מה דעתכם על PixelView GeForce 6800 GT? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על PixelView GeForce 6800 GT?

nimrodim

Recommended Posts

אתה מתכנן לעשות אובר קלוק?

כי אם לא אז זה לא ממש עקרוני בשבילך ,החברה שמייצרת את הכרטיסים מוסיפה קבלים ואת הקירור זהו.

והצ'יפ 6800GT כרטיס מדהים...

אני חושב ששל החברה הזאת הוא זול דווקא ,לפי דעתי תקנה של החברה הזאת וגם אתה לא צריך אובר קלוק בכרטיס כזה וגם אם תרצה בעתיד תקנה .

זהו לפי דעתי תתחדש!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מעולה וגם עלה לי די בזול.

לא יודע איך הוא מבחינת OC אבל אצלי במנוחה הוא היה על 48 מעלות ובמאמץ לא עבר את ה 60 כשהיה לי דרייבר 66.93, אחרי שעברתי ל 75.90 אז הוא על 60 מעלות במנוחה ו 70 במאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הקירור לא חשוב לך אז זה לא משנה באיזה חברה אתה בוחר כי בכולם יש את אותו צ'יפ = אותם ביצועים

אבל אתה יכול למצוא GT עם 1.6ns במקום 2.0ns שבאים בgt רגיל וכמו שאתה בטח יודע 1.6ns אוברקלוקרים יותר טובים מ2.0ns

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה יכול למצוא GT עם 1.6ns במקום 2.0ns שבאים בgt רגיל וכמו שאתה בטח יודע 1.6ns אוברקלוקרים יותר טובים מ2.0ns

מדובר על 6800 GT - חשבתי שהם כולם כבר באים 2ns - כנראה טעיתי. ::)

אז - איזה חברות משווקות את ה - 6800 GT עם הזכרונות הללו וPCB טוב ל OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הקירור לא חשוב לך אז זה לא משנה באיזה חברה אתה בוחר כי בכולם יש את אותו צ'יפ = אותם ביצועים

אין שום GT עם 1.6NS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו את גרסאות של גיינווארד עם 1.6ns אז כנראה שגם יצרניות אחרות הוציאו דגמים של 1.6ns אבל לא יודע לגבי חברות אחרות ספציפיות

עוד לא מצאתי סימוכין לכך...עדיין מחפש.

אבל למיטב ידעתי Samsung K4J55323QF GDDR3 - נמצא בשימוש בכל סוגי ה6800GT.

הGAINWARD הוא הכרטיס הכי ממוהר מסדרת ה - 6800GT - אבל כנראה מדובר ב GOLDEN SAMPLE.

לידע כללי:

מתוך http://www.pcunleash.com/bbs/zboard.php?id=MyItemReview&no=37

6800GT.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מזלזל ואומר "חרטא ברטא", חיפוש בגוגל תחת 6800GT 1.6ns כבר התוצאה הראשונה הייתה מעלה את מסמך הPDF הרשמי מGainward

Gainward will be first to market with a GeForce 6800 GT product using 1.6ns\1.2Ghz DDR3

להלן pdf רשמי מגיינווארד

http://www.gainward.de/new/news/041012/04_15_GOES_LIKE_HELL_RTF.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...