ADSL PRO מחובר ל Switch ברשת מחשבים - בעיה. - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ADSL PRO מחובר ל Switch ברשת מחשבים - בעיה.

vsync

Recommended Posts

אמרתי את ההגדרות

גם אני לא מבין, ההגדרות עובדות שזה מחובר ישר, אבל לא שזה דרך ה switch.

ואני יודע מניסיון שזה כן אמור לעבוד עם אותם הגדרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תגדיר במחשבים שלך כתובות ip ואל תגדיר אותם לעבוד מול כתובת ספציפית של gateway. כל מה שאתה צריך להגדיר בשני המחשבים שלך זה שיקבלו כתובת באופן אוטומטי מ DHCP.

במודם אלקטל שלך תגדיר את כתובת ה DNS של ספק האינטרנט שלך. בשום פנים ואופן אל תגדיר כתובת DNS במחשב.

בנוסף תגדיר באלקטל שיהיה DHCP Server & Client (יש שם איזה check box שמסמנים) באופן הזה הוא מקבל כתובת מספק האינטרנט ומספק כתובות למחשבים ברשת.

לגבי מהירות עבודה - מכיוון שהממשק של המודם הוא 10 אז המתג יעבוד מולו ב 10 ולא ב 100.

מישהו רשם פה שהוא חושב שאי אפשר לחבר מחשב ישירות למתג וצריך באמצע - BIG MISTAKE !!!

תעשה מה שאמרתי והכל יעבוד לך.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין שחיברתי מבעוד מועד את המודם למחשב והפכתי לפרו, ואז חיברתי אותו ל Switch עם מוצלב.

אולי למישהו יש ניסיון עם Switch + Alcatel ?

מה פתאום מוצלב ???????

המחשבים צריכים להתחבר למתג עם כבלים רגילים ולא מוצלבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך מאשפים למניהם. הכי טוב זה להבין מה קורה ולעשות לבד. ככה אתה בשליטה על הכל ולא איזה אשף של מישהו במיקרוסופט שחושב שהוא יודע מה טוב בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך מאשפים למניהם. הכי טוב זה להבין מה קורה ולעשות לבד. ככה אתה בשליטה על הכל ולא איזה אשף של מישהו במיקרוסופט שחושב שהוא יודע מה טוב בשבילך.

אתה במקרה משתמש בלינוקס? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל DHCP, אני ממש מעדיף שלא להשתמש בזה, כי אני תמיד מעדיף שליטה ידנית על הגדרות רשת.

וגם הגדרתי במודם DNS של הספק , אבל כל זה לא משנה, כי הבעיה זה שהמחשבים לא מקבלים

פינג ממהודם, ובשביל פינג זה הכל הגדרות של המחשב ולא של המודם.

אני חושב שהמחשבים ברשת מחוברים דרך עצמם ב 100 והמודם ב 10 ולכן הם לא מתקשרים, אולי אני צריך

להכיח אותם לעבוד על 10 במקום לשים אותם על Auto Detect.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

1. המודם הוא אומנם בעל כרטיס פנימי של 10 אבל ב-Switch של 10/100 לכל Port יש חיבור משלו כך שזה לא מאט את הקצב של הרשת.

2. המודם משמש (כאשר הוא Pro) כנתב. זאת אומרת ממש כמו מחשב נוסף ברשת לכן יש לחבר אותו עם כבל רגיל (לא מוצלב) אל ה-Switch. הכבל שמקבלים עם המודם הוא כבל מוצלב משום שמטרתו הראשונית הייתה לחבר בין שני כרטיסי (אחד של המודם והשני של המחשב).

3. אם אתה עדיין רוצה להתחבר ל-Switch עם הכבל שקיבלת עם המודם אתה יכול להשתמש בו ולחבר אותו ליציאת ה-UpLink ב-Switch.

בכל מקרה, אם אין תגובה מהמודם ב-Ping משהו מחובר לא נכון.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדברים שאמרת הם שגויים.

דבר ראשון, חייבים כבל מוצלב בין המודם ל Switch כי שניהם מוצלבים בכניסות אז צריך anti-מוצלב בשביל שזה יעבוד, אלא אם

כן אתה מחבר בלא מוצלב ל Uplink, אבל זה אני לא ממש בטוח.

וגם הכבל שמקלים עם [לא שאני משתמש בו] הוא הוא כבל ישיר וחד וחלק לא מוצלב.

וגם עובדה לכך שאתה טועה, כי ה LED לא נדלק עם כבל ישיר בין המודם ל Switch, ואילו כן שהכבל מוצלב.

זה פשוט תעלומה למה לא מקבל פינג למודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדברים שאמרת הם שגויים.

דבר ראשון, חייבים כבל מוצלב בין המודם ל Switch כי שניהם מוצלבים בכניסות אז צריך anti-מוצלב בשביל שזה יעבוד, אלא אם

כן אתה מחבר בלא מוצלב ל Uplink, אבל זה אני לא ממש בטוח.

תהיה בטוח. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...