תחרות המודינג של מעריב בשיתוף HWzone יוצאת לדרך, השתתפו ותוכלו לזכות במחשב נייד! - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות המודינג של מעריב בשיתוף HWzone יוצאת לדרך, השתתפו ותוכלו לזכות במחשב נייד!

RnG

Recommended Posts

אממ

האמת...

שדווקא נדמה לי שהתיק הוא דיי מקורי...כאחד שבנה אותו ולא ראה יותר מדי פרויקטים זהים...

ולא פרקטי?

זה כבר מגוכח...לא אסטתי סבבה...מסורבל אולי קצת אבל פרקטי? כל הרעיון של המוד היה פרקטיקה...התיק נוח...לא כבד מדי...ונייד...יש בו את כל מה שצריך בשביל לאן פארטי...ככה שאת היעוד שלו הוא ממלא...

אני לא מאמין שאתה יכול לעשות עם התיק הזה כל מה שאפשר לעשות עם תיק רגיל...

כמו לרוץ וכאלה...

בטוח כשאתה הולך איתו על הגב אתה נזהר באותה המידה כמו שאתה עם מארז רגיל ביד...

ולא היה יותר נוח לקנות בארבונ ?

אתה מבין מה גורם לי לחשוב שזה לא כל כך פראקטי?...

ואני לא מאמין שאתה תשים בתיק כזה חלקיי מחשב יקרים ותלך אותו ברחוב כאילו זה תיק רגיל!...

ועזוב את התיק..

הלגו לא חרוש?.. לא עשו אותו בערך מליון פעמים?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מאמין שאתה יכול לעשות עם התיק הזה כל מה שאפשר לעשות עם תיק רגיל...

כמו לרוץ וכאלה...

בטוח כשאתה הולך איתו על הגב אתה נזהר באותה המידה כמו שאתה עם מארז רגיל ביד...

ולא היה יותר נוח לקנות בארבונ ?

אתה מבין מה גורם לי לחשוב שזה לא כל כך פראקטי?...

ואני לא מאמין שאתה תשים בתיק כזה חלקיי מחשב יקרים ותלך אותו ברחוב כאילו זה תיק רגיל!...

ועזוב את התיק..

הלגו לא חרוש?.. לא עשו אותו בערך מליון פעמים?...

לא...התיק שבנינו אומנם אי אפשר לרוץ איתו אבל הוא פי מליון נוח מאשר לקחת מארז...והוא גם הרבה יותר קל...ותאמין או לא הוא אפילו דיי נוח...ברגע שאני אחליף כמה חלקים אני אקח אותו אפילו לLP...

כן לשים שם חלקי מחשב נורא יקרים אני לא עומד לעשות אם היה לי כסף ליותר ממחשב אחד חזק אולי הייתי מנסה...אבל זה אפשר לחלוטין!

הלגו כן חרוש אבל:

בניגוד לכל השטויות עם הקטודות והחרטא הזה הלגו זה רעיון מקורי (עיצוב מקורי מ-0 שלנו) שבו שמנו מלא דברים וחשבנו הכל מהתחלה...

כן זה חרוש יחסית אבל בארץ זה בכלל לא (לפני לא ידוע לי על מחשב לגו) שנית זה הרבה פחות חרוש מאשר לשים מחשבים בתוך שולחן ובטח מאשר לתקוע ת'מחשב בתוך כל'מני ולנסר אותם יפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לשים שם חלקי מחשב נורא יקרים אני לא עומד לעשות אם היה לי כסף ליותר ממחשב אחד חזק אולי הייתי מנסה...אבל זה אפשר לחלוטין!

אפשרי כן בטוח לא נראה  :nixweiss:

בניגוד לכל השטויות עם הקטודות והחרטא הזה הלגו זה רעיון מקורי (עיצוב מקורי מ-0 שלנו) שבו שמנו מלא דברים וחשבנו הכל מהתחלה...

