התלבטות בין מספר מסכי lcd+שאלה - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מספר מסכי lcd+שאלה

ruler

Recommended Posts

נראה שהדיון פה קצת "מת", וחבל, כי עדיין לא החלטתי בקשר למסך שאני קונה, אבל בכל מקרה, הנה משהו שאמור לעניין אתכם:

http://www.xbitlabs.com/articles/other/display/response-8.html

זה קישור לסקירה של X bit laboratories, ועד כמה שראיתי, הנה כמה נק':

LG L1730B - צג ממש ממש טוב. אבל הוא כנראה לא באמת 12ms אלא יותר כמו 16ms.

Samsung 710T - הוא צג טוב מאוד, והוא גם באמת מהיר, אבל באמת מהיר! מה שאומר שהוא טוב מאוד למשחקים. אבל מה, לא בדיוק הבנתי, אבל הם מציינים איזו בעיה קטנה בתצוגה שלו

"Black vertical lines on a gray background cast a subtle white shadow to the right" - זו בעיה

"But again, in this case the shadow is so subtle that I cant call it a serious drawback" - אבל נראה שזו לא בעיה רצינית.

אם מישהו יכול להסביר לי מה בדיוק הבעיה הזו - אני אשמח מאוד (כי נראה שהוא קצת יותר טוב מה- שהיה האופציה המובילה עבורי עד עכשיו...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה שהדיון פה קצת "מת", וחבל, כי עדיין לא החלטתי בקשר למסך שאני קונה, אבל בכל מקרה, הנה משהו שאמור לעניין אתכם:

http://www.xbitlabs.com/articles/other/display/response-8.html

זה קישור לסקירה של X bit laboratories, ועד כמה שראיתי, הנה כמה נק':

LG L1730B - צג ממש ממש טוב. אבל הוא כנראה לא באמת 12ms אלא יותר כמו 16ms.

Samsung 710T - הוא צג טוב מאוד, והוא גם באמת מהיר, אבל באמת מהיר! מה שאומר שהוא טוב מאוד למשחקים. אבל מה, לא בדיוק הבנתי, אבל הם מציינים איזו בעיה קטנה בתצוגה שלו

"Black vertical lines on a gray background cast a subtle white shadow to the right" - זו בעיה

"But again, in this case the shadow is so subtle that I cant call it a serious drawback" - אבל נראה שזו לא בעיה רצינית.

אם מישהו יכול להסביר לי מה בדיוק הבעיה הזו - אני אשמח מאוד (כי נראה שהוא קצת יותר טוב מה- שהיה האופציה המובילה עבורי עד עכשיו...).

דרך אגב, כתוב שם שיש לLG כיוונון גובה, למרות כל מה שאמרו פה בעבר.

זכור שהאחריות של הסמסונג לא טובה בכלל.

גם אני דיי מתלבט אבל נראה לי אני אקח את ה1730B.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 1730P (שאין בארץ) עם כיוון גובה

ל-1730B אין בדוק

בבקשה

The Flatron L1730B resembles its predecessor, but the difference becomes apparent if you take a look at it from the rear. The stand now allows adjusting the tilt of the screen as well as its height you only have to press a button on the base to do tha
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-1730B שנמכר [glow=red,2,300]בארץ לפני חודש[/glow] אין כיוון גובה - בדוק

מוזר. בכל מקרה פה כתוב שזה אחד מההבדלים מהLG1730S

כתוב שם שצריך ללחוץ על הכפתור, אולי לא שמת לב לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה בלאגן בדגמים - יש דגמים שמשנים אותם אבל עדיין יש להם את אותו שם בדיוק, ולכן הגיוני שמה שמוכרים בחו"ל כן יש לו כיוונונים לגובה וכו' שפשוט אין בדגמים שמוכרים בארץ.

זכור שהאחריות של הסמסונג לא טובה בכלל.

גם אני דיי מתלבט אבל נראה לי אני אקח את ה1730B.

האחריות של סמסונג בהחלט לא טובה (באתר של היבואן כתוב 20 פיקסלים, למרות שמישהי שם אמרה לי 10 פיקסלים...), אבל הרבה חנויות (למשל BUG) נותנים לך לראות את הצג שאתה קונה ולוודא שאין פיקסלים שרופים ברגע הקניה. השאלה היא האם ריאלי שיצטרפו פיקסלים מתים עם הזמן, ועד כמה זה קורה.

אני נוטה לכיוון ה-LG L1730B גם כן בגלל האחריות ובגלל שראיתי איך הוא נראה וזה נחמד, אבל עושה רושם שה- Samsung 710T הוא פשוט מסך טוב יותר... (והוא עולה אותו הדבר!)

גם ב-Tom's hardware שיבחו אותו יחסית:

http://www20.graphics.tomshardware.com/display/20041123/index.html

(למרות שיש שם כל מיני דברים טכניים נורא שאני לא מבין)

אז אם גם הם, וגם X bit Laboratories משבחים (http://www.xbitlabs.com/articles/other/display/response-8.html) אולי בכל זאת כדאי ללכת על הסמסונג 710T. - הוא באמת אמור להיות טוב יותר.

אולי יש למישהו את הצג הזה ויכול להגיב? אולי אפילו להרשות לנו לבוא אליו ולראות ל-5 דקות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו:

פירסמתי הודעה בה אני מבקש מאנשים שיש להם את ה- או את הסמסונג להגיד מה הם חושבים על הצגים האלה.

נראה לי שזה יכול מאוד לעזור (במיוחד לך, Idan-h).

הכותרת של ההודעה: "לכל מי שיש מסך L1730 או 710 - בבקשה תיכנסו לכאן" (אני לא יודע אם אפשר לעשות "לינק" להודעה אחרת..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כבר הרבה זמן חושב מה לקנות וכל הזמן משנה דעה .

הצעתי לך קבל החלטה ולך תקנה את הויוסוניק 712 מסך מעולה ובמחיר סביר.

(כבל dvi עולה כ50 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעתי לך קבל החלטה ולך תקנה את הויוסוניק 712 מסך מעולה ובמחיר סביר.

(כבל dvi עולה כ50 ש"ח)

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעתי לך קבל החלטה ולך תקנה את הויוסוניק 712  מסך מעולה ובמחיר סביר.

(כבל dvi עולה כ50 ש"ח)

אני מתלבט איזה צג לקנות בשבועיים האחרונים. זה לא נראה לי עד כדי כך הרבה זמן כשמדובר בהוצאה של 2,000 ש"ח ובצג שאני רוצה שישאר איתי לפחות 7-8 שנים.

אני לא משנה דעה כל הזמן. פשוט יש איזה 4-5 צגים טובים שאני מתלבט ביניהם.

ה- ViewSonic 712 באמת נשמע כמו צג טוב (הוא גם אחד המועמדים שלי), אבל אין אותו בתצוגה בשום מקום! ולקנות מסך שלא ראיתי אף פעם פשוט לא נשמע רעיון טוב כל כך.

תודה על ההמלצה בכל מקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי לקח זמן עד שקניתי את הויוסוניק (זה היה לפני כחודשיים)וכדי לראות את המסך נסעתי ליבואן

שנמצא בפתח תקוה וגם שם לא הצלחתי לראות את הדגם של ה712 . בסופו של דבר ראיתי דגם אחר ועל פי ראייה

של הדגם הנחות יותר קניתי את ה712.

לסיכום יש לי את ה712 של ויוסוניק כחודשיים ואני לא מצטער לרגע (משחקים .סרטים .ועריכה של סרטים)

היום אני יכול להגיד שהויוסוניק יותר טוב מהסמסונג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...