה לא משפיע הרבה..

בגלל זה אני לא בטוח שאני רוצה לעשות את המועד ב'...אבל לערער למה לא? אולי ייצא מזה משהו

תראה זה יכול להוסיף כמה נקודות לציון הסופי ב2 יחידות עברית וזה כבר משהו לא? ::)

נ.ב. - יש למישהו מושג כמה עולה ערעור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עירעור על בגרות הוא רק במקרה שמגיע לך יותר מ10 נקודות

בעיקרון מורה בבי"ס בודק אם יש לך סיכוי לקבל את הנקודות, ואם הוא אמר שמגיע לך את הנקודות שולחים למשרד החינוך לבדיקה חוזרת וזה עולה 25 שקל

העירעור מתקבל אבל רק אם מגיע לך 10 ומעלה נקודות יותר! נגיד מגיע לך 9 העירעור לא יתקבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני מדבר מניסיון, נדיר שעירעור שווה משהו, רק אם הייתה טעות ממש קריטית (זה ממש לא פייר לפי דעתי הגיעו לי 8 נקודות בהיסטוריה שלא קיבלתי רק בגלל החוק המטופש הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני תאר לך שכל תלמידי היו מערערים על 2-3 נקודות

אתה יודע איזה עומס זה היה יוצר?

מה גם שזה לא מדוייק

אין במקצועות הומניים נכון ולא נכון ויש מידה של סובייקטיביות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...