מחשב ביתי למשחקים עד 800$ (קניה בארה"ב) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב ביתי למשחקים עד 800$ (קניה בארה"ב)

Moooshe

Recommended Posts

כמו שאולי חלקכם יודעים, עברתי לניו יורק. אני רוצה לקנות בחודש הקרוב מחשב הביתה, שהשימוש הכי כבד שלו יהיה משחקים. אני לא פריק של פריימים לשניה, אבל אני רוצה כרטיס מסך נורמאלי שיוכל להריץ גם משחקים חדשים באיכות סבירה. מבחינתי, הביצועים של ה-Ti4400 שהיה לי במחשב בישראל מספיקים, אבל מאחר ואי אפשר כבר להשיג אותו היום, נראה לי ש-R9600P או XT יהיה יותר ממספיק בשבילי. אני רוצה יותר מחצי ג'יגה זכרון ואני רוצה דיסק קשיח של 80 ג'יגה או יותר. מסך CRT בגודל 17" ובאיכות טובה יספיק לי.

מאחר ולא התעסקתי עם חומרה כבר כמה חודשים טובים ואני לא מכיר את המעבדים החדשים, אני אפילו לא בטוח אם אני רוצה ללכת על AMD (ואם כן אז XP או 64? ו-754 או 939?) או Intel, אני אשאיר את הבחירה הזאת לכם.

הגבלת המחיר שלי היא 800 דולר, בהנחה שאני אצטרך להוסיף עוד בערך 50 על משלוח ו/או מיסים.

באתר http://www.cyberpowersystem.com קיימת המערכת הכי נוחה שנתקלתי בה להרכבת מפרט, אבל המחירים שלהם יחסית גבוהים ודמי המשלוח שערורייתיים (למעלה מ-100$!). אם מישהו מכיר אתרים אמינים וזולים בארה"ב, הוא מוזמן לשלוח אותי אליהם.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר ולא התעסקתי עם חומרה כבר כמה חודשים טובים ואני לא מכיר את המעבדים החדשים, אני אפילו לא בטוח אם אני רוצה ללכת על (ואם כן אז XP או 64? ו-754 או 939?) או , אני אשאיר את הבחירה הזאת לכם.

מה השימושים ואז נחליט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסיתי לבנות מ- www.us.ncix.com, אבל הבילדר שלהם משום מה לא עובד בשלבים של אחרי הרכבת המפרט

(זה החנות היחידה שמצאתי שיש לה גם מבחר נורמלי וגם בילדר, החנות שהצעת לא נותנת כמעט בכלל מבחר)

הגעתי למשהו בסגנון של -

sempron 2800+ socket 754

gigabyte k8ns

ram - 1GB value

9600pro

lite-on combo

samsung 793df

seagate 80gb sata

antec sx835

זה יצא +- 800$

לדעתי אפשר להוציא משהו יותר טוב עם 512MB זכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...