התלבטות בין מספר מסכי lcd+שאלה - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מספר מסכי lcd+שאלה

ruler

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

7-8 שנים ? 

אתה אופטימי...

יכול להיות שזה באמת לא ריאלי.

למרות שצגי CRT עובדים מעולה 7-8 שנים, והצגים הטובים גם יותר מזה !

בגלל זה אין סיבה שצג טוב שעולה 2,000 ש"ח לא יחזיק הרבה שנים (כי אם זה ככה, אז שווה לקנות את צגים הפשוטים ביותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצילו בלבול!! :silly:

לאחר שקראתי בעיון רב את כל 7 העמודים של הדיון התעשרתי בהמון ידע מידע ושאר ירקות אך עדיין יש לי שאלה:

אני צריך מסך בעיקר למשחקים וכד'..

האם ללכת על הויוסוניק 712 (ואם כן איזה מחיר הוא מחיר טוב על מסך זה? בחיפוש בזאפ מצאתי ב1900 אבל נראה לי שיש בפחות..) או שאולי להתפתות לבדיקות שמעריב ופיסיפלוס עשו וללכת על הסוני SDM S73?

או שאולי יש לכם משהו אחר להציע??

(מחיר אידיאלי בסביבות 1700)

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יכול להגיד לך משו אחד.

SONY S73

זה מסך מעולה לי יש אותו ואני יכול להגיד לך..ראיתי אותו ליד בנקיו עוד איזה .

וב ראו הכי טוב..

צבעים יפים וחיים,בהירות גבוהה.

אבל הדבר שבאמת טוב בו זה החדות והדיוק..אני עוד לא ראיתי תמונה חדה יותר מזאת של הסוני.

אולי יש יותר חדים,אבל זה לא משנה כי הסוני ממש ממש חד :xyxthumbs:

רק חיסרון שלדעתי זה לא חיסרון =\

זה הזמן תגובה שלו וזה 16..

אני הצלחתי לראות מריחות שממש ניסיתי לראות אותם,אבל ככה זה לא מפריע בכלל,לא הייתי משלם עוד 1000 ש''ח בשביל פחות מריחות,לדעתי זה לא חשוב. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי את ניר-טק לגבי המדיניות החלפה במקרה של פיקסלים שרופים בסמסונג 710T וזה מה שענו לי:

מדיניות הפיקסלים השרופים למסכי היא:

בעת הפתיחה עד שבוע ימים החלפה בחדש החל מפיקסל אחד

לאחר מכן בין 3-5 פיקסלים שרופים ע"פ הצפיפות,

וההמשך על פי תקנון העולמית שאותו תוכל למצוא באתר שלהם.

אם זה מעניין מישהו..

זאת אומרת שלא מדובר על 20 שרופים או מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי את ניר-טק לגבי המדיניות החלפה במקרה של פיקסלים שרופים בסמסונג 710T וזה מה שענו לי:

מדיניות הפיקסלים השרופים למסכי היא:

בעת הפתיחה עד שבוע ימים החלפה בחדש החל מפיקסל אחד

לאחר מכן בין 3-5  פיקסלים שרופים ע"פ הצפיפות,

וההמשך על פי תקנון העולמית שאותו תוכל למצוא באתר שלהם.

אם זה מעניין מישהו..

זאת אומרת שלא מדובר על 20 שרופים או מה?

שאלתי ב-KSP ואמרו לי שמחליפים אחרי 3 פיקסלים שרופים. זה נראה לי מוזר, והאמת שחשבתי שזו סתם תשובה לא מקצועית כי:

סמסונג העולמית מצהירה על 10 פיקסלים שרופים, אבל כששאלתי אותם הם אמרו שהאחריות משתנה ממדינה למדינה.

שאלתי את "חיון" (היבואן הרשמי) ואמרו לי גם כן 10 פיקסלים, אבל באתר שלהם כתוב 20. המשכתי להציק להם בקשר לזה, והפנו אותי אל מנהל אבטחת האיכות, אותו עדיין לא הצלחתי לתפוס.

אני אעדכן ברגע שאני אצליח לתפוס את הבחור ההוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב- זה מהפיקסל הרביעי

כשקניתי את ה שלי בטרקלין החליפו לי לחדש כבר שהיה לי פיקסל ראשון שרוף .

לצורך העיניין איך שקבלתי אותו והתחלתי להשתמש בו מיד הבחנתי בבפיקסל הסרוף אז התקשרתי אליהם ובסופו של דבר החליפו לי לחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, כמו שהבטחתי, דיברתי עם "מנהל שירות והבטחת איכות" ב"חיון" (היבואנית הרשמית של בארץ), והוא אומר שאמנם בתעודת האחריות כתוב 20 פיקסלים, אבל בפועל זה רק 10 פיקסלים, שזה כמו המדיניות של העולמית.

ציטוט מהמייל שהוא שלח אליי: "בהמשך לשיחתנו מאשר בזאת שמס' הפיקסלים הקובע לעניין האחריות הינו 10 ולא 20 כמופיע בתעודת האחריות."

וכל החנויות שטוענות דברים כמו 3 או 5 פיקסלים שרופים (כמו KSP למשל) אז או שהן סופגות את זה בעצמן, או שהמוכרים סתם מזיינים את השכל כי הם לא מבינים / כדי למכור. הבחור הזה אמר לי שהם לא מחשיבים צגים כאלה כלא תקינים בד"כ (יש יוצאים מן הכלל אם מדובר במשהו שמאוד מפריע לעבודה וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...