חברת החשמל .... - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברת החשמל ....

udicol

Recommended Posts

לפעמים אתה אומר דברים חכמים? ::)

תמיד אבל אתה לא מספיק חכם להבין אותם!

יותר נכון הוא לא טיפש וחסר טקט ורמה בשביל להבין אותם...

אהה סליחה!!

שכחתי גם אתה שמלאני אוכל בתחת אז זה בסדר אני מבין אותך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
TheHunter link=board=21;threadid=12041;start=20#137556 date=1027730388]

אהה סליחה!!

הויכוח על חשמל חינם - מה לעשות. הגבתי הרגע על חוק טל אין לי מספיק עצבים גם לזה. אבל השעה 4:35 בבוקר, ועלה לי חיוך. למה? כי אני נביא. באמת. ולאור הציטוט למעלה או יותר נכון המודגש, ולמי הוא מופנה אני חייב לומר יהיה שמח. לי. 6KWAR - אני לא יכול להגיד שצר לי. ממש לא. אני יכול להגיד שמח? כן. היית מוריד את הרמה. בעצם לא. אנחנו קהילה חזקה, ומבוססת, שלא תיפול ממך. אתה כלום, וזה מה שתשאר. לקהילה שלנו. אתה בא לתרום? אתה תהיה הכל, והעולם יהיה בקצות האצבעות שלך. אבל אתה בא נגד!

לכן, אתה לא מזיז לקהילה. :hi: ביי ביי!

עריכה - אין!!!! אני חייב לערוך. בלתי אפשרי. איך אני חסכתי במילים איתך? רק עכשיו ראיתי עוד כמה תגובות שלך, ותגובות לתגובות שלך. בואנה!!!!!! למה מה נראה לך פה? אני ימני, ימני ימני. וגם אני אומר שלא צריך פול כח. צריך אצבע קלה על ההדק, כל התקדמות שלילית מצדם האצבע תקפוץ, אבל לא לשטח אותם. מה נראה לך פה? למה ארה"ב נכנסה לעירק? בגללנו? אולי גם. בגלל כווית. עירק פלשה אליהם (אז מה אם הם מליינים!) וארה"ב לא אהבה את זה. את רוצה להכנס בשיא הכח? זה יהיה בדיוק אותו דבר, רק שארה"ב לא תוכל להכנס בנו, לכן היא תשתוק, ובעולם תתגבר האנטישמיות!! למי אכפת? לא לי! אבל מה כן! למה כל כך אכפת לנו מארה"ב?? כסף....

בזה אני משתיק אותך על כל מה שלא היה ויהיה.

ונמשיך על איזה בן אדם אתה. מה נראה לך פה! זה המקום שלך? אתה ראית מי קיללת? מה כתוב לו ליד השם? קשה לך לקרוא? אני אגיד לך! "מנהל"!!! מה רשום לך? "אינעלבוק" "משתמש בוגר". מאיפה באת? איך יש לך משתמש בוגר???? זה בוגר זה? משתמש (סילחו לי נא אך זו המציאות) ישראלי!! אכן! משתמש ישראלי! אם הייתי מנהל הייתי שם את הכינוי הזה ליד השם שלך, שם בעמוד הראשון של האתר ואז מעיף אותך! שלא תוכל אפילו לראות מה כתוב כאן!!!!! ולמנהלים - מוזמנים לקחת רעיונות, עוד אין בלעדיות.

מישה המנהל פה וקיללת אותו, כרגע לפני פחות משעה. בוא אני אבוא אליך הביתה ואקלל אותך מה תעשה? כלום! למה? כי אני לא יעשה את זה. ואף בן אדם עם חינוך מינימלי בסיסי לא היה עושה זאת. איפה גדלת ומי חינך אותך? אני יודע מי. הרחוב. צר לי. אתה רב או רבת הרבה עם ההורים נכון? היה לך חיים קשים איתם? לא היית בבית הרבה, היית בחוץ עם חברים? צר לי. זה מה שהפך אותך למי שאתה היום. ואני מרחם עליך. זה לא התרחיש היחיד. יש לי עוד, אבל זה הרגוע מביניהם. אני באמת מרחם עליך, שאתה חיי את האגדה, הקללה שהיא הישראלי הממוצע.

