חברת החשמל .... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברת החשמל ....

udicol

Recommended Posts

לאחרונה גוברת הביקורת על עובדי חברת החשמל , והחשמל החינם שהם מקבלים . חבר הכנסת פורז , מעלה הצעת חוק על הגבלת החשמל חינם לעובדים . והערב 3/7/2002 התקשרו לביתו ואיימו עליו (בחיו) שיפסיק לפעול למען החוק המגביל את עובדי חברת החשמל .

ואני שואל ?

האם עובדי חברת החשמל מתנהגים כמו מאפיה , מהסוג המכוער והגרוע ביותר?

האם עובדי חברת החשמל מוכנים להשמיד את המדינה המסכנה הזו בתמורה לאוכל חינם שהם מקבלים !

ומי שאיים עליו , אני מקווה מאוד שייתפס , וילך קיביניימט !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח R0ckF0rD

מה שמוזר לי זה שלמה זה כל כך מפריע להם

כמה זה חשמל

400-500 שקל בחודש מקסימום (כי הרי יש להם הגבלה)

חחח... אז זהו, שלא.

הם מבזבזים חשמל בצורה שלא תתואר... וגם מקבלים משכורות איכותיות, כאן באה הביקורת ובצדק!

עכשיו האפסים מאיימים לשבש את אספקת החשמל אם ישללו מהם את הזכות לקבל חשמל חינם/להגביל להם את השימוש...

בנוסף, למי שעוד לא יודע, תעריפי החשמל התייקרו בשמונה אחוזים, אז מי שהמזגן ידיד טוב שלו... שיתחשב קצת בכיס ויחשוב פעמיים האם כדאי להפעיל אותו או להשתמש במאוורר של סטאר כשצריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם חושבים שיש להם כוח כמו לוועדי עובדים בצרפת , בשביתת המשאיות , ראינו איך הם עצרו את המדינה , אבל הם (חברת החשמל) מוכנים לסכן את ביטחונה של המדינה בשביל התחת שלהם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

להגיד לך את האמת, עם המצב הכלכלי של היום, חברת חשמל היא מקור הפרנסה הכי איכותי והכי משתלם במדינה הזאת... אחריה כמובן באה "נזק".

אבל השימוש הנצלני והנבזי של עובדי החברה בחשמל, פשוט עבר כל גבול!

אחרי שהוספנו שני מזגנים בבית (3 כ"ס ו1.5 כ"ס), החשבון החודשי עובר את קו ה1000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם יודעים שוועדי העובדים שלהם מתנהגים כמו אירגון פשע בין לאומי , הם מפילים ממשלות , מעלימים חברי כנסת ...(בצורה של הדחה מהרשימה ) .... ועוד ועוד ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

החברה ממילא על סף קריסה בקיץ הזה... תצפו להפסקות חשמל לא איכותיות בכלל, או נפילות מתח מעצבנות.

לרידינג ולקיסריה אין מספיק כוח להחזיק את כל הדרישות במדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רוצים לשמוע קטע?!

חבר שלי (שאני אוהב אותו מאוד -לא בקטע הזה...), אז אבא שלו עובד בחברת חשמל (הוא מהנדס אבל בכלל לא מהבכירים)

תקשיבו איזה הטבות הוא מקבל:

-משכורת עתק (כ 10000 ש"ח)

-חשמל חינם ("מסכנים": הם היו צריכים לקנות מזגן מצוין כדי שיחזיק בעומס של החשמל כי הם לא מכבים אותו...)

-חבר שלי נוסע כל חופש לכמה טיולים (כרגע הוא בגולן בטיול ג'יפים ) בגלל שאבא שלו מארגן את הנסיעות אז הוא נמצא בכל טיול של חברת חשמל רק בסוויטות שאני לא רוצה לחשוב כמה הן עולות לאנשים "רגילים". ורק במלונות 5 כוכבים

-הטבות עצומות (דוגמא אחת:הוא קיבל הנחה של 20% בקניית מחשב במרדנית), בהמון מקומות בארץ

-טלפון מהעבודה (הוא לא משלם על השיחות)

-מכונית מהחברה

וכל זה על חשבון מי? על חשבוננו כמובן

והם עוד מעלים את המחיר?!

