זה שוב אני ;) , עכשיו השאלה בקשר לכרטיס מסך... (Asus V7700 Deluxe GeForge 2 GTS) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה שוב אני ;) , עכשיו השאלה בקשר לכרטיס מסך... (Asus V7700 Deluxe GeForge 2 GTS)

daniel-t

Recommended Posts

אוקיי... אז למי שקרא את ההודעה הקודמת שלי או לא, לא יודע אם זה משנה, אבל אני רוצה לדעת לגבי אוברקלוקינג לכרטיס מסך שלי....

אז כפי שאמרתי יש לי כרטיס מסך Asus V7700 Deluxe GeForge 2 GTS (עם 32 מגה זיכרון DDR של סמסונג)

אם לא משנים כלום אז המעבד שלו עובד ב 200Mhz והזיכרון ב 400Mhz. הטמפ' שלו במנוחה הייתה מוגזמת לדעתי ולכן פשוט הנחתי עליו מאוורר מהצד האחורי שלו (הצד החלק שאין עליו כלום) וזה הוריד אותה מ58-60 מעלות במנוחה לכ 49מעלות.

בכל מקרה נראה לי שהטמפ' האלה די גבוהות, אולי בגלל שפירקתי איזה פעמיים את המאוורר וגם הפרדתי את הגוף קירור והגריז הטרמי בטח כבר ממש לא יעיל...

טוב אז החלטתי לעשות קצת אוברקלוקינג (עם תוכנה) ללא אמצעי קירור!!! לקחתי את ה RivaTuner2 והעלתי כל פעם קצת ואז הרצתי את ה 3dmark2001 כדי לראות אם הכרטיס שורד... בקיצור כרגע אני במצב של עבודה ב 250Mhz למעבד ו430Mhz לזיכרון.... אני מקווה שזה לא נשמע מטומטם מדי, במיוחד לאור הטמפ' הגבוהה, במנוחה זה כרגע בערך 52 מעלות, אבל זה סוחב בלי בעיה את ה Benchmark אפילו ב6 לופים רצוף (כמעט 30 דקות) ללא תקלות בסוף התהליך הטמפ' היא גם כ52 מעלות אולי 53 שזה קצת מוזר.. לא?

ומה עם הטמפ' של הזכרונות? יש לי שם עוד חיישן בכרטיס (לפי הSisoftware Sandra וגם  לפי ה FanSpeed) החיישן הזה מראה על סביבות 28 מעלות. האם זה הטמפ' של הזיכרון בכרטיס?

האם זה תקין??? להשאיר ככה?! אולי גריז חדש ואיכותי? (אגב, הצלחתי להעלות את הניקוד במבחן בערך ב 400 נקודות שזה איזה 10 אחוז) 

צירפתי לינק לתמונה של מה שרואים באופן כללי שניה אחרי שסיימתי עם ה6 לופים ב 3dmark... אשמח לקבל קצת עזרה וחוות דעת!!!

הנה התמונה: http://img32.exs.cx/img32/1505/20305c250m4296loops8ej.jpg

בתודה,  דניאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...