שיפור קליטה של wifi בLAPTOP - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור קליטה של wifi בLAPTOP

demultiplexer

Recommended Posts

אני קולט מחוץ לבית רשת אלחוטית עם גישה לאינטרנט אבל מתוך הבית אני לא קולט (לא יודע של מי הרשת). איך אני יכול לשופר את הקליטה ? האם יש כרטיסי wifi pcmcia שמאפשרים חיבור ל אנטנה חיצונית ?

מה על נתב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

א. זה כן חוקי.

ב. בתור תושב ירושלים, אני יכול לומר שיש כאן עשרות רשתות פתוחות שמספקות חינם הן ביוזמת העירייה והן ביוזמת העסקים במרכז העיר. כשאני מתחבר כאן לרשת, בדר"כ אין לי מושג מי מספק אותה (למעט הרשת של העירייה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעעעעעעע יא אוכל חינם

ברור לך שזה לא חוקי ולא תקבל פה עזרה נכון?

מה אתה מבלבל תשכל לא חוקי??? תגיד לא יפה לגנוב רוחב פס של השכן.אבל לא חוקי? זה חוקי בדיוק באותה מידה שאתה משתמש חוקי בHWZONE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מספיק עם זיוני השכל.

הבנאדם שאל שאלה - הבנאדם זכאי לתשובה (ואכן אין חוק במדינת ישראל שאוסר להתחבר לרשתות אלחוטיות שאינן שלך).

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=220_510_681_1308&products_id=15440&PHPSESSID=54eaf6bd1b66078b0b64d54c793e0fd0

אין לי ניסיון עם המוצר, אני רק יודע על קיומו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה כן חוקי.

ב. בתור תושב ירושלים, אני יכול לומר שיש כאן עשרות רשתות פתוחות שמספקות חינם הן ביוזמת העירייה והן ביוזמת העסקים במרכז העיר. כשאני מתחבר כאן לרשת, בדר"כ אין לי מושג מי מספק אותה (למעט הרשת של העירייה).

יש הבדל בין פרויקטים יזומים (ומבורכים) למתן שירותי בחינם לבין רשתות פתוחות של אנשים. כל אדם יכול לראות כאן את הבעיתיות החוקית של להיכנס לרשת אלחוטית פרטית פתוחה.

בכל מקרה, כדי למנוע אי נעימויות אני ממליץ להתחבר רק לרשתות ציבוריות.

בקשר לשאלת הקליטה - זה הוא דבר ידוע שניתן לקנות מקלטים ומשדרים חזקים יותר שיעשו את העבודה ויסתדרו עם סיגנלים שחלשים למכשירים סטנדרטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...