איזה זכרון יותר עדיף מבין שני אלה.... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה זכרון יותר עדיף מבין שני אלה....

slater

Recommended Posts

איזה יותר עדיף למערכת a64 3200 socket 754?

זה: el pc3200 platinum edition rev.2

או זה: pc4800 tccd?

שנייהם עולים פחות או יותר אותו הדבר...איזה מהזכרונות הללו יתן לי ביצועים יותר טובים בסטוק ואיזה בoc?

אם אתם ממליצים על אחד מהם בבקשה הסבירו נא לי מדוע בחרתם דווקא בו...תודה רבה מראש לעוזרים!! ;) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי הזיכרונות מצויינים, מבוססים על אותם ציפים ככה שהביצועים יהיו פחות או יותר זהים.

בסטוק שתיהם מגיעים ל 2-2-2-5 .

ההמלצה:

קיטים של גיגה: לך על ה gskill 4400 le

חצי גיגה : gskill 4800 la

ותקבל זיכרונות מהמשובחים :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי הזיכרונות מצויינים, מבוססים על אותם ציפים ככה שהביצועים יהיו פחות או יותר זהים.

בסטוק שתיהם מגיעים ל 2-2-2-5 .

ההמלצה:

קיטים של גיגה: לך על ה gskill 4400 le

חצי גיגה : gskill 4800 la

ותקבל זיכרונות מהמשובחים :beerchug:

אתה יכול בבקשה להסביר את בחירתך?

מדוע דווקא לקנות את הg.skill שהיא חברה שאני לא ממש מכיר האמת.....ולא לקנות את הocz?

g.skill נחשבת חברה איכותית בעולם? ומדוע אין לזכרון שלהם מפזריי חום אם הם כל כך טובים לoc?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול בבקשה להסביר את בחירתך?

מדוע דווקא לקנות את הg.skill שהיא חברה שאני לא ממש מכיר האמת.....ולא לקנות את הocz?

g.skill נחשבת חברה איכותית בעולם? ומדוע אין לזכרון שלהם מפזריי חום אם הם כל כך טובים לoc?

ה ocz וה gskill וכמוהם עוד זיכרונות כמו ה xl מבוססים על אותם ציפים tccd של עם אותו pcb, למעשה אפשר להגיד שזה אותו

ההבדל הואא רק ב"עטיפה", gskill לא שמים גוף קירור כי צורך באחר כזה, בגלל המבנה שלו ה tccd גם התדרים גבוהים מאוד ומתח גבוהה לא מתחמם.

יצרניות אחרות שמות את גוף הקירור כדי למתג את הזיכרון שלהם.

במצב סטוק כל היצרניות מתחייבות שהזיכרון עושה 2-2-2-5, אבל gskill היחידה מבין הבחירות שלך שהזיכרונות נבדקו בתדרים גבוהים יותר של 275 dual או 300 בלי dusl.

ועוד סיבה שבחרתי אותם - לכל מי שיש אותם מרוצה ומגיע איתם לביצועים מאוד יפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה ocz וה gskill וכמוהם עוד זיכרונות כמו ה xl מבוססים על אותם ציפים tccd של עם אותו pcb, למעשה אפשר להגיד שזה אותו

ההבדל הואא רק ב"עטיפה", gskill לא שמים גוף קירור כי צורך באחר כזה, בגלל המבנה שלו ה tccd גם התדרים גבוהים מאוד ומתח גבוהה לא מתחמם.

יצרניות אחרות שמות את גוף הקירור כדי למתג את הזיכרון שלהם.

במצב סטוק כל היצרניות מתחייבות שהזיכרון עושה 2-2-2-5, אבל gskill היחידה מבין הבחירות שלך שהזיכרונות נבדקו בתדרים גבוהים יותר של 275 dual או 300 בלי dusl.

ועוד סיבה שבחרתי אותם - לכל מי שיש אותם מרוצה ומגיע איתם לביצועים מאוד יפים.

בפורום אחר אמרו לי שגם אם אני לוקח 512mb אז כדי לי ללכת על הle ולא על הla מישום שהle נבדקו בתדרים גבוהים מאוד על t1 בתזמונים מצויינים והla נבדקו בt2 בתזמונים על הפנים........האם זה נכון?כדי לי בכל זאת ללכת על הle גם אם אני לוקח 512mb?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...