כן זה חרוש יחסית אבל בארץ זה בכלל לא (לפני לא ידוע לי על מחשב לגו) שנית זה הרבה פחות חרוש מאשר לשים מחשבים בתוך שולחן ובטח מאשר לתקוע ת'מחשב בתוך כל'מני ולנסר אותם יפה...

שמע מחשב בתוך שולחן זה באמת לא מקורי...

ואפילו יש את זה קנויי..

אני זוכר שכשהייתי ביסודי היה לנו שולחנות כאלו מוכנים...זה באמת ממש לא מקורי...

ואתה תשפוט....

תגיד לי אם זה מקורי (לפחות יותר מהשולחן)...

178.jpg

או זה

208.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולכם על התגובות :xyxthumbs: ממש כיף לקבל פידבקים חיוביים אחרי עבודה קשה :silly: תותחים אחד אחד!

אני אישית חושב ששנה הבאה יהיו כאלה מטורפים שיהיה תחרות רצינית.......ממש אהבתי את הפרוייקט של הקירור מים......מישום מה לא נכנס........ואישית אני חושב שהפטיפון זה רעיון גדול אבל ביצוע שהתפספס קצת.......

אבל עכשיו מה אני אמור לעשות?  :nixweiss:

אני חושב שאני יחזור למרטף שלי לעבוד על איזה רעיון חדש עד לשנה הבאה............

my precious.................. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולכם על התגובות :xyxthumbs: ממש כיף לקבל פידבקים חיוביים אחרי עבודה קשה :silly: תותחים אחד אחד!

אני אישית חושב ששנה הבאה יהיו כאלה מטורפים שיהיה תחרות רצינית.......ממש אהבתי את הפרוייקט של הקירור מים......מישום מה לא נכנס........ואישית אני חושב שהפטיפון זה רעיון גדול אבל ביצוע שהתפספס קצת.......

אבל עכשיו מה אני אמור לעשות? :nixweiss:

אני חושב שאני יחזור למרטף שלי לעבוד על איזה רעיון חדש עד לשנה הבאה............

my precious.................. :silly:

הביצוע שלי באמת לא משו אני מודה :)

בסוף אתה יצאת הכי כלי.. ידעתי שתזכה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברכות לזוכים

מודה שבתחילה הייתי בין אלו שפיקפקו באמינותו של הבורג, אבל המוד עצמו יפה מאוד ומושקע. מזל טוב.

עם שתי הבחירות האחרות אני נוטה לא להסכים. הייתי בוחר באחרים אבל מזל טוב בכל זאת :)

באותה נשימה אגיב על הפרסים- הפרס השני האמת נראה לי הכי קורץ, ברור שלא הייתי מתנגד גם למחשב הנייד אולם המפרט לא מלהיב.

אך הדבר שהכי הציק לי הוא הפרס השלישי והמגוחך עד מאוד לדעתי- למי אין היום מהיר? אפשר היה לתת פרס הרבה יותר טוב באותו השווי, לדעתי.

קיוויתי להספיק להשתתף בתחרות אבל החלטתי בסוף לקחת את המוד באיזי ולצאת עם תוצאה איכותית יותר. פרטים בהמשך כאשר תהיה התקדמות רצינית :)

אולי בשנה הבאה ;), ומקווה אם כבר לראות יותר רצינות (מצד מעריב) בתחרות. התחפושות למחשב שם היו פשוט מגוחכות (ולא מאשים את האנשים ששלחו אותם, מניין להם לדעת?)

אז שוב מזל טוב לזוכים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי כן בטוח לא נראה  :nixweiss:

שמע מחשב בתוך שולחן זה באמת לא מקורי...

ואפילו יש את זה קנויי..

אני זוכר שכשהייתי ביסודי היה לנו שולחנות כאלו מוכנים...זה באמת ממש לא מקורי...

ואתה תשפוט....

תגיד לי אם זה מקורי (לפחות יותר מהשולחן)...

178.jpg

או זה

208.jpg

תראה עם המחשב יש לי הסתייגות...

הלוח זה אפיה (אומנם לא יקר אבל בכ"ז) שהופך את כל העסק של לפי מליון יותר קל...

