עזרה בפיפא... הורדתי שדרן ספרדי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בפיפא... הורדתי שדרן ספרדי

yosizach

Recommended Posts

הורדתי לפיפא 2005 שדרן ספרדי ... אתם גם יכולים למצוא את ההורדה פה

http://www.socceraccess.net/

עכשיו חליצתי את הקבצים אבל ניסיתי להבין ממה שהוא אומר .. בקובץ הסבר

Comentarios en Espaסol para FIFA 2005 (Manolo Lama y Paco Gonzבles)

-------------------------------------------------------------------

Autor: Mundo FIFA

Sitio web: http://mundofifa.fifala.com

INSTALACION

-----------

1. Descomprime el contenido del archivo en la carpeta data/audio de FIFA 2005.

2. A la hora de jugar selecciona el idioma espaסol, y listo!

3. En caso de que no tengas el idioma espaסol disponible, o no escuches los comentarios dentro del juego, intenta cambiandole el nombre a los archivos:

pbp_spa.evt

hdr_spa.big

dat_spa.big

a:

pbp_eng.evt

hdr_eng.big

dat_eng.big

Cualquier duda puedes consultarla al correo electrףnico:

mundofifa@gmail.com

ניסיתי לעביר את זה לתיקיה .... , כי רק את זה הבנתי אבל עדין .. השדרן האנגלי ממשיך לשדר ... ? מה בדיוק אומרים לעשות .. בבקשה תעזרו לי אם זה ... אני חולה על כדור רגל ושדרן ספרדי .. אחח זה אומר להיות כזה חמוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה תרגום טכני של זה לאנגלית ע"י worldlingo :)

Commentaries in Spanish for FIFA 2005 (Manolo Lama and Paco Gonza'les) Author: World FIFA Web site: HTTP://mundofifa.fifala.com INSTALLATION 1. Data/audio of FIFA 2005 decompresses the content of the file in the folder. 2. At the time of playing it selects the language Spanish, and ready! 3. In case that you do not have the Spanish language available, or you do not listen to the commentaries within the game, tries changing the name to the archives: pbp_spa.evt hdr_spa.big dat_spa.big a: pbp_eng.evt hdr_eng.big dat_eng.big Any doubt you can consult it to the electronic mail: mundofifa@gmail.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי על התרגום אני לא הייתי מוצא את זה.. הבנתי למה השדרן לא פועל צריך פיפא בשפה ... הספרדית והוא אומר שאם אני לא יכל לשנות את השפה לגשת לאין שהוא .. , יש לי את הפיפא הרגילה ... באנגלית ויש בא כמה  שפות אני ינסה עכשיו .. תודה .

או יותר נכון להחליף את השם של הקבצים משהו אם אני לא יצליח .. אני יחזור עליך תודה רבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזכותך עובד .. וזה כזה חמוד הוא צועק גול גול מגלגל את זה אם הלשון חחח בזכותך תודה רבה

הינה הסבר

אין לי את הפיפא בספרדית

אז עשיתי מה שהוא אמר

לקחתי את הקבצים pbp_spa.evt

hdr_spa.big

dat_spa.big

a:

pbp_eng.evt

hdr_eng.big

dat_eng.big - אלה יש כבר בתיקיה ...

לקחתי את הקבצים החדשים אם הסימות spa שיניתי את ה spa לה eng ככה שזה פעול בגירסא האנגלית רק שדרן ספרדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...