כל טוב לאדוני.

ולא, לא הגזמתי. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheHunter link=board=21;threadid=12041;start=20#137556 date=1027730388]

אהה סליחה!!

הויכוח על חשמל חינם - מה לעשות. הגבתי הרגע על חוק טל אין לי מספיק עצבים גם לזה. אבל השעה 4:35 בבוקר, ועלה לי חיוך. למה? כי אני נביא. באמת. ולאור הציטוט למעלה או יותר נכון המודגש, ולמי הוא מופנה אני חייב לומר יהיה שמח. לי. 6KWAR - אני לא יכול להגיד שצר לי. ממש לא. אני יכול להגיד שמח? כן. היית מוריד את הרמה. בעצם לא. אנחנו קהילה חזקה, ומבוססת, שלא תיפול ממך. אתה כלום, וזה מה שתשאר. לקהילה שלנו. אתה בא לתרום? אתה תהיה הכל, והעולם יהיה בקצות האצבעות שלך. אבל אתה בא נגד!

cheers mate

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון!

נו אז מה אם אתה מנהל למה מה זה אומר? שאתה יותר טוב ממני? מה זה אומר? זה שאתה מנהל ממש מעניין לי את הביצה השמלאית!

שאני כותב תגובה זה לא מעניין אותי אם אתה משתמש מתחיל או מנהל?

דבר שני אני לא גדלתי ברחוב כמו שאתה חושב או שרבתי עם ההורים שלי! אני פשוט רואה חדשות אני פשוט רואה מה הולך במדינה המסריחה הזאת והיא מסריחה רק בגלל אנשים כמוך!

אלה שחושבים שלכל אדם מגיע זכיות או שההפצה על שחאדה לא היתה צריכה להעשות בגלל הטווח בחפי פשע!

והייתי מת שתקלל אותי בבית שלי אם לא היית חוזר באמבולנס שינסה לחבר אותך!

למה אתה חושב שהוא היה עם אנשים למה אתה חושב? תפעיל קצת את השכל! הגיון פשוט!

אתה מרחם עליי? לך תזדיין אתה והרחמים שלך אתה לא מכיר אותי אתה אפילו לא פגשת אותי ורחמים זה הדבר האחרון שאני רוצה ועוד במיוחד מאדם שפל כמוך! שחושב על איך לתת הקלות לעם שכל יום מתחנן דרך חדשה לגרום לך סבל!

אבל דבר אחד אני לא מבין!?

איך זה שערפאת צועק טווח טווח! שכל יום יש טווח באנשים יהודים חפים מפשע?

אהה? תסביר לי את זה?

אל תזיין לי את השכל שזה החמאס או הגיאד?! מאיפה אתה חושב שיש להם תקציב!

אתה שמעת מה הנכה אמר לאחר הפצצת הכלב! שהם לא ידברו הם יעשו!

אז מה הייתה צריכה לעשות להשאיר את הכלב חי ובזמן שאתה יושב ודואג איך שיהיה לערבים יותר זכויות הם בינתייים חושבים איך להכיר לך את אלוהים באופן אישי!

מה הייתה צריכה לעשות? לפחד כמו ברק? לתת להם את ירושלים לתת להם את הבית שלי ושלך רק בשביל שהם לא יעשו בעיות?

ושיש פיגוע בישראל אני לא שומע נציג פלשטיני מתנצל באום? אני שומע אותם אומרים שזה מגיע לנו?!

אז מי שחולם על שלום שיקום מהחלום שבו הוא נימצא!

תפסיקו לתת את מה ששיך לנו!?

נו אז מה אם הם רוצים הם יכולים לרצות!

ובקשר לאנטישמיות?