אבל החוסר בסידירום=\ שמע...לכמעט כל דבר אפשר להכניס לוח אם מעבד וכ"מ OB...זה פשוט לא חוכמה גדולה=\

אבל כן...מקורי לאללה והביצוע נקי ויפה:) אני ממש אהבתי!

חוץ מהפרונט של המוד פטיפון הוא יצא גם יפה מאוד:)

אני גם אהבתי את הקלירקייס של אריק ואת המוד של אולטרא (אני ראיתי בפורום אותו בתור קריז) שלדעתי הגיע להם לזכות יותר מהמוד בתוך השולחן (שכן הוא באמת לא ממש מיוחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא מודיעים על התחרות מספיק זמן מראש (לפחות חודשיים), שגם מי שאין לו משהו חצי מוכן יוכל להתחיל ולסיים בזמן לתחרות.

זאת בעצם תחרות למי שכבר סיים לבנות מחשב ורק צריך לעשות פינישים.

אם היה זמן מראש אני בטוח שהייתם רואים עוד פרוייקטים מהממים.

סתם דוגמא ממני:

אני מעוניין לבנות מארז ולהשקיע בו הרבה. אני בטוח שתמריץ של Laptop היה מוציא מהמארז שאני מתעתד לבנות את המירב והמיטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל העניין של השבוע התראה היה בכדי שלא תכין משהו רק בשביל התחרות,

אלא מוד שהשקעת בו מעצמך לכיף ולהנאה ולאו דווקא בשביל הפרס.

ואם תשאל אותי, אפשר בהחלט לעשות הבחנה ברורה מאוד בין מודים שהוכנו במיוחד בשביל התחרות ובין כאלו שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכנסתי את הפרויקט שלי לתחרות.

דעתי זהה לדעתו של חבר אחר לגבי התחרות הזאת (שהחליט לסיים את מעורבותו בפרום הזה - וחבל).

אשמח לראות דווקא את HWZONE פותחים בתחרות מודים אמיתית. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא...התיק שבנינו אומנם אי אפשר לרוץ איתו אבל הוא פי מליון נוח מאשר לקחת מארז...והוא גם הרבה יותר קל...ותאמין או לא הוא אפילו דיי נוח...ברגע שאני אחליף כמה חלקים אני אקח אותו אפילו לLP...

הלגו כן חרוש אבל:

שומדבר לא מיוחד בעיצוב הלגו שלכם - עצבו עשרות מארזי לגו פחות או יותר דומים לפניכם ויעצבו עשרות מארזי לגו דומים אחריכם

זה לא שיש להם באמת איזה עיצוב מיוחד שלא ראינו לפניו

חרוש או לא חרוש,בסופו של דבר "לשם ת'מחשב בתוך כל מיני דברים ולנסר אותם יפה" יכול להיות הרבה יותר יצירתי ומגוון ממחשב בתוך לגו שעד כמה שאני זוכר נכנס אליו P2

נסה להכניס אליו p4 3.0ghz ונראה מה יקרה ללגו

תרשה לי לזלזל אבל מחשב בתוך תיק זה אחד הדברים הכי פחות פרקטיים שיש - נו באמת ללכת עם מחשב של 6-5k nis בתוך תיק לא ממש נראה לי

וחוץ ממך אני לא מכיר עוד אנשים שיעשו את זה,

מה קורה אם אתה מחליק\התיק נופל\נשפך למשהו משהו על התיק ועוד 10001 סיבות הגיוניות וממשיות למה לא להסתובב עם זה

נכון זה יכול להיות נחמד בשביל להצטלם עם זה ולהשוויץ עם זה אבל לא יותר מזה

אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה אבל אני רוצה לראות אותך הולך עם דבר כזה ובתוכו ציוד יקר ליותר מאיזה LP של 10 ילדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל כך בושות לקהילת המודינג שאלה הזוכים בתחרות!!!

הבורג כאילו בסדר היה ברור שהוא לוקח מקום ראשון

אבל תיק מז***ן ואיזה שולחן???

