למי אתם מתחפשים בפורים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מתחפשים בפורים?

B0necrack3R

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני כנראה אתחפש לאלכס מהסרט התפוז המכני (סטנלי קובריק) לפי המדריך הבא:

http://www.geocities.com/malcolmtribute/aco/costume.html

:pissed::D

מה אתכם?

יאאאא, חיפשתי לזה את חבר שלי לשעבר לפני 3 שנים...! חולה על התפוז המכני! ;D

האמת, חטפתי שפעת ואני אשמח אם בכלל אוכל לצאת מהבית פורים הזה... אם כן, בטח פיה או משהו כי אין לי כוח וזמן להשקיע השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן של אחי (15) מתחפש לשיכור רוסי, אני העלתי את הרעיון. סה"כ החומרים לתחפושת הם: חולצת כפתורים מוזנחת ביותר , ג'ינס קרוע, בקבוק ווטקה, פאה מבולגנת (או שתבלגנו את השיער) וזהו ! :smile1:

אני רוצה להמליץ לכם לא לקנות תחפושת קנויה אלא להכין אך ורק בעצמכם, דבר ראשון התחפושת הקנויות של היום עשויות מבדים נורא חנוקים ולא נושמים, להשאר לבושים בהם הרבה זמן אי אפשר...

תחפושת קנויה עולה כסף רב, ולעומת זאת תחפושת לא קנויה בהרבה יותר מקורית ומצחיקה (אם יש לכם רעיון נחמד), בקיצור, תהיו מקוריים ורק אל תתחפשו לשטויות כמו עוזי כהן... (גם כן תחפושת, כל דבר טוחנים עד הסוף במדינה שלנו.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 שנים התחפשתי לאליס מהמשחק מחשב ותפרתי את השמלה בעצמי והיה גדול, אף אחד לא זיהה אותי, שפע מחמאות. עכשיו מה חשבתי להתחפש לזה גם השנה אבל שנה שעברה המפקד שלי השאיל ממני את הפאה ולא החזיר! עכשיו אני יודעת שהוא קוקסינל ואני צריכה פאה חדשה אם אני רוצה להתחפש לזה שוב.

B00004UE0V.01.LZZZZZZZ.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

מאיפה המשחק הזה???

הוספת גם כמה כיתמי דם וסכין כדי להשלים את התמונה?

אני כבר 6 שנים לא מתחפש :-\

אין רעיון מקורי... (כמובן שתמיד אפשר לקמבן משהו, אבל זה תמיד יוצא אידיוטי :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוו

לפני יומיים חשבתי להתחפש לאלכס מהתפוז המכני !@#

אבל בסוף וויתרתי כי יש יותר מדי דברים למצוא בזמן קצר, אז אני מתחפש לשפן פלייבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...