כל העולם שונא אותנו! נו אז בשביל להראות לעולם כמה אנחנו אנשי שלום ניתן להם שטחים ניתן להם כסף או כמו הטימטום נשק?

הם מבינים רק כח! ואם כח זה מה שהם מבינים אז כח הם יקבלו!

סבא קובר את הנכד שלו אמא בוכה על ילדיה משפחות מתפרקות ולכם איכפת ש15 איש נהרגו ובתוכם נהרג זה שגרם לבכי של המשפחות!

רוצה להורגך השקם להורגו! אני מעדיף שנבלות פלשטינים ימותו מאשר אזרח יהודי שבסך הכל רצה לבקר חברה לרקוד במועדון או פשוט לחיות את החיים שלו!

אז תפקחו את העיניים תקומו מהחלום שאתם נימצאים בו! אין שלום עם מדינת טרור! פשוט אין!

ומי שאוהב אותם כל כך שילך לחיות איתם!

ואני עדיין מחכה להסבר על האירגון אלמנות בשחור תסבירו לי את זה?!

או שגם אתם לא מבינים כמה טימטום יש לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגד איך בדיוק בא נגד!

למה כי אני אומר מה אני מרגיש מה שאני חושב! מה קרה האמת כואבת?

למה כי אני מדבר למנהל בצורה שהוא לא אוהב מה קרה?

לתרום אני עזרתי ואנשים עזרו לי בפורום הזה אז אל תזיין לי באתי ליתרום! ובוא נגיד שהיום אני יותר לא מבקש עזרה אלא עוזר אבל מה זה משנה!

אני חייב לדעת בא נגד מה?

מה השמלאנים? מה הדתיים? מה הערבים?

אני שונא את שלושתם כולם נבלות שחושבים שמגיע להם הכל!

שמלאנים יפי נפש שחושבים שמגיע לכולם לחיות בהרמוניה (שזה צודק) אבל לפני שהם רוצים לחיות בהרמוניה עם כל העמים הם צירכים לראות אם איזה עמים! הם הפלשטינאי זה עם שרוצח יהודים עושה פיגועים ולמה רק בגלל שאתה יהודי אז שיפתחו את העיניים ויתערוו ויבנו שמי שרוצח אותך הוא לא חבר אתה לא צריך לדאוג לו אתה צריך לתת לו להרגיש מזה סבל ואז הוא יכנע!

פלשיתנאים- עם של רוצחים שכל יום הם חושבים איך לפגוע בעם ישראל!

חרדים- אלה הבני זונות במקום הראשון! יודעים רק לקחת אבל שתריך לתת אפילו שאני באמת צחקתי על שבועיים במשמר האזרחי אבל גם לזה הם התנגדו אז הם ממש בני זונות! אני מקווה שיום אחד צ.ה.ל או איך שהחרדים הבני זונות קוראים לו בית בושת לא ישמור עליהם ואז הטווח יתחיל ואת כל האמת לא איכפת לי להפיל עליהם כמה פצצות! והם יראו שקריאת תורה לא עוזרת כמו שחייל עם מגן עליך!

נו אז מה הבעיה שלך?

אני חושב ככה מה קרה זה לא לרמה שלך? מה לרמה שלך? להגיד שלום שלום שלום! ובסף ערפאת יחתום על חתיכת נייר וישראל תתן לו עוד שטחים אבל למחרת החמאס לא מסכים והוא רוצה עוד שטחים אז שוב יתחילו הפיגועים!

להילחם אש באש אם כח זה מה שהם רוצים כח זה מה שהם יקבלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לחברת החשמל:

מי זה שאמר שהחשמל החינם של העובדים שווה 10,000 שקל לשנה??

נראה לך??

הייתה כתבה בעיתון, והחשמל חינם של חברת החשמל שווה בממוצע 1,000,000 ש"ח לחודש!!

