דרוש פיתרון להברחת חתולים ): !!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש פיתרון להברחת חתולים ): !!!

PayneBack3251

Recommended Posts

אנשים אתם חייבים לעזור לי בזה,יש לי כלבה שהיא קטנה מאוד ואין לה כוח או אפשרות להפחי איך שהוא חתולים שבאים לגינה,הם באים בדרך כלל אוכלים לה את האוכל והיא לא יכולה לעשות שום דבר נגדם אם היא מנסה לא יהיה לה טוב ראיתי פעם אחת שאיזה חתול בא לשרוט אותה בדיוק...וזה נהיה חמור מרגע לרגע...אני חושד שהגיע איזה כנופיה של חתולים לשכונה (אני רציני) הגדלים שלהם הם עצומים... וזה כבר מפחיד...אני מחפש פתרון בשביל שלא יבוא לגינה או איך שהוא שלא יתקרבו לכלבה שלי מצידי אפילו תמצאו לי פתרון איך להרוג אותם לא איכפת לי כבר כי הם פשוט נוראיים...אחד החתולים מת לא מזמן כי הוא פעם אחת נכנס לגינה של השכנים שלי ויש להם שני כלבים רצחניים חחחחחח

אחד פעם אחת ראיתי על החומה שלי ובלי פחד דחפתי אותו לכלבים הרוצחים חחחחחחחחח אבל הוא יצא חי... (תגידו שאני רשע בכיף,וצער וכל זה) אבל מה שהם עושים לכלבה שלי זה ממש עצוב...הנה עכשיו אמא שלי עושה לי תשים עין שהחתולים לא יכנסו ויוכלו את האוכל...בעעעעעעע יש לי שחור בעיניים בבקשה עזרה !!!

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

תקנה כלב יותר גדול או שתעשה גדר גבוהה יותר

זו העצה הכי טובה...

אתה לא יכול להאשים את החתולים כי במצב של היום החתולים הם הקורבנות של כל הנערים בגיל תיכון חטיבה ויסודי אפילו והם שורפים אותם, כורתים להם את הראש (!!!!!) וכאלה... אז החתולים מה לעשות פיתחו שנאה לבני אדם ועם זה גם לכלבים שמשסים בהם (בחתולים) אז אתה לא יכול להאשים אותם אלא את ה'נוער של היום'... וגם עקב אי עיקור של החתולים הם גדלים ברחוב ונעשים רעבים - ונעשים גם תוקפניים כלפי מי שעומד מולם (לא משנה כמה הכלבה שלך קטנה הם ישתגעו)...

אז בשורה התחתונה:

תעשה גדר גבוהה יותר: הפתרון שדורש הכי פחות 'גופות'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותה הזדמנות תתקין גם גדר אליקטרונית שתתריע ו/ או תגרש באופן אצמעי את החתולים...

איזה עצה זהה "תעשה גדר גבוהה יותר"??? שיבנה בונקר וזהו!

זה רק חתולים... תרגעו.

אני לא יכול לעזור לך (אולי לדריה יהייה פיתרון לדבר כזה... אם היא תראה את הת'ראד...) אבל להתחיל להתבצר בגלל "התקפת" חתולים? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מציע גישה הפוכה.

תשיג גור חתולים ותגדל אותו. (זכר, לא נקבה)

הוא יגדל עם הכלבה ולא יפחד ממנה. (גם ככה לפי התאור שלך היא לא תהיה מסוגלת לאיים עליו LOL)

כאשר הוא יגיע לבגרות הוא יתחיל לסמן טריטוריה בחצר וילחם בשבילך בחתולים הפולשים לשטח שלו. (משמע החצר שלך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) לשים דג עם רעל בחצר

ב) לתכנן שהמערכת שלך תפעל כל חצי שעה לפול ווליום.. ומתי שהחתולים מתאספים תתן להם בפול ווליום מטאל ויהיה להם טראומה לכל החיים....

ג) לקחת מחבט לארוב להם ויום אחד לזיין להם את האמא של הצורה ונראה אותם חוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) לשים דג עם רעל בחצר

ג) לקחת מחבט לארוב להם ויום אחד לזיין להם את האמא של הצורה ונראה אותם חוזרים

א. אתה צוחק אני מקווה. זה לא רק לא חוקי והומני אלא גם מסוכן.

ג. הם יחזרו. תאמין לי. ואני לא מאמין שהוא בכלל יצליח לפגוע בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

your dog is gay

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

בכל מקרה תתפוס את המנהיג שלהם, תבצע בו את זממך אחרי זה תתלה אותו ליד הפח - הם כבר יבינו את הרמז :smile1:

LOLOLOLOLOLOLOLOLOL

אבל רציני, פשוט תשאיר את האוכל בבית.. וחוץץ מזה כלבים הם לא חתולים! לא משאירים להם את האוכל!! אתה נותן לכלב 3 פעמים ביום(או פעמיים0אני לא זוכר) את הקערית מלאה ל15 דקות ולוקח בחזרה.. מה שאכל-אכל, מה שלא-לא!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל רציני, פשוט תשאיר את האוכל בבית.. וחוץץ מזה כלבים הם לא חתולים! לא משאירים להם את האוכל!! אתה נותן לכלב 3 פעמים ביום(או פעמיים0אני לא זוכר) את הקערית מלאה ל15 דקות ולוקח בחזרה.. מה שאכל-אכל, מה שלא-לא!!!!!

אם זה נכון, לא שלא "תשמור" עליה בזמן שהיא אוכלת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...