חברת החשמל .... - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברת החשמל ....

udicol

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבא שלי מקבל אוטו מהעבודה בתור הטבה, והוא משלם על זה מס לפי סוג האוטו שהוא לוקח.. מה איתך?

(ואל תענה לי ב'שימותו הקנאים')

אבא שלי לא מקבל אוטו מהעבודה ....

(גם במשך יותר מ20 שנה האחרונות לא קיבלנו שום חופשה מתנה , או אפילו כניסה חינם לבריכה הציבורית ::) )

יש שחיתות בחברת חשמל , אבל בצמרת של החברה .

לא קראת את כל ההודעה שלי?

צריך ל-מ-ס-ו-ת את ההטבה כמו שממסים הטבות אחרות

תגיד לי מה הבעיה בזה, במקום להגיד לי שאבא שלך לא נכנס לבריכה חינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שלמישהו (חוץ מהקנאים באמת) אכפת אם עובדי חברת חשמל מקבלים חשמל בחינם או לא.

אישית, I couldn't care less

הבעיה היא שלחברת החשמל פשוט אין כסף לספק חשמל חינם לעובדים שלה, ואז כמובן מחירי החשמל עולים, ומי אם לא הציבור משלם עבור החשמל של העובדים.

זה זהה ב 100% לחרדים:

אתה משלם מס, הממשלה מעבירה חלק מכסף לחרדים.

וגם פה:

אתה משלם על החשמל, חלק ממה ששילמת הולך למימון החשמל של העובדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שלמישהו (חוץ מהקנאים באמת) אכפת אם עובדי חברת חשמל מקבלים חשמל בחינם או לא.

אישית, I couldn't care less

הבעיה היא שלחברת החשמל פשוט אין כסף לספק חשמל חינם לעובדים שלה, ואז כמובן מחירי החשמל עולים, ומי אם לא הציבור משלם עבור החשמל של העובדים.

זה זהה ב 100% לחרדים:

אתה משלם מס, הממשלה מעבירה חלק מכסף לחרדים.

וגם פה:

אתה משלם על החשמל, חלק ממה ששילמת הולך למימון החשמל של העובדים...

נכון גם אני אומר Who care אבל כאשר אני משלם עבור העלאת המחירים של חברת החשמל אז אני זועק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל gmamos gadol(תגובה 5 או 6)

שתדע שחבר שלך משלם על טיולים ולא תמיד ישן בסוויטות גם המזגן בבית שלו לא תמיד פתוח. בנוגע לבניין הענק שחברת חשמל מקימים הואנועד לאכלס כ 3000 עובדים כלומר פינוי של כ 4 בנייני משרדים אחרים שחברת חשמל משלמת עליהם מדי חודש מפני שהם בשכירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

התפתחויות חדשות:

הממשלה סירבה להצעת חברת החשמל לייקר את תעריפי החשמל ב- 1.6% .

ובכן תשאלו למה לייקר את החשמל ? ובכן התשובה היא כדי להגדיל את תנאי הפרישה של בכירים בחברה.

:angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני רוצה לומר שזה הTHEARD הכי מעניין שקראתי (6 עמ' שלמים) ויש לי כמה דברים להגיד:

אבא שלי הוא יו"ר ועד עובדים ארצית של האגודה למען החייל (הפירוש לכך שהוא דואג לקיוסקים שקיימים שם בצבא אירועים ועוד...) אבא שלי בתפקיד

גבוהה באגודה וכמה אתם חושבים שהוא מרוויח עשרות אלפי שקלים כן בטח אבא שלי מקבל משכורת סטנדרטית והוא לא מחסיר ממני כלום (3 ילדים)

למרות שאחי בצבא אבא שלי לא מנצל את הקשרים שלו על אחי (רק שבאמת צריך שיש אירוע חשוב ולא נותנים לו לצאת) וחוץ מזה כלום.

כן בארץ יש אנשים טובים היום קשה למצוא אנשים כמו אבא שלי טוב לב. אני אישית מעריץ אותו.

נ.ב

מי שאולי ראה אותו היה כתבה בערוץ 1 על השקם (יצחק מויאל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...