וזה לא רק חופשות שיש להם בחינם וכרטיסי כניסה חינם לבריכות המקומיות (לחבר שלי יש כרטיסיה לבריכה המקומית שדוד שלו שעובד בחברת החשמל קיבל בחינם),יש להם גם קייטנות בחינם ויש להם מקום מאורגן משלהם שהם עושים בו כל שנה מחנה קיץ במיוחד לילדים של עובדי חברת החשמל.... אם זה לא בזבוז כספי המדינה אני לא יודע מה...

תחשבו על זה שמזכירה מרוויחה משהו כמו 6000 ש"ח, אני יכול להעיז ולהגיד שבאף מקום אחר בארץ מזכירה לא מרוויחה סכום כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון!

נו אז מה אם אתה מנהל למה מה זה אומר? שאתה יותר טוב ממני? מה זה אומר? זה שאתה מנהל ממש מעניין לי את הביצה השמלאית!

שאני כותב תגובה זה לא מעניין אותי אם אתה משתמש מתחיל או מנהל?

דבר שני אני לא גדלתי ברחוב כמו שאתה חושב או שרבתי עם ההורים שלי! אני פשוט רואה חדשות אני פשוט רואה מה הולך במדינה המסריחה הזאת והיא מסריחה רק בגלל אנשים כמוך!

אלה שחושבים שלכל אדם מגיע זכיות או שההפצה על שחאדה לא היתה צריכה להעשות בגלל הטווח בחפי פשע!

דבר ראשון אני לא מנהל. ונכון זה לא עושה את המנהל ליותר טוב פשוט מה נראה לך? שתבוא אליו "הביתה" ותקלל אותו? אתה שמת לב כמה קיללת? אני אוהב ויכוחים, מוציא את האמת שבאדם! ואתה, מה אני אגיד לך....

על זה שאמרתי שגדלת ברחוב - זה בגלל הצורה של הדיבור שלך. לא דעות פוליטיות. אני מסכים איתך עם רוב הדברים, כפי שאמרתי, אני גם ימני. בגלל אנשים כמוני היא מסריחה? רק אנא!!! הסבר לי למה? אני את כל המיטב שבי הוצאתי והראתי לקהילה - שיבוא אדם אחר - שראה שיחות איתי, שיגיד שהיא מסריחה בגלל אנשים כמוני. אני ששונא (הגזמה) את המדינה בגלל שהיא כזאת. אנשים כמוני? אנשים כמוני יביאו את לשלום עולמי, ושגשוג כלכלי מדהים. עוד נלווה לארה"ב כסף.....

על זכויות אדם, אני אגיד משהו קצר כי זה לא נושא התגובה שלי. לא מגיע להם זכויות אדם? הם רוצחים? פוגעים? מקללים? לא מתחשבים באנשים אחרים? ומה אתה עושה? מקלל, ולא מתחשב. מממממממ צריך לשלול גם לך זכויות??

והייתי מת שתקלל אותי בבית שלי אם לא היית חוזר באמבולנס שינסה לחבר אותך!

זה אני הכי אהבתי! ממש. איכותי המשפט. לאקדמיה. דבר ראשון מה שאתה אומר פה, זה שגם מישה, המנהל, שזה ביתו, צריך לעשות לך אותו דבר. לא?

דבר שני, לא יהיה דבר שני. לא נפתח דברים שאתה לא תעמוד בהם, ושלא ראויים להעשות כאן. האתר הזה גדול יותר מזה.

למה אתה חושב שהוא היה עם אנשים למה אתה חושב? תפעיל קצת את השכל! הגיון פשוט!

למה הוא היה עם אנשים?? ולמה הזברה לובשת פיג'מה ? כי קר לה בלילה!! מה זה למה? מה שהוא יהיה בודד ולבד ולא יזוז מאיפה שהוא נמצא? מחבל מחבל אבל יש לו חיים. מה אמרת? הגיון פשוט! ואל תגיב כי אני יוד מה אתה תגיד.

