רכבת הרים המפחידה בעולם - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכבת הרים המפחידה בעולם

darkman

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לופים זה בכלל לא מפחיד .. אותי מפחידות רק הנפילות הענקיות האלה זה למה אני לא עליתי על הגוליית ואני בחיים לא יעלה על כזה דבר מטורף (למרות שבא לי :smile1:) , הרכבת שעושה 2 לופים לאחור זה כמו האנקונדה שיש בלונה פארק בתל אביב ד"א.

בין הרכבות שהכי נהנתי בהם זה רכבת חושך שזה מתחת לאדמה ואתה לא רואה כלום חוץ מכמה נאונים ונורות : זה פשוט מטורף וכזה כיף!! לא רואים כלום רק מרגישים שעולים ואז כל הבלאגן מתחיל ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מישהו הזכיר כאן באנג'י,וצניחה חופשית,

אני חושבת שיותר נחמד לקפוץ מבניין גבוה, או מצוק, מאשר ממטוס,

פשוט כי מבניין גבוה רואים את האדמה מתקרבת ומרגישים את הנפילה,

ואילו בצניחה חופשית ממטוס לא "מרגישים" שנופלים...(בדוק.....)

בנוסף מבניין זה יותר מסוכן....מה שמוