תוכנית ההינתקות = סוף הציונות? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנית ההינתקות = סוף הציונות?

J0HNiE

Recommended Posts

כשאר תצא תוכנית ההינתקות זו תיהיה רק ההתחלה של חלוקת ארץ ואחריה תבוא תורה של יהודה ושומרון ובעקובת המקרים האלו יגרם שבר אצל אנשים (לא הבולשביקים) וכך תגמר הצינות.

הצינות הכוונה עלייה לארץ ציון ירושלים ולא לחלק אף חלק קטן מהמדינה לשום אחד !!

והדבר הכי מרתיח בכל זה הוא שלא כופים עלינו אלא ויתרו עליה!

וכך בעתיד בחיים לא יהיה לנו סיבה לומר שזאת אכן מדינתנו ובגלל שכפו עלינו לוותר עליה יהיה לנו סיבה מוצדקת לחזור אליה

אולי פשוט אנו(אנשי ציון-מתנחלים) פשוט לא מתאימים למדינה ובתקווה שבעוד 500 שנה אולי יהיה עם חזק שלא יוותר על מדינתו

תסתכלו לאורך כל ההיסטוריה של עם שהיו מלחמות גרועות ביותר(תקופת האימפריה הרומאית,היוונים,הבריטים) לא וויתרנו על חלק הכי קטן ממדינת עד שהגיע הדיקטטור השמן, הבולשביק הזה ומוותר מרצונו על מדינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשביק להסביר לך גם את זה?

בולשביק הוא אדם שהאמין בקומוניזם שהיה בברית המועצות כמו השמלאנים שיש במדינתו

"כולה עוזבים את עזה"

זהו רק ההתחלה של פירוק ארץ ציון !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרוסיה ואני לא שמאלני... אולי בארץ הקומוניזם שייך לזרם ההשמאלני אבל ברוסיה הייתה לפני הרבה זמן ססמה : "רוסיה לרוסים" שאם תפרש אותה יכולה להביע רק דבר אחד : בלי כל מיני מהגרים ולי זרים כמו כושים ומוסלמים.. ! LONG LIVE MUTHER RUSSIA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשביק להסביר לך גם את זה?

בולשביק הוא אדם שהאמין בקומוניזם שהיה בברית המועצות כמו השמלאנים שיש במדינתו

"כולה עוזבים את עזה"

זהו רק ההתחלה של פירוק ארץ ציון !!!!

אמא ואבא אמרו לך פעם מה זה משיחיסט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר. J0HNiE היקר, יש לך מושג ציונות מהי? אז הרשה לי לספר לך:

בראשית היה החזון של הרצל להקמת מדינת "מקלט" ליהודים מפני האנטישמיות- על הרעיון הזה עלה אחרי שהבין שהתנצרות המונית היא לא הפיתרון ורדיפת היהודים.

האפשרות לתת ליהודים מדינה ניתנה בעיקר בגלל מעבר בשלטונות בארץ וכיוון שלא באמת הייתה שייכת למישהוא (לבריטים הייתה רק השליטה בארץ, אך היא לא הייתה שלהם והם לא הקימו פה מושבה כמו במקומות אחרים בהם שלטו) ובהחלטת האו"ם בעיקר בגלל השפעת שואת היהודים על העולם- ניתנה השליטה במדינה ליהודים ולפשתינאים בתור שתי מדינות ניפרדות לכל לאום.

במהלך הזמן היתפתחה בציונות לכיוון החזון של פיתוח המפעל הציוני, הפרחת השממה בנגב, אך שום דבר לגבי "ארץ ישראל השלמה" או שטחים ששייכים לנו ואסור לוותר עליהם באיזה קנאות דתית. למעשה הדתיים (החרדים האורתודוקסים) הם אלה שהכי התנגדו (ועד היום) והם אנטי ציונים מובהקים שמכחישים את השלטון הציוני שקם פה ומאמינים שארץ ישראל תבוא רק עם בוא המשיח ואז נקבל את ארץ ישראל השלמה.

בתקופתו של הרצל 500 רבנים(אורתודוקסים שמאמינים בבוא המשיח ושזאת הגאולה האמיתית לעם היהודי) חתמו על מכתב התנגדות לרעיון של "נביא השקר" ואפילו ניסו להוציא את זה מחוץ לחוק. חלקם נספו בשואה, חלקם עלו לארץ להנות מ"נבואות השקר" של הרצל, חלקם חיים בנינו ומנסים לנצל אותנו להישתלט לנו על החיים ועוד בניסיון לגרום לנו לחשוב שאנחנו לא מספיק יהודים כמוהם (אנשי ש"ס ודומיהם), ואחרים עדיין מתנגדים מבחוץ (קבוצה בשם נטורי קרתא).

למעשה כיום יש כל כך הרבה מושגים שיצרו עוד יותר מוטציות שונות שמערבות הרבה מושגים ואידאולוגיות ויוצרות משהוא מגוחך לגמרי (כמו חילונים משיחיסטים שתומכים בכיבוש ארץ השלמה ,מתכחשים לשלטון ומצהירים על עצמם בתור הציונים האמיתיים).

מבחינת הרעיון הציוני אין שום בעיה בלוותר על ישובים שיושבים בחזית המלחמה עם האויב, שרק מעצבנת אותו עוד יותר. אפשר לחשוב שזאת המדינה שלנו כבר אלפי שנים ופתאום הופיעו פה זרים והיתיישבו על אדמותינו.

אנשים שהחליטו שבזמן מלחמה הרעיון הכי טוב זה ללכת להיתיישב באמצע אוכלוסייה עויינת צריכים לחזור חזרה לגבולות המדינה.

האם תוכנית ההיתנתקות מושלמת? לא.

האם אני תומך בביצוע שלה בגרסא הנוכחית? לא ממש.

האם אני אוהב ערבים, שונא יהודים וחושב שאנחנו השטן והם חפים מפשע? לא.

אבל מפה ועד הרעיונות המטורפים של אנשים כמוך (מר ג'וני) יש מרחק גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על תקופת הרצל אני מדבר עוד מתקופת התנ"ך

אפילו איך שכל אחד מציג את זה זה בכלל לא נשמע הגיוני שמדינה תוותר על חלקי המדינה שלה

השמאל פה בארץ אין לו סיבה בשביל מה להשאר פה כאן הכוונה במקום הפסציפי הזה ארץ ארץ ציון בשבילם ארץ יכול להיות בכלל באסיה באוסטרליה בכל מקום!

תוכנית ההינתקות זוהי רק התחלתה של פילוג העם וחלוקת ארץ ,ארץ ציון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מדבר על האידיאולוגיה של הציונות, מהתקפוה של הרצל, בן גוריון ועד התקופה שבה הציונות מתפוררת ואנשים כמוך בוגדים בערכים המקוריים שלה בשילוב של דת אורתודוקסית, או רק אידיאולוגיה משיחית, לפעמים עם עקרונות ציוניים כביכול, מושג "ארץ השלמה" שלא קשור בכלל .

ארץ לפי הציונות אכן יכולה להיות קיימת גם באפריקה, אוסטרליה, אמריקה, אוגנדה, אנטרטיקה או בכל מקום אחר.

אנשים כמוך אינם ציונים! לא הציונות, ולא הדת היהודית האורתודוקסית במשיחית לא עומדים באמת מאחורי האידאולוגיה שלכם.

אגב, ממה שאני זוכר משיעורי היסטוריה (עוד השנה הזאת) ארץ התפרקה בגלל קנאים דתיים שלא היו מוכנים להשלים עם השלטון הזר שבו ניסו להילחם, ובגלל זה הכל פה נפל, הרומאים השתלטו ובעטו את היהודים קיבינימאט מהמדינה שלהם(ל2000 שנות גלות) והכל בגלל אנשים משוגעים שהיו תקועים להם רעיונות מפגרים בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאת הרעיון מאחורי דיון אמיתי אתה לא ממש מבין, אז אולי גם את זה אני אסביר לך:

בא צד אחד עם טענה, הצד השני שמתנגד לו קורא את כל הטענה שלו ומשיב בטענה נגדי לכל סעיפים של "יריבו" לויכוח בשימוש בכלים של הוכחה לוגית- כך נוצר דיון.

אולי באיזשהוא שלב נכשלת פה- כניראה בלוגיקה.

אני ממליץ לך לבקר בספרייה הקרובה לבית לחפש במדפי פילוסופיה, פסיכולוגיה ומדע ספרי את הספר "מהי לוגיקה?" של ענת בליצקי, במסדרת הוצעות של גלי צה"ל ב"אוניסרסיטה משודרת", או לחפש ספר אחר בנושא אם אין את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...