אתה מרחם עליי? לך תזדיין אתה והרחמים שלך אתה לא מכיר אותי אתה אפילו לא פגשת אותי ורחמים זה הדבר האחרון שאני רוצה ועוד במיוחד מאדם שפל כמוך! שחושב על איך לתת הקלות לעם שכל יום מתחנן דרך חדשה לגרום לך סבל!

שפל? מי שפל פה? ומה הקשר להקלות? בגלל זה אני שפל? אני חושב כמוך כאן אבל נגיד שלא. אולי אני לא שפל, אבל עיוור. אז אנא, במקום לקלל האר את עיני העיוורים, במקום לקלל אותם.

או שגם אתם לא מבינים כמה טימטום יש לכם!

עוד פעם! לא הפסקת! חכה יש לך עוד הודעה, לא סיימנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגד איך בדיוק בא נגד!

למה כי אני אומר מה אני מרגיש מה שאני חושב! מה קרה האמת כואבת?

למה כי אני מדבר למנהל בצורה שהוא לא אוהב מה קרה?

לתרום אני עזרתי ואנשים עזרו לי בפורום הזה אז אל תזיין לי באתי ליתרום! ובוא נגיד שהיום אני יותר לא מבקש עזרה אלא עוזר אבל מה זה משנה!

אני חייב לדעת בא נגד מה?

מה השמלאנים? מה הדתיים? מה הערבים?

אני שונא את שלושתם כולם נבלות שחושבים שמגיע להם הכל!

שמלאנים יפי נפש שחושבים שמגיע לכולם לחיות בהרמוניה (שזה צודק) אבל לפני שהם רוצים לחיות בהרמוניה עם כל העמים הם צירכים לראות אם איזה עמים! הם הפלשטינאי זה עם שרוצח יהודים עושה פיגועים ולמה רק בגלל שאתה יהודי אז שיפתחו את העיניים ויתערוו ויבנו שמי שרוצח אותך הוא לא חבר אתה לא צריך לדאוג לו אתה צריך לתת לו להרגיש מזה סבל ואז הוא יכנע!

פלשיתנאים- עם של רוצחים שכל יום הם חושבים איך לפגוע בעם ישראל!

חרדים- אלה הבני זונות במקום הראשון! יודעים רק לקחת אבל שתריך לתת אפילו שאני באמת צחקתי על שבועיים במשמר האזרחי אבל גם לזה הם התנגדו אז הם ממש בני זונות! אני מקווה שיום אחד צ.ה.ל או איך שהחרדים הבני זונות קוראים לו בית בושת לא ישמור עליהם ואז הטווח יתחיל ואת כל האמת לא איכפת לי להפיל עליהם כמה פצצות! והם יראו שקריאת תורה לא עוזרת כמו שחייל עם מגן עליך!

נו אז מה הבעיה שלך?

אני חושב ככה מה קרה זה לא לרמה שלך? מה לרמה שלך? להגיד שלום שלום שלום! ובסף ערפאת יחתום על חתיכת נייר וישראל תתן לו עוד שטחים אבל למחרת החמאס לא מסכים והוא רוצה עוד שטחים אז שוב יתחילו הפיגועים!

להילחם אש באש אם כח זה מה שהם רוצים כח זה מה שהם יקבלו!

אתה כזה אטום? תקרא הודעות! אני אומר שאתה בא נגד בגלל צורת הדיבור. בגלל שאתה מקלל!! בגלל איך שאתה מתייחס. יופי שאתה עוזר, ואף אחד גם לא יפסיק לתת לך עזרה. אבל אתה ממשיך בדרך של קללות ושל צורת דיבור אופינית. אמרתי משהו על הדיעות הפוליטיות שלך? שהן לא בסדר? לא. זכותך. רק יש דרך להכל! דרך עם אבנים צהובות וכלב ואיש מפח שרוצה לב, ואריה שרוצה אומץ!!!

