D00M 3 לא רץ כמו שצריך! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

D00M 3 לא רץ כמו שצריך!

Sweet_Tooth

Recommended Posts

גם לי דום3 לא רץ כמו שצריך( פתחתי על זה thread לפני כמה ימין) וזה על 1024 בלי פילטרים עם כרטיס 6600GT . המשחק היה מקרטע וזה אחד מהסיבות שהחזרתי את הכרטיס לחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שתגיד,

אבל לא.

הבן אדם שואל שאלה ,וכך אתם עונים לו?

באמת,לפעמים אני שואל את עצמי.. זה פורום על מחשבים או חוות דעת על אחד השני?

עכשיו אני אסביר לך את זה בדרך הנאותה להסברה.

Doom III הוא משחק כבד במיוחד אשר נוצר בשיתופה של חברת (ולכן,כמעט כל כרטיס ATI לא מריץ את דום טוב)

בישביל להריץ אותו אתה חייב מאקסימום 512MB . (וזה מה שיש לך אז זה בסדר).

אבל הדבר האמיתי שאתה צריך זה כרטיס מסך חזק במיוחד.

מאקסימום אחד שעולה 2000 ש"ח .

והאמת?

לדעתי,על כרטיס מסך לא הייתי משקיע 2,000 ש"ח,בוודאי לא בישביל משחק יחיד.

פחחח

אתה לא מבין כלום

קודם כל צריך 512 מ"ב לזיכרון של הכרטיס מסך שכרטיס כזה עדיין לא יצא הוא יצא עוד כמה חודשים שיקראו לו X950XT

והוא יעלה בישראל משהו כמו 3700 שקל כי עכשיו עולה ה- X850XT PE משהו כמו 3500 שקל אז סביר להניח

שהמחירים לא יעלו כל כך בגלל שזה כבר בלתי נסבל המחיר הגבוהה

דבר שני צריך גם גיגה כדי ש-100% המשחק יפעל חלק(כמובן גם מעבד טוב וכרטיס מסך טוב)אבל גם חשוב איכות הזיכרון

והמעבד שלך בסדר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא בכרטיס המסך ולא במעבד.

צריך 1GB זכרון כדי שהמשחק יזוז כמו שצריך.

GF6600GT הוא כרטיס מצויין, אין שום בעיה איתו, ומעבד 3.0GHz זה מספיק בהחלט.

נכון שיש לכרטיס המסך הזה רק 128MB זכרון והטקסטורות ב-ultra quality מגיעות ל-500MB בגלל שהן uncompressed, אבל נכון להיום אין כרטיס מסך עם 512MB, בגלל זה צריך להשתמש ב-AGP Texturing ולהגדיל את ה-Graphics Aperture Size ל- 256MB או 512MB.

ניתן לשנות את האופציה הזאת ב-BIOS.

מה שזה אומר הוא שכאשר נגמר הזכרון הפנוי בכרטיס המסך וצריך עוד אז הוא ישתמש בזכרון הפיזי כ-extra memory. כמובן שהזכרון הפיזי לא מהיר כמו הזכרון על כרטיס המסך, אך עם זכרון מספיק מהיר הדבר כמעט ולא מורגש והמשחק עובד סבבה.

לי יש AthlonXP 2600 BARTON עם 1.25GB DDR400 של CORSAIR שעובדים בדואל ו-Leadtek GF6600GT והמשחק רץ חלק על ultra quality + כל הפילטרים.

בקיצור כל מה שאתה צריך זה 1GB זכרון ולא לשכוח לשנות את ה-AGP/Graphics Aperture Size ב- כפי שציינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת שלך מספיקה בהחלט המישחק מקרטע בגלל הזיכון הפנימי דום 3 זולל .

למרות המישחק רץ על המערת שלי ב 1024X786 HIGE AAX4 ב50-55 FPS

ונכון שיש קירטוע של חצי שניה מידיי פעם כי נפתחת דלת או מעלית אבל זה לא משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אשכול של אנשים שחושבים שכל משחק צריך לעבוד הכי הכי טוב למרות שיש להם מערכת בשקל תשעים...

תשחק על High, מה יקרה? יש לך כרטיס מסך בינוני, מעבד מדור ישן וכמות קטנה של זכרון.

כדי לשחק בהגדרות הכי גבוהות במשחקים של היום, אתה צריך מערכת ב 10K לפחות. וללא אין בכלל מה לדבר!

רואים שאתה מדבר שטויות

SLI זה _חרא של דבר_ בעיקר ברזולוציות נמוכות, הוא טוב רק אם אתה משחק על 1600x1200 בשאר הרזולוציות הוא פחות טוב מכרטיס אחד.

כרטיס כמו 6600GT מספיק להריץ את כל המשחקים היום בהגדרות של כמעט הכי גבוהות (אמנם לא DOOM3 באולטרא ב1600 על 1200, אבל בהחלט מספיק ל 1280 .)

מעבד מדור ישן?????? 3 ג'יגהרץ זה ממש לא ישן

ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...