• מי אנחנו?

  שלום אורח/ת!

  שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

  החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

Milford Cubicle

יצירת "טבלת ייאוש" בצורה אוטומטית

3 תגובות בדיון זה

היי

אני זקוק לרעיונות\עצות\תוכנות שיאפשרו לי ליצור "טבלת ייאוש" בצורה (פחות או יותר) אוטומטית.

הכוונה היא שאני אכניס למשל תאריך יעד (נניח, 1.1.2006) ותיווצר בצורה אוטומטית טבלה של כל הימים מהיום (או מתאריך התחילה שיקבע גם הוא) עד תאריך היעד, כאשר בכל משבצת יופיע התאריך של אותו יום ומספר הימים שנותרו עד תאריך היעד.

מישהו אולי ממש במקרה מכיר תוכנה שיכולה לעשות את זה (למרות שזה נראה לי long shoot) ?

חשבתי אולי להשתמש באקסל - בריבוע הראשון לרשום את סה"כ הימים [יחושב מראש], ואז לשים פונקציה של "משבצת קודמת - 1" על שאר המשבצות. כרגע זה מה שעשיתי, אבל זה נותן לי רק את המספרים ואין לי רעיון איך ליצור את התאריכים בכל משבצת (ויהיה נחמד אם יהיה גם את היום בשבוע (ראשון, שני וכו')).

רעיונות? עצות?

thanks

לא משנה, בסוף הסתדרתי עם אקסל.. ;D

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היית יכול להשתמש בתוכנה נחמדה שנקראת time left 3.

תוכנה שמראה כמה זמן נשאר עד תאריך יעד שאתה קובע, מפעילה צלילים נחמדים בתאריך היעד ומראה בשניות / דקות / שעות / ימים כמה זמן נשאר עד תאריך היעד.

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל בכל מקרה היא לא היתה עוזרת לי, כי המטרה שלי היא ליצור באמת טבלה שאותה אני אוכל להדפיס.

אגב, האמת שלא ממש הסתדרתי, כי יש לי כרגע שתי טבלאות נפרדות:

1. של מספרים יורדים (מספר הימים שנשארו)

2. של תאריכים עולים

הבעיה היא שאני צריך טבלה אחת שתכלול בכל תא את שני הנתונים...

(http://www.mabat3.co.il/phpBB/viewtopic.php?topic=5374&forum=3&1)

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

 • חדשות אחרונות

 • תגובות חדשות בפורומים

  • כמו שאמרתי עם מה שחברך הציעה תוכל להוריד BIOS מיוחד ללוח אם שיאפשר לך OC לכל מעבד סקיילייק אבל כמובן יש בזה סיכונים במידה והקירור לא טוב מספיק.   מעבדים מסדרת K בדרך כלל מגיעים עם מהירות שעון גבוהה יותר בבסיס מאשר גרסת הלא K וגם יהיה אפשר OC בעזרת המכפלה של המעבד ולא לפי תדר בסיס.   הנה כבר חסכת קצת כסף כמו שרצית
  • אני לא אתן לך לינק לחומר פיראטי. אבל אם את לא יודעת איך להשתמש באתרי טורנט ולאתר הורדות פופולריות להן אימות המוני עליו אפשר לסמוך במידה רבה, אז זה מה שאת צריכה לעשות פעם אחת ולתמיד. כתוצאה מזה תוכלי להשיג כמעט הכל.
  • יש לי תפייברבוקס של הוט בבית וכל סרט בפורמט mkv שאני מנגן דרך הממיר (ודרך הסרביו שעל המחשב) פועל בלי קול,מדוע זה? שאר הסרטים עובדים עם קול.
  • רק לפני 15-16 שנה המשק היה במצב הכי גרוע שלו מאז הקמת המדינה - עם אבטלה גואה, ירידה בתוצר הלאומי (בעקבות התפוצצות בועת הדוט-נט בעולם), האינתיפאדה השנייה, הפגנות ברחבי הארץ (ויקי קנפו צועדת לירושלים). במידה רבה, המצב הכלכלי של ישראל היום הוא תוצאה ישירה של הצעדים שננקטו אז על ידי שר האוצר במטרה להתמודד עם הקשיים (והסטטיסטיקה הראתה שבאמת המצב השתפר - כמובן, תלוי איך מודדים את "המצב השתפר" ולמעשה רוב מה שהשתפר הוא מצבם של האנשים שמרוויחים שכר גבוה - ישראל מובילה את המדינות המערביות במדד הג'יני שמודד אי-שוויון במשק החל מאותם שנים).   אני לא יודע בן כמה אתה, אבל בתקופה הזאת (אני היתי בתיכון), אמא עבדה בשלוש עבודות ועדיין, היא ספרה לנו לפני כמה שנים, היא לגמרי לא היתה בטוחה שיהיה לנו מספיק כסף לאוכל.   המשבר הזה היה כל-כך חסר חשיבות שהחוק שדרכו ניסו להתמודד עם הקשיים האלה כונה "תכנית חירום כלכלית". אתה מכיר אותו בשמו המלא -  חוק תוכנית החירום הכלכלית (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב והמדיניות הכלכלית לשנת הכספים 2002 ו-2003), התשס"ב-2002   להגיד שישראל לא נפגעה משום משבר ב-20 השנים האחרונות זה, טוב, לא חכם במיוחד.   לגבי השאר - אין לי ממש כוח להתווכח על זה (וזה גם לא נושא הת'רד) אז אני רק אניח את זה כאן:   http://kalkala-amitit.blogspot.com/2014/06/20.html (נתונים מבהילים על המצב הכלכלי של ישראל)   http://www.calcalist.co.il/money/articles/0,7340,L-3642814,00.html (משקי הבית בישראל חיים 107 מליארד ש"ח לבנקים - לא כולל משכנתאות)   http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3662678,00.html (בנק ישראל: זעזוע גיאופוליטי ומשבר פנימי בישראל עלול, בתרחיש קיצון, לגרום ל-63 אלף משפחות לאבד את הבית)   http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001023231 כבר היום (במצב של ריבית מאופסת והצמדה שלילית) ישראלים רבים מתקשים לשלם את המשכנתא.   http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001142379 30% ממשקי הבית צברו חוב של כ-100 אלש"ח.   http://www.themarker.com/career/1.2230568 40% ממשקי הבית "לא גומרים את החודש" (מוציאים יותר משהם מכניסים).   http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001031973 הישראלים קונים בצורה נבונה - ועדיין, 30% מההורים תומכים בילדים שלהם (מעל גיל 21) בקניית מזון.   http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4605112,00.html כמה סיפורים נחמדים.   המצב הכלכלי של ישראל הוא לא איום ונורא. אבל הוא מצב מסוכן כי הוא לא יציב: יש פה שכבה של אנשים שיש להם הרבה מאוד כסף והעצמאות הכלכלית שלהם מובטחת, ושכבה גדולה מאוד של אנשים שנמצאים "על הקצה". טלטול אחד והם יפלו.
  • מינימום 250GB. להימנע מדגמים גרועים או זולים במיוחד. אפשר להזמין מחו"ל ולחסוך, SSD זה רכיב אמין יחסית. סמסונג EVO 850 אם אפשר למצוא במחיר טוב.   לגבי הרדיסק עדיף להימנע מקניית נפח 1TB מאותה הסיבה כמו בSSD, בגלל המחיר הגרוע פר גיגה לדגמי נפח קטן.