(יש את הסרט עכשיו מאחורי מה לעשות נכנסתי לזה) אז אנא, תקרא הודעות לפני תגובות שלא קשורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[מ]

לא היה לי את הסבלנות לקרוא את הכל , אבל בקשר לנושא : ההצעה של חבר הכנסת פורז היא הצעה שנועדה להשיג לעצמו "זמן שידור" , עובדה שכמעט כולם מכירים אותו עכשיו (ואף אחד , ואני מתכוון אף אחד , לא הכיר אותו לפני ההצעה הזאתי).

ובקשר לכל ההטבות , כמו "חשמל חינם" , כמו בכל מקום עבודה יש לכם הטבות , אם אתה עובד באגד (אתה מקבל נסיעות חינם לכל המשפחה) , אם אתה עובד בחנות שווארמה אתה יכול להזמין לאכול בלי הפסקה , או אם אתה עובד במקדונלדס אתה יכול לשתות קולה בלי הפסקה .

כן , ואבא שלי עובד בחברת חשמל , ושימותו הקנאים.

:lol:

[/מ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לחברת החשמל:

מי זה שאמר שהחשמל החינם של העובדים שווה 10,000 שקל לשנה??

נראה לך??

הייתה כתבה בעיתון, והחשמל חינם של חברת החשמל שווה בממוצע 1,000,000 ש"ח לחודש!!

וזה לא רק חופשות שיש להם בחינם וכרטיסי כניסה חינם לבריכות המקומיות (לחבר שלי יש כרטיסיה לבריכה המקומית שדוד שלו שעובד בחברת החשמל קיבל בחינם),יש להם גם קייטנות בחינם ויש להם מקום מאורגן משלהם שהם עושים בו כל שנה מחנה קיץ במיוחד לילדים של עובדי חברת החשמל.... אם זה לא בזבוז כספי המדינה אני לא יודע מה...

תחשבו על זה שמזכירה מרוויחה משהו כמו 6000 ש"ח, אני יכול להעיז ולהגיד שבאף מקום אחר בארץ מזכירה לא מרוויחה סכום כזה...

בוא נבהיר מספר דברים:

• חופשות - אין לנו בחינם , אתה חיי בעננים
  • כרטיסי כניסה לבריכות המקומיות - נראה לך? מה שכן , יש הנחות לעובדי החברה
  • קייטנות בחינם - אין כזה דבר
  • מחנה קיץ , זה בעצם קייטנה לא? אז שוב הפעם , אין כזה דבר
  • זה לא כספי המדינה ...
  • אם אתה באמת חושב שעובד חברת חשמל יכול לבזבז חשמל בסכומים של "מיליון שקלים לחודש" אז משהו קצת דפוק אצלך בראש , אולי כולם ביחד מבזבזים מיליון ש"ח לחודש
  • שימותו הקנאים

:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל פה ספוט הוא שזה נכס של המדינה..

כמו שלעובדי מקורות אין מים בחופשיות...

עזוב את זה

אני מתנגד להצעה של פורז

אתם פשוט צריכים לשלם על זה מס!

אבא שלי מקבל אוטו מהעבודה בתור הטבה, והוא משלם על זה מס לפי סוג האוטו שהוא לוקח.. מה איתך?

(ואל תענה לי ב'שימותו הקנאים')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל פה ספוט הוא שזה נכס של המדינה..

כמו שלעובדי מקורות אין מים בחופשיות...

עזוב את זה

אני מתנגד להצעה של פורז

אתם פשוט צריכים לשלם על זה מס!

אבא שלי מקבל אוטו מהעבודה בתור הטבה, והוא משלם על זה מס לפי סוג האוטו שהוא לוקח.. מה איתך?

צודק, מה שכן , חברת החשמל "הסכימה" שחברה קבלנית אחרת תספק 10% מהחשמל במדינה , השאלה מדוע החברה לא הצליחה .

אומרים - בגלל בעיות בירוקרטיה וכ.... קשה להאמין . אני בטוח שיד חברת החשמל בדבר .

