לכל אלה שישחקו במהלך השנים פיפא ב ip ישיר ... שזה היה אפשרי כמובן .. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל אלה שישחקו במהלך השנים פיפא ב ip ישיר ... שזה היה אפשרי כמובן ..

yosizach

Recommended Posts

אני יודע שבפיפא 2000 לא היה אפשר רק דרך חיבור מודם וזה היה מציק ...

בה 2001 זה בא אי פי ישיר .. היה עוד איטרנאט רגיל לרובם וזה היה מגעיל אבל כל כך התלהבתי מהרעיון שאני יכל לשחק אחד נגד השני מחשב ממחשב ..., בכל אופן אם אתם זוכרים טוב היה אפשר ללחוץ f10 באמצע המשחק וזה היה פותח חלון צאט .. והיה אפשר לשוחח באמצע המשחק שזה ששיחקתי מולו היה מוביל כל המשחק ופתאום 2-1 דקות לפני שהמשחק מסתיים אני פותח את חלון השיחה בעזרת f10 וכותב לו בעברית אנגלית תלוי איזה שפה הייתה הפיפא שלכם ... , כותב לו חה חה חה חה חה יגרוע ... ותאמינו לי זה היה הופך את המשחק להרבה יותר מהנה... אני זוכר בפיפא 2002 הם גם עשו את הצאט ... גם בא 2003 ...

2004 2005 אין ?! למה הם עשו את זה ? למה הם הורידו את האופציה הכי כיפית שיש .. למה ? ?!? אני לא מבין את הראש האדיוטי שלהם .. לפי דעתי ב2005 לא היה צריך להיות רק צאט אבל גם סמיילים ... ? יש איזה פאץ או משהו שמוסיף את זה לפיפא .. ?! את יודעים בכלל על מה אני מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין על מה אתה מדבר, חבל באמת שאין צ'אט.

אני וחברים שלי מצאנו רעיון יצירתי. השארנו את (אם אתה לא מכיר זאת תכנה דרכה אפשר לדבר) פתוחה במהלך המשחק, ויכולנו לדבר בכל שלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה לדבר זה רעיון לא רע. .. אבל המשחק לא אמור לגמגם הרי אם אני לא טועה משחקים על מהירות שליחה והיא כולה 13.... בע.. ? למרות שרואים חלק אם הסקיפי לא רואים גימגומים ?ואם יש לך איסקיו 218783029 בוא לפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך לינק לתוכנה ... ? אחי ... ואני מדבר על זה שזה שהורידו את האופציה לצאט במשחק מעצבנת ...

הבנתי שלזה התכוונת, שנה כותרת למשהו בסגנון של "למה הורידו את הצ'אט בפיפא"

את טים ספיק יש פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן לפתוח את זה בעזרת כפתור אחר?

לא יודע אם אפשר ... צריך לקרוא איפה שהוא ... בהea sports הבעיה שאני לא מתמצא כל כך .. ואם אפשר וכל השנים האלה לא ידעתי אז זה דבר הכי טיפשי .. כי בגלל זה תאמינו או לא הפסקתי לשחק ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...