אבל אני חושב שהכל מתחיל מטעות של הממשלה שחתמה חוזים עם העובדים על קבלת חשמל חינם

והמדינה רק היום מבינה את הטעות שהיא עשתה

אבל מצד שני צריך להבין את העובדים של חברת חשמל.

זה כמו בכל דבר בחיים- חתמו איתך חוזה אתה צריך לקיים אותו!

ושלא תבינו שאני מצדיק את העובדים המטומטמים שמאיימים בטלפון

אל תעשו הכללות..

נ.ב

חברת חשמל בונים בניין עצום בחיפה (למי שמכיר אז במתחם קניון חיפה וקסטרא)

שאני מניח שהוא עולה כמה עשרות מליוני דולרים

ושוב ממי הכסף?-מאתנו

אז לסיכום מה שאני אומר זה שהמדינה אשמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדינה תמיד אשמה!

דוגמא: אחרי ששרון נבחר לראש הממשלה, וכולם שמחו שיהיה שלום!??!! אז איפה השלום שלנו לעזאזל? שרון רק החמיר את המצב לפיגועים! כבר הייתי מעדיף את ברק!

בקיצור, אם לא נוח לך פה,תעבור מדינה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עדיין לא הבנתם חברת החשמל היא מונופול וכל עוד זה כך הם ימשיכו להתנהג כמו שהם רוצים. לא מספיק שהם משתמשים בחשמל בחינם גם חלק מהם היו מוכרים חשמל לשכנים. דרעקים. אבל הם לא שונים מהחברים שלהם בנזק שהם, לדעתי מושחתים מס' 1. :AR15: :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שיש להם מונופול , גם אי אפשר להחליט שאנחנו לא רוצים להשתמש בחשמל. (אלא כמובן אם אנחנו רוצים לחיות כמו ברמאללה)

חברת החשמל עושקת את המדינה, ומחזיקה את הצרכנים בצוואר. כי מה לעשות, אי אפשר בלי חשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

יש יש הם מאיימים עלינו בהפסקות חשמל , הצעת החוק להגביל את החשמל שהם מקבלים התקבלה בכנסת !!!

יש יש ... קרטל הסמים ... אההה קרטל המאפיה של חברת החשמל כופה על האזרחים מלחמה !!!!

הם גדולים הם גדולים הם גדולים ..... הם גדולים הם גדולים הם גדולים ..... אין מעליות , אין מחשבים , אין משאבות מים , אין בתי חולים

אין אנטנות צה"ל למודיעין ,

יש פצצות מעיראק , יש טילים מסוריה , יש מלחמה על ....

וחברת החשמל , עם העובדים האידיוטים שודדים את המדינה ואת האזרחים הקטנים והמסכנים !!!!

:AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה עיניכם צרה בהטבות שמקבלים עובדי חברת החשמל. הם עובדי מדינה - כל עובדי המדינה מקבלים הטבות מופלגות.

אז הם מקבלים חשמל בחינם - אז מה? אם הם לא היו מקבלים חשמל חינם זה היה פותר את הבעיות שלנו? זה היה מגדיל את הרזרבות הזעירות שיש לחברת החשמל בארץ? אפילו לא ב0.001%.

זה בדיוק כמו בחורי הישיבות, החרדים בממשלה, האינתיפאדה וכו'

כולם הם רכיבים קטנים שהופכים לשעירים לעזאזאל במשבר הכלכלי שעובר על כתוצאה ממדיניות כלכלית לא אחראית, שנמשכה לאורך שנים, מאז תחילת כהונתו של ביבי ואולי אף לפני. כל ר"מ בא עם תוכנית לעשר שנים שתשפר את הכלכלה, אחרי שנתיים הוא מתחלף ומיישמים מדיניות אחרת לגמרי, כי "המדיניות הקודמת לא הצליחה". בטח שהיא לא הצליחה! היא מיועדת לעשר שנים והיא יושמה רק לשנתיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...