הם נעשו מלוכדים (לא שזה רע) עד כדי התארגנות מכוונת להרע לחברי כנסת שמתנגדים ל-"מתנות" שמקבלים עובדי חברת החשמל .

להזכירכם , חברי כנסת נשלחו ע"י ועל ידכם , וכל איום מפורש או שלא במפורש בהם , גובל בעבירה פלילית וחוצפה שלא תתואר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי לא מקבל אוטו מהעבודה ....

(גם במשך יותר מ20 שנה האחרונות לא קיבלנו שום חופשה מתנה , או אפילו כניסה חינם לבריכה הציבורית ::) )

יש שחיתות בחברת חשמל , אבל בצמרת של החברה .

צודק, מה שכן , חברת החשמל "הסכימה" שחברה קבלנית אחרת תספק 10% מהחשמל במדינה , השאלה מדוע החברה לא הצליחה .

אומרים - בגלל בעיות בירוקרטיה וכ.... קשה להאמין . אני בטוח שיד חברת החשמל בדבר .

הסיבה די ברורה , איך חברה פרטית יכולה להקים תחנות כוח בכוחות עצמה?

והרווחים לא יהיו משמעותיים , או אפילו שליליים. (עלות הבאת הפחם תהיה יותר מהרווחים שלה)

הם נעשו מלוכדים (לא שזה רע) עד כדי התארגנות מכוונת להרע לחברי כנסת שמתנגדים ל-"מתנות" שמקבלים עובדי חברת החשמל .

להזכירכם , חברי כנסת נשלחו ע"י ועל ידכם , וכל איום מפורש או שלא במפורש בהם , גובל בעבירה פלילית וחוצפה שלא תתואר .

טעות

זה לא "הם" אימו על מר חבר כנסת , זה עובדת (לשון יחיד) יחידה שעשתה זאת , ואיתה צריך למצות את הדין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א-פיטם אפנה אותי לעץ הזה,

ובתור בן של אחד שנחשב ב"צמרת" התחתונה של חברת חשמל, אני יכול להגיד לכם בבטחון מוחלט,

שחברת חשמל אכן מושחטת, ולא רק בצמרת. ואין מה לעשות, כולם יודעים את זה. חברת חשמל היא מין חתך של העם.

וזה הגיוני מאוד, כי יש לחברה 12.000 עובדים.

ואנחנו לא מקבלים קייטנות חינם, ולא בריכות חינם. הדבר היחידי שקיבלנו חינם אי פעם זה חשמל.

ואכן, הקיטנות מבחינתו זולות כי יש לחברה וועד עובדים מעולה- שרק הוא אחראי לדברים האלה. הוא גובה מהמשכורת החודשים של כל אחד ואחד מן העובדים כל חודש סכום כספי, ומשם מגיעות ההנחות. אפילו המתנות בראש השנה ופסח ממומנות משם. לא מהכסף של אף אזרח "תמים" במדינת ישראל.

ו"שימותו הקנאים" לא תופס במקרה הזה, כי הפעם, הקנאים הרגו את מושא הקנאה.

אני לא מבין איך נתנו לחברי כנסת- שמקבלים הטבות פי עשר מכל עובד הכי מובחר בחברה, להחליט שהעובדים לא יקבלו חשמל חינם. לא רק זה, הכסף שמשמש לפאר את התחת של הפולטיקאים הוא באמת הכסף של האזרח התמים, הכסף של חברת החשמל הוא בעצם לא.

וכדי לנפץ לכם את ה"מיתוס", חברת חשמל היא חברה פרטית!, כן מה לעשות, פרטית. היא מונופול, והממשלה לקחה אותה תחת חסותה משום שהם היצרנים הבלעדיים של חשמל לארץ.

תראו לי חברה שהיא כן ממשלתית, ולא פרטית, שכאשר פגעו בזכויתהם הנוכחיות, לא הפסיקו את פעילותם (רשות הדואר, לדוגמא).

שלכם,

אביעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...