איך אני יכול לבדוק בוודאות אם הכ.רשת דפוק? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני יכול לבדוק בוודאות אם הכ.רשת דפוק?

Jack_g

Recommended Posts

יש לי שניי כרטיסי רשת אחד מובנה בלוח שהוא GIGABIT NFORCE3 בלוח אם 9NDA3+ והשני 100MBIT של INTEL.

האינטרנט מחובר ל והכל עובד מצוייןאבל ברגע שאני מחבר את האינטרנט לכרטיס השני יש לי בעיות גלישה וההורדה איטית יותר ויש גם קפיצות במהירויות מ0 ל60 ואז שוב 0 וככה זה ממשיך.

עשיתי PING -T לIP של הכרטיס והכל עבר מצויין במשך זמן רב  לא היה שום REQUEST TIME OUT, יש דרך מדוייקת לקבוע אם הכרטיס טוב?

הדרייבר שהשתמשתי הוא שלNVIDIAמהחבילה שלהם 5.10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר את הכרטיס ל10Half Duplex והבעיה צריכה להפתר.

יכול מאוד להיות שהכרטיס טוב אבל מאבד מידע ולכן אתה מאבד מהירות.

לגבי השאלה שלך, אני לא מכיר דרך כלשהי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את זה כבר לפני וזה לא עוזר.

הדבר היחידי שאני יכול לחשוב זה שהוא פשוט דפוק אבל אני חייב לבדוק בוודאות כי זה כרטיס מובנה בלוח אם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש דרך - תחבר את הכרטיסים אחד לשני בכבל מוצלב ותפגיז במשך זמן רב מאחד את השני בפינגים בגדלים משתנים - תעשה כמה בדיקות בגדלים החל מגודל סטנדרטי ועד לגודל מירבי של 17000 נדמה לי בערך ואותו הדבר בחזור בעקרון אתה לא אמור לקבל בכלל איבוד של מידע בצורה כזו אלא אם יש בעיה באחד הכרטיסים או בכבל ... - זה גם יכול טיפלה להעמיס על המעבד שלך בעקרון אבל משהו זניח לדעתי :)

אם אתה מקבל PACKET LOSS תנסה להחליף כבל ותראה אם עוזר...

יש בדיקות יותר מתוחכמות שככרוכות בהפעלת SNIFFER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבדוק אתה מתכוון בדיקה דרך המחשב או בדיקה אלקטרונית? אם אתה מבין באלקטרוניקה קח מד רציפות (כשהמחשב מכובה ומנותק מהחשמל) תבדוק רצף חשמלי מהכרטיס הזה כעקרון אם אין שום בעיה אלקטרונית אתה תקבל כל הזמן צפצופים מהמד רציפות שמודיעים שיש העברת חשמל תקינה בין כל החיבורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש דרך - תחבר את הכרטיסים אחד לשני בכבל מוצלב ותפגיז במשך זמן רב מאחד את השני בפינגים בגדלים משתנים - תעשה כמה בדיקות בגדלים החל מגודל סטנדרטי ועד לגודל מירבי של 17000 נדמה לי בערך ואותו הדבר בחזור בעקרון אתה לא אמור לקבל בכלל איבוד של מידע בצורה כזו אלא אם יש בעיה באחד הכרטיסים או בכבל ... - זה גם יכול טיפלה להעמיס על המעבד שלך בעקרון אבל משהו זניח לדעתי :)

אם אתה מקבל PACKET LOSS תנסה להחליף כבל ותראה אם עוזר...

יש בדיקות יותר מתוחכמות שככרוכות בהפעלת SNIFFER

גודל הפאקטה המקסימלי זה 65500 ,עשיתי פינג עצמי לכ.רשת והכל עבר ללא בעיה למרות שאני לא רואה ממש אינדיקציה שהכרטיס מעביר מידע .

ALON- אני רוצה לבדוק אותו דרך תוכנה כי אם הוא דפוק רוב היסכויים שדרך חומרה בכל זאת אני יקבל תוצאה תקינה חוץמזה זה דיי בלאגן לבדוק כרטיס מובנה על הלוח עם מד רציפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גודל הפאקטה המקסימלי זה 65500 ,עשיתי פינג עצמי לכ.רשת והכל עבר ללא בעיה למרות שאני לא רואה ממש אינדיקציה שהכרטיס מעביר מידע .

ALON- אני רוצה לבדוק אותו דרך תוכנה כי אם הוא דפוק רוב היסכויים שדרך חומרה בכל זאת אני יקבל תוצאה תקינה חוץמזה זה דיי בלאגן לבדוק כרטיס מובנה על הלוח עם מד רציפות.

