Format C: = 2310¤ - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Format C: = 2310¤

R0ck

Recommended Posts

לא בגלל שאני מחשיב את עצמי ליותר ממנו, אלא בגלל שהוא יושב בממשלת ישראל והוא לא יהודי, הוא ערבי מוסלמי.

בדיוק כמו שהייתי מצפה לא להכניס רוסי נוצרי לממשלת , ובדיוק כמו שאני לא הייתי מצפה ממשלת רוסיה להכניס אותי לממשלה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה"ערבי" הזה נבחר באופן דמוקרטי ואני בטוח שהוא מבזבז כמו שאר ה"יהודים".

שלא תהיה מושלה. אני ימני בדעותי כך שלא ניתן להאשים אותי באהבת ערבים יתרה.

אז את התיסכולים הפרטיים שלך תוציא במקום אחר.

אלו לא תיסכולים, אני אדם ממעמד גבוהה,

אך אני יודע שיש כאלו שלא, וכשאני רואה שלאנשים אין מה לאכול, זה כואב לי, וכשאני רואה ערבי מוסלמי מועדף על פני יהודי ישראלי, אז אני מבין שמשהו במדינה הזאת לא כשורה, משהו לא מתנהל כאן נכון,

אתה אולי קטן, ולא מבין את כל החרא שיש במדינה הזאת, אבל יש כאן הרבה חרא, הרבה "העלמות עין",

כמו הנושא שהאשכול הזה מציג, העלמת עין. בזבוז כספי ציבור לשווא, שחיטות. משהו כאן לא כשורה, ואנשים מעלימים עין.

וכל "החרא" הזה פוגע בשיכבות החלשות, באנשים הנזקקים. :nixweiss:

חבל שאתה מתקיף אותי.

אני שוב אומר, אני איני גזען,

אני אפילו נוטה לשמאל, כשמדובר בערבי מול יהודי, התשובה היא ללא ספק יהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו לא תיסכולים, אני אדם ממעמד גבוהה,

אך אני יודע שיש כאלו שלא, וכשאני רואה שלאנשים אין מה לאכול, זה כואב לי, וכשאני רואה ערבי מוסלמי מועדף על פני יהודי ישראלי, אז אני מבין שמשהו במדינה הזאת לא כשורה, משהו לא מתנהל כאן נכון,

אתה אולי קטן, ולא מבין את כל החרא שיש במדינה הזאת, אבל יש כאן הרבה חרא, הרבה "העלמות עין",

כמו הנושא שהאשכול הזה מציג, העלמת עין. בזבוז כספי ציבור לשווא, שחיטות. משהו כאן לא כשורה, ואנשים מעלימים עין.

וכל "החרא" הזה פוגע בשיכבות החלשות, באנשים הנזקקים.  :nixweiss:

חבל שאתה מתקיף אותי.

אני שוב אומר, אני איני גזען,

אני אפילו נוטה לשמאל, כשמדובר בערבי מול יהודי, התשובה היא ללא ספק יהודי.

אתה אפילו לא יודע איך רושמים מעמד גבוה ובטח שלא משתייך אליו. צורת ההתנסחות והביטוי שלך לא ממש מגבה את טענתך. אל תנצל את הת'רד הזה בכדי ללבות את השינאה שלך כלפי אוכלוסיה אחרת. וכמו שנאמר כבר: אפשר לחשוב שהיהודים שישובים בכנסת הם מ-ל"ו צדיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...