Brothers in arms - יתרונות וחסרונות - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Brothers in arms - יתרונות וחסרונות

hike101

Recommended Posts

כל כך ציפיתי למשחק הזה. חשבתי שהוא יעביר לי את הזמן עד שייצא סן אנדראס ל PC. חבל...כל כך חבל....

כנראה המשחק הכי מציאותי שעשו בסגנון אך יש בו כמה פגמים שאי אפשר להתעלם מהם.

קודם כל , מבחינת גרפיקה ומשחקיות הוא נהדר, אין מה לומר בנידון. קל לתפעול ונראה נהדר.

לגבי הבעיות ששמתי לב בינתיים:

אין תחושת קרב כמו ב call of duty למשל. אלא אתה מתקדם כמה מטרים עם המחלקה שלך, נתקל בכמה אויבים, מחסל אותם, ממשיך ללכת, ניתקל בכמה אויבים וכו' וכו'. חשוב לציין שאני רק בתחילתו אז יש אפשרות שהוא נהיה יותר מעניין בהמשך.

הבעיה העיקרית היא שזמני הטעינה ארוכים מאד ביחד למשחק יריות כזה. כ 20 עד 40 שניות, דבר שהורס את חווית המשחק. וזה לא שיש לי מחשב חלש, נהפוך הוא, יש לי מחשב פנתר יחסית : p4 3.0 1GB ram, radeon 9800 pro וכו'.

אין אפשרות לרפא את עצמך במהלך השלב, כלומר אתה צריך להישאר בחיים עד שתסיים כל שלב. שזה די יתרון לעניות דעתי, יותר מציאותי מאשר למצוא איזה medpack באמצע הכביש.

השליטה בחיילים שאיתך מעולה. ה טוב מאד. הסאונד נהדר והמשחק רץ חלק להפליא. הייתי יכול להגבר על כל החסרונות חוץ מזמן הטעינה המוגזם. ממש מוציא את החשק.

אשמח לשמוע תגובות, טענות, ת"ש, מין, כלכלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תעינה נורמלית של 15 שניות. למה אתה מצפה זה מישחק בהחלט כבד בגלל זה הרבה אנשים אוהבים את ג' טי אי הוא המישחק הכי טוב בג'נר מפני שיש לו את הטיענה הכי מהירה שמביא את תחושת החופשיות במישחק לאומת הדריוור 3 אשר מציג מנוע גרפי משובך מאוד אך זמן הטיענה הורס את החביית המישחק באמת...

אחים לנשק הוא מישחק טקטי ולא מישחק מילחמה רגיל. הוא מיועד בכך שתהרוג את האויבים שלך בחוכמה ולעבד כמה שפחות חיים\חברים.. ראיתה בעצמך את מצב

V מצב הטקטיקה..

זה מישחק חשיבה יותר ממישחק מלחמה פשוט כמו מדל אוף הונר..בחים לנשק תמיד תמצא עוד דרך להרוג את האויבים חוץ מהדרך הרגילה (פנים מול פנים)

לדעתי מישחק מאוד יפה עדיין לא סיימתי אותו אבל אני ממשיך לשחק. ממליץ מאוד מישק מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיסרון ענק (לדעתי לפחות) זה שאין QUICKSAVE זה פשוט מרגיז הגאתי למצבים שעברתי חלק נכבד מהשלב ובדרך כמה קרבות קשים ולא היה שום SAVE ואז נהרגתי ונאלצתי להתחיל מחדש את השלב זה פשוט מעצבן! זה גם מה שעכשיו מונע ממני לשחק במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיסרון ענק (לדעתי לפחות) זה שאין QUICKSAVE זה פשוט מרגיז הגאתי למצבים שעברתי חלק נכבד מהשלב ובדרך כמה קרבות קשים ולא היה שום SAVE ואז נהרגתי ונאלצתי להתחיל מחדש את השלב זה פשוט מעצבן! זה גם מה שעכשיו מונע ממני לשחק במשחק.

גם בCOD אין QUICK SAVE וגם בהרבה משחקים אחרים אין.

