Terminator 3 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Terminator 3

The Grey Matter

Recommended Posts

ימח שמם של , בדיוק אני אוריד איזה משהו בשביל הפורמט המיוחד שלהם, שהם קודם כל ילמדו להתיישר לפי הקו והתקן הבינ"ל לסרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה דברים על הT3:

Terminator 3: Rise of the Machines ארה"ב, 2003

פעולה, בדיוני -ג'ונתן מוסטו

עם ארנולד שוורצנגר, ניק סת'אל, כריסטינה לוקן

המנהיג מגורלו ג'ון קונר - המטרה ב"שליחות קטלנית 2: יום הדין" שכעת מנהל חברת תכנות מחשבים, פורץ למחשבי סייברדיין סיסטמס, ומגלה סודי ביותר "סקיינט". מהר מאד אחרי, שני מחסלים נשלחים מהעתיד: ה-T-800 (ארנולד שוורצנגר) ונקבה שכמעט לא ניתן לחסלה ומסוגלת לשנות צורה וגם להיעלם.

:smoke: :hat::hi::jump: :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חהחה

מטריקס זה אומנות, עיר אפלה זה אומנות T2 סתם סרט

T2 סתם סרט? אתה צוחק נכון? T2 הוא מסרטי האקשן היותר טובים. מאטריקס היה יכול להתחנן לסצינות שהיו ב T2

ודרך אגב עיר אפלה גם סרט מצויין אבל הסגנון שלו שונה לחלוטין, את מטריקס אישית לא אהבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בT2 בסוף הרובוט לא היה מתאבד (לתוך האש...) אז זה היה סרט יותר יפה...

וחוץ מזה מטריקס יצא הרבה אחרי T2 ובגלל זה הטכנולוגיה בסרטים היתה פחות בשימוש... (כמו השימוש במחשבים במטריקס...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"המחסל" (למה בעברית זה נשמע רע! :bash: ) הוא אחד מהסרטים היחדים (שאני יכול לחשוב עליהם עכשיו) שהחלק השני יותר טוב מהראשון, ובהרבה! :ylsuper:

סרט עם הרבה אפקטים (אפילו להיום) עם עלילה מעניינת (נדיר לסרטי אקשן..) ושחקנים מאאגניבים!

לפי דעתי סתם יהרסו אותו עם שלוש.. עוד יהפכו את זה לג'יימס בונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חהחה

מטריקס זה אומנות, עיר אפלה זה אומנות T2 סתם סרט

T2 סתם סרט? אתה צוחק נכון? T2 הוא מסרטי האקשן היותר טובים. מאטריקס היה יכול להתחנן לסצינות שהיו ב T2

ודרך אגב עיר אפלה גם סרט מצויין אבל הסגנון שלו שונה לחלוטין, את מטריקס אישית לא אהבתי.

מההההההההההההההההההההההההה?

מטריקס = התנ"ך של הקולנע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מההההההההההההההההההההההההה?

מטריקס = התנ"ך של הקולנע

אל תתלהב יותר מדי, בסך הכול הסרט נחמד אבל לא חף מבעיות. אני מסוגל לחשוב על עשרות שהרבה יותר מרשימים ממטריקס

העלילה טובה, אבל די נדושה, וחוץ מזה כבר ראינו הרבה בסרטים טובים שמבוססים על עלילה כזו, לדוגמא

מכסח הדשא (מישהו זוכר את הסרט הישן הזה)

בלייד ראנר (ממש ישן 1982)

ועוד רבים וטובים

בכלל מעבר ל BULLET TIME (סליחה שאני משתמש במושגים של MAX-PAYNE ) אין שום דבר מרשים באמת בסרט.

וכל הסרט סובב סביב הסצינות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"המחסל" (למה בעברית זה נשמע רע! :bash: ) הוא אחד מהסרטים היחדים (שאני יכול לחשוב עליהם עכשיו) שהחלק השני יותר טוב מהראשון, ובהרבה! :ylsuper:

סרט עם הרבה אפקטים (אפילו להיום) עם עלילה מעניינת (נדיר לסרטי אקשן..) ושחקנים מאאגניבים!

לפי דעתי סתם יהרסו אותו עם שלוש.. עוד יהפכו את זה לג'יימס בונד.

חסר להם אם הם יעשו את זה.

וע"פ הסרטים האחרונים של שוורצנגר , נראה שגורלו של הסרט אבוד מראש :'( :'( :'( חבל היה לסרט פוטנציאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל מעבר ל BULLET TIME (סליחה שאני משתמש במושגים של MAX-PAYNE )

Bullet-time זה לא מושג שהמציאו היוצרים של מקס פיין, זה פותח במיוחד למטריקס וככה קראו לאפקט עוד לפני שיצא בכלל מקס פיין.

(כמה שימושי ה"מאחורי הקלעים" שיש בדי וי די...) :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל מעבר ל BULLET TIME (סליחה שאני משתמש במושגים של MAX-PAYNE )

Bullet-time זה לא מושג שהמציאו היוצרים של מקס פיין, זה פותח במיוחד למטריקס וככה קראו לאפקט עוד לפני שיצא בכלל מקס פיין.

(כמה שימושי ה"מאחורי הקלעים" שיש בדי וי די...) :smoke:

תמיד נחמד ללמוד משהו חדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...