אחי קצת רצון וקצת יכולת הכול אפשרי אבל סבבה מקבל מה שאמרת ועכשיו סתם קטע של שאלה במחירי הכרטיסים של היום למה לך לשבור את הראש? 35 שקל אתה מביא אחלה כרטיס בעולם של רילטק הכרטיסים האלו מצוינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה עבר ב 2 הכיוונים? ראית בתעבורה בחלונות שהוא אשכרה העביר מידע בין הכרטיסים? - כמה זמן השארת אותו על פינגים...?

למרות שזה בעיה לבדוק ככה עכשיו שאני חושב על זה כי לא יכול לתת פינגים בקצב מהיר סהכ משום מה.... (הרגע ניסיתי) תנסה לחבר 2 מחשבים ולהעביר ביניהים קובץ אולי או לתת ביניהים פינגים בקצב - נגיד תפתח 10 שנותנים פינגים ביחד אולי ככה זה יזיז לו - אם לא אז 20 ... :)

תשמע בעקרון אם אתה תצליח לחבר את המחשבים דרך אחד הכרטיסים ותעביר דרכו הכל תקין ואז תכבה אותו ותיתן את אותם הפרמטרים לכרטיס השני וזה לא יעבוד זה די אינדיקציה שהכרטיס דפוק סהכ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

טוב אז מצאתי סוף סוף זמן להתעסק עם זה וחיברתי את המחשב השני ברשת דרך בכרטיס הזה עם קבל מוצלב ואפשר לראות שלפעמים לוקח לו זמן ארוך לעשות רענון לרשת וכשאני מנסה להעתיק קובץ גדול אז הוא מעתיק בהתחלה בערך 30 שניות ואז יש כאילו הפסקות כאלו שאפשר לראות אותם לפי "האייקונים של המחשבים" שדולקים ונכבים ואז בכלל הוא נותן שגיאה "THE SPECIFIED NETWORK PLACE IS NOT THERE" משהו כזה לא זוכר בדיוק את הנוסח העניין הוא שכאילו הוא לא מוצא את הרשת.

הקבל הוא טוב חדש ועבדתי איתו כבר מקודם.

ניסיתי לחבר את המודם שלי של הכבלים (שעובד ללא חייגן) ויש את אותה הבעיה הוא מוריד ב 200 נגיד ואז ב 0 ואז ב 120 וככה כל הזמן הקפיצות חוזרות על עצמם.

יש דרך בטוחה לבדוק את זה שלא תהיה לי פדיחה בחנות אולי זו הגדרה מיוחד של כרטיס GIGABIT שעבד עם כרטיס 100MBIT? למרות שלא נראה לי .

הבעיההיא שזה כרטיס מובנה ואני לא רוצה להתחיל לפרק את הלוח מבלי שאני בטוח בוודעות שהכרטיס דפוק.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בעקרון תסיר את הכרטיס ותתקין את הדרייבר מחדש אם לא יעבוד טוב הכרטיס דפוק אין בזה יותר מדי תחכום..

הכרטיס כמו שהוא בא אמור לעבוד במהירות המצויינת עליו, אם הוא עובד כמו שאתה מספר פעם כן פעם לא פעם למה לא אז זה די מצביע על בעיה חומרתית, למרות שהייתי בודק עם כמה כבלי רשת שונים לפני שהייתי קופץ לחנות אבל זה כבר בקטנה.

תכלס, אם אתה משאיר אותו חצי שעה על פינגים בין מחשב למחשב והוא לא מאבד מהירות, ז"אאתה רואה פינג קבוע פחות או יותר. (אל תיגע במחשבים ותכבה אימיול וכאלה עליהים לזמן הזה לחלוטין ותנתק את שניהים מהאינטרנט) אם בזמן הזה הפינגים בערך קובעים שזה אומר נעים סביב פחות ממילי שנייה אז הכל טוב אם לא אז יש בעיה כי ברשת של 2 מחשבים שלא עושים כלום הם לא יעמיסו על המחשב כמעט כלום ותהיה לך אינדיקציה ברורה אם זה זה או לא זה, יותר טוב אפילו תשאיר את החלון של איפה שרואים מה המידע שעובר פתוח אם הקו שם נשאר כל הזמן פחות או יותר קבוע - קפיצות קטנות אז הכל בסדר בכרטיס אם פתאום תראה שהוא עובד ב 20% פתאום ב 50% ופתאום ב 5% אז יש בעיה סהכ.

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...