Brothers in arms - יתרונות וחסרונות - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Brothers in arms - יתרונות וחסרונות

hike101

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש CHECKPOINTS אבל עדיין לדעתי בחלק מהשלבים  הם פשוט באים מאוחר מדי

הכי אני שונא את הקטעים האלה שיש לך פתאום CHECKPOINTS בדיוק כשאתה מגיע לאיזה מצבור תחמושת ענקי... אתה פשוט יודע שמשהו רע הולך לקרות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת...המשחק פתאום תפס קצב, והתחיל להיות ממש מעניין וקשה. מהמשימה שיש לך את הטנק ואחרי זה 2 כיתות, זה נהיה ממש כיף.

אבל זמני הטעינה ממש מדכאים אותי. מי אמר שזה לוקח לו 10-12 שניות ??? זה לא יתכן....לוקח לי כמעט דקה. יכול להיות בגלל שזה ה RIP ?

יש הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מה עשיתם את המשחק גרוע בגלל שאין

QUICKSAVE!?

קודם כל , המשחק הזה מצויין ומקצועי...אין כוונת ואין שמירות כל שנייה (בדום 3 עשיתי שמירה כל שנייה וזה די גרוע כי זה כל כך קל)

עכשיו אני לא יודע מה איתכם אבל בשלב הזה של המלחמה המצב היה די שונה בגלל שכל הכוחות היו מפוזרים ולא היה ריכוז גדול אחד אז בגלל זה אתם לא רואים "תחושבת קרב" כמו בCOD

עכשיו אני ממש חושב שזה משחק טוב וקשה ואני ממש מרוצה ממנו...בהחלט מעצבן הקטע של הטעינה שהוא ממש ארוך מידי ואם אתה מת (ואתה מת די הרבה ובקלות) זה סתם משגע...אבל חוץ מזה משחק מצויין!

9/10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת...המשחק פתאום תפס קצב, והתחיל להיות ממש מעניין וקשה. מהמשימה שיש לך את הטנק ואחרי זה 2 כיתות, זה נהיה ממש כיף.

אבל זמני הטעינה ממש מדכאים אותי. מי אמר שזה לוקח לו 10-12 שניות ??? זה לא יתכן....לוקח לי כמעט דקה. יכול להיות בגלל שזה ה RIP ?

יש הצעות?

דקה!? לוקח לי בסביבות 20 שניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי צריך להגיד לי שאפשר לעשות כוונת ... אבל לא משנה אני ישאר בלי...הרבה יותר מאתגר

ו20 שניות? אני עדיין לא מבין איך...יש לי את ה DVD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פושעים?

אתה מגזים זה לא פשע להוריד משחק.

לדעתי זה אולי פשע לקנות משחק!

עדיף להיות פושע מ-פריאר!

מי כאילו היום כבר קונה משחק שהוא יכול להוריד אותו בחינם?

רק דפוק ,דפוק ,ודפוק, טיפש ,ופריאר יקנה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פושעים?

אתה מגזים זה לא פשע להוריד משחק.

לדעתי זה אולי פשע לקנות משחק!

עדיף להיות פושע מ-פריאר!

מי כאילו היום כבר קונה משחק שהוא יכול להוריד אותו בחינם?

רק דפוק ,דפוק ,ודפוק, טיפש ,ופריאר יקנה :lol:

בגלל מפגרים כמוך חברות כמו AKKLAIM ו ION STORM נסגרות ! יש ברשותי לפחות 15 משחקים מקוריים ואני מתכוון לקנות עוד 2 בהמשך השנה (בטלפילד 2 וגילד וורס). אני לא אומר שאני תלית שכולה תכלת אבל אני תומך בחברות משחקים ולא רוצה שתשאר חברה אחת שתבלע את כולם : EA... אז לדעתי אתה הוא זה שדפוק,טיפש,פראייר ולא קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...