מה זה זה?!!?!?! זה דברים לא שימושיים ולא מועילים!! וואו להכניס מחשב לתיק... כאילו שזה באמת יפעל כמו שצריך... ואיפה הם ישימו את המסך האיכותי שהם זכו בו?

והשולחן הזה כל כך עצוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כאילו וואי... מה הבעיה להרים את הזכוכית הזאת לדפוק שם איזה P2 ומסך ולהגיד "עשיתי תאהבו אותי" וגם זה לא נוח

אני כל כך מאוכזב מופתע ועצבני שמודינג הרובוט וכחול לבן לא לקחו מקום שני ושלישי....!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלק תחרות מודינג

(אתם פירסמתם את זה כתחרות מודינג)

אנשים עורכים בפוטושופ ופותחים סידירום?

לזה קוראים מודינג? מצבנו גרוע בהרבה ממה שחשבתי...

וואי ראיתי היום בבוקר את התוצאות ולא האמנתי

מחשב תיק (WTF עבר לכם בראש?)

מחשב בשולחן? כאילו שזה לא אכול לעוס ודרוס כבר

היו פרוייקטים הרבה יותר יפים שהיו צריכים לזכות

ומי שאני מדבר עליו יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל כך עצובבבבבב תיק דפוק זכה במסך הנחשק!! הייתי אומר שצריך לערער/להחרים את התחרות הזאת אבל אכפת פה רק מהפרסים

סליחה שאני מוציא את העצבים על האתר אבל ממש בושה שהאתר עובד "בשיתוף" עם מעריב ואלה הזוכים של "תחרות המודינג"

פשוט עצוב!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולי פשוט עצוב שבמקום לפרגן למי שזכה אתם יורדים עליו. מה הם בחרו בעצמם? זכותם לשלוח איזה פרויקט שהם רוצים והיו שם פרויקטים גרועים בהרבה משלהם.

לי גם עצוב, שבמקום להעיף מבט בתחרות של שנה שעברה ובתחרות של השנה - לראות את ההבדלים בקונספט ובחשיפה ולהבין שעם הזמן זה ישתפר אתם בוחרים להשתלח...

יש כאלה שיושבים בצד, מגיבים בת'ראדים שכל העולם דפוק והם יודעים הכי טוב, ויש את אלה שעושים ודוחפים מאחורי הקלעים כדי שלכם יהיה טוב.

נכון, זה לא בדיוק הקונספט שאנחנו רוצים, נכון - לא אנחנו בחרנו את הזוכים, אבל - למעריב יש חשיפה עצומה (העיתון הנפוץ ביותר או השני הנפוץ ביותר במדינה - תלוי את מי שואלים) ואם אנחנו רוצים להעלות את המודינג למודעות ולהשיג פרסים גדולים ומרשימים יותר - צריכים לדעת לעבוד עם גוף כזה...

תסתכלו על הפרסים השנה מול שנה שעברה, תסתכלו על מה שהם כתבו על השנה מול שנה שעברה, כל שנה אנחנו משיגים יותר והתוכנית היא להפוך את זה אט אט לתחרות מקצועית יותר ויותר.

אז אפשר להתבכיין עד מחר (ותמיד יהיו אלה שזה המקצוע שלהם) ואפשר לנסות לשנות - בא לכם כל-כך להשפיע, תכתבו את התלונות שלכם ל"מעריב", בא לכם שבאמת נקשיב לכם - תכתבו את הדברים בצורה בוגרת.

מה שכן, אני מבטיח - בדיוק כמו שהשנה היה שינוי עצום מול שנה שעברה, גם בשנה הבאה תהיה קפיצת מדרגה.

לסיכום,

המון מזל טוב לזוכים - גם אם הם היו הפייבוריטים שלי וגם אם לא, כולם השקיעו (ואולי גם הכי חשוב נהנו) וזו הפואנטה במודינג.

וכיוון שמהתגובות האחרונות ניתן לראות לאן הת'ראד מדרדר במהירות שיא, ננעל אותו בנימה טובה ואופטימית - פורים שמח לכולם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...