ציפיתי למשהו שיחליף את COD, אז זה לא זה? איך הMP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD משחק ענק!

אבל היה SAVE ואם לא היה מהיר אז לפחות היה.

משחק שהוא בלי SAVE בכלל זה חרא והורס הכל!

תחשוב אתה בסוף השלב [ואני מדבר על שלב קשה מאד שצריך הרבה לחשוב ולתאמץ]

ואז בסוף בא לך איזה חייל מזדין ויורה לך בראש!!!

תגיד זה לא מעצבן!?!?1?! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בCOD אין QUICK SAVE וגם בהרבה משחקים אחרים אין.

ציפיתי למשהו שיחליף את COD, אז זה לא זה? איך הMP?

ב-COD יש QUICK SAVE! ובכלל ברוב משחקי ה-FPS יש. ביטול ה- QUICK SAVE רק מוריד מההנאה אני פשוט לא מבין למה להוריד אותו... :bash:

זה ממש לא כמו COD שהוא מתרכז בעיקר באקשן פה יש יותר התמקדות בצד הטקטי ב-BIA יהיה לך קשה מאוד לצאת ולהסתער על כולם לבדך תאמת זה די בלתי אפשרי וגם הקטע של האיימניג הרבה יותר קשה מ-COD כמעט ואין סיכוי לפגוע במישהו מרחוק בכלל לדעתי הקטע של האיימינג כמה שהוא מנסה להיות ריאלי הוא לא כזה, ממש קשה לפגוע שם במשהו אפילו מטווחים דיי קרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים שלי לא סמתי לב לזמני טעינה, אפילו בFAR CRY זה בכלל לא הפריע לי.

אני ממש לא מבין מה כולם בוכים על השטויות האלה זה בערך קשור למשחק כמו העיצוב של האריזה והחוברת הדרכה שלו, את מי זה מענין?...

אז תחכו 20 שניות יותר ממה שאתם רגילים, זה באמת סיבה להגיד שהמשחק הזה פחות טוב מהשני או להגיד שזה חסרון במשחק!?

לדענתי האישית זאת פשוט בכיינות.

המצב היחיד שזמני טעינה יכולים להוריד מהמשחקיות זה כאשר הם באים בעמצע השלב כמו בPOTAL 2 ואחרים, כי זה ממש מפריע למשחק.

(ד"א יש לי P4 2GHZ@2.56GHZ, אז אל תחשבו שאני מחכה פחות, כי אני מחכה אפילו יותר).

אה ושמירה מהירה חופשית זה לילדים קטנים, איפה האתגר במשחק אם אפשר לשמור כל צעד?

נקודות שמירה זה גאוני, כי זה נותן סיבה לשחק אבל הרבה פעמים מפשלים במשחקים עם נקודות השמירה (בFSW שחכו כמה נקודות :screwy: ) וזה ממש פוגע במשחק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

overload צודק במישחקי מילחמה זמן הטעינה הוא לא הנקודה.

אבל במישחקים בג'נר של זה מאוד מפריע והדוגמה היא דריוור 3 אבל ממשימה למשימה יש טעינה וזה מרגיז ולא נותן הרגשת חופשיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר ש קוויק סייב עושים כל צעד?

זה הכי נוח וטוב.

לפחות שיעשו צייקופוינט כמו שיש ברוב המשחקים.

אבל גם זה אין?!

אני ישתגע אם זה יחזור על הטעות של SHDOW OPS

טעות קטנה בסוף וכל-השלב מהתחלה!

וזה כמעט גרם לי לשבור את המסך :lol:

אם זה יהיה SAVE רק שלב-שלב,אז אני לא ישחק במשחק הזה כנראה :'( :'( :'(

אבל זה לא ככה,נכון :)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הכי טוב ששיחקתי בו כבר הרבה זמן ! פשוט אין לי טענות אליו.. זמן הטעינה לוקח בין 10-12 שניות ואז הנאה רצופה ! וידעתם שאחרי מתים 3 פעמים אז יש לך אפשרות לחזור לצ'ק פוינט מרופא ? ואני כבר לא יכול לחכות שיפרצו את PROJECT: SNOWBLIND

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...