דרוש פיתרון להברחת חתולים ): !!! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש פיתרון להברחת חתולים ): !!!

PayneBack3251

Recommended Posts

קודם להרגע כי רק על סמך ההודאה שלך אני יכולה להגיש נגדך תלונה במשטרה כאשר העונש המירבי על כך הוא 3 שנים - אם אתה רוצה אני יכולה להגיש תלונה ותראה שזה מה שקורה באמת!!!!

התעללות בבע"ח חיים ופגיעה פיזית בהם זאת עבירה חמורה על החוק

דבר נוסף אם יש לך כוונה הומנית אמיתית יש לך מספר פתרונות

הראשון לפזר קליפות הדרים או קינמון חתולים לא אוהבים את הריחות הללו

השני ללמד את הכלבה שלך הרגלי אכילה נכונים - כלומר לתת לה לאכול בשעות מסויימות לאכול במשך חצי שעה ואז מרימים את הכלי - אחרי כמה ימים היא תתרגל

רק שתדע שחתולים מרחיקים עכברים ונחשים אז אתה רק צריך להודות להם על שהם מנקים לך את החצר ולא להיות חזק על חלשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אתר ממולץ:

<צונזר>

נכנסתי לאתר שניה ונבהלתי חחח

חתולים זה מכה.. העיריות צריכות לסרס ולעקר... זה הפיתרון..

אני גם לא תומך בהתעללות אבל יש גם "הגנה עצמית" אז לא צריך לשפוט פה כל אחד שפגע בחתול.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:silly:

קודם כל,

תכניס את הכלב הבייתה,

תשים המון שקיות בחצר, אם הם לא ישחקו עם זה, הם יפחדו מזה,

או שתפזר כוסות עם מים בחצר(הם יפחדו מהדמות שתיגלה להם, אפקט מראה שכזה)

פלפל בחצר..

או שבאמת תרוץ אחריהם. :-)

טוב, מנסיון אני יכול לספר לך שהחתולים שלי יצחקו אם אני אנסה להפחיד אותם עם שקיות.

ולגבי המים, מה את חושבת? שהם שותים עם קש כשהם צמאים? ברור שהם רואים השתקפות של עצמם במים וזה לא מפריע להם.

חוץ מזה החתול שלי אפילו מסתכל במראה מידי פעם וזה ממש לא מפריע לו, הוא מבין שזה הוא.

הפתרון הוא פשוט להיות ליד הכלבה כשהיא אוכלת ואז להכניס את השאריות הביתה. (או כמובן להאכיל אותה בבית)

וDOGMA, לא לחצתי על הלינקים שלך אבל אם התוכן שלהם הוא מה שאני חושב, אני מאחל לך אותו דבר בדיוק. (וגם BAN כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שמתעלל בחיות הוא זבל של בנאדם ...

וחוץ מזה הכלבה שלך צריכה ללמוד להגן על עצמה מתישהו אבל בנתיים תנסה להשפריץ מים או משהו על החתולים , אתה פשוט דפוק שאתה התעללת ככה בחתולים ואני מאחל לך בדיוק אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ברק דהן

הרג אותי ה:

your dog is gay

;D ;D ;D :D;) ;) ;) ;) :itschy:

=======================================================

יאללה סתמו סתמו את הפה,

משחקים אותה אנשים "טובי לב" כאילו בחיים שלכם שחתולה הייתה בחדר זבל לא בעטתם בפח כדי להבהיל אותה ולהוציא אותה משם.

שים דג עם חומר משלשל,

כל יום במשך 4 ימים. החתולים אף פעם לא יתקרבו לאוכל... :o

רעיון חדש שהמצאתי כרגע... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרג אותי ה:

your dog is gay

;D ;D ;D :D;) ;) ;) ;) :itschy:

=======================================================

יאללה סתמו סתמו את הפה,

משחקים אותה אנשים "טובי לב" כאילו בחיים שלכם שחתולה הייתה בחדר זבל לא בעטתם בפח כדי להבהיל אותה ולהוציא אותה משם.

שים דג עם חומר משלשל,

כל יום במשך 4 ימים. החתולים אף פעם לא יתקרבו לאוכל... :o

רעיון חדש שהמצאתי כרגע... ;D

אידיוט!

לא לא פוגעים בחיות מה זה אל תשחקו אותה יש אנשים שלא חלאות כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יא מפגר! אף פעם לא בעטתי בפח כדי להבהיל חתולה ולא אעשה זאת!!!

ואפילו כשטיילנו עם חברים וחבר אחד ראה חתולה, והרים אבן, אז אמרי לו לא לזרוק בשום פנים ואופן, אבל הוא זרק, ואז חזר הבייתה עם סימנים כחולים ברגלייים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחפור תעלה מסביב לכוווווול  הבית שלך   ולמלא במים.

או שתקח גדר חשמלית מסביב לבית   אבל לא תעמיד אלה תשכיב על האדמה.  ואז כשהחתולים יבוא ויתאספו ליד הקערה של הכלב  תדליק תגדר.

למה אתה בכלל מחזיק תכלב בחוץ ?!   לפחות רק תאכיל תכלב בפנים מה הבעיה, חתולים לא יבוא אחריו לבית.

או שתזרוק תכלב לרחוב כמו הרבה אנשים, אחרי שמבינים שכלב זה לא צעצוע

או שתתקע הרבה ענפים גמישים ואז תקשרו להם לולאות ותתפוס תחתולים בכפות רגליים או בצוור ואלה שיתפסו בצוור יחנקו על המקום. ואלה שברגליים

יתחילו להתפרפר באוויר , כך לביור ותעשה עת מזימותך,  תשתמש בסולר.  ואז תקרא תגופות חתולים לחתיכות ותאכיל אותם לכלב שלך וזה יפתח

בו תחיתיות שלו, ועם הזמן הוא יוכאל את כל חתולי השכונה  וכשיגדל יוכאל אותך ותמשפחה שלך. זה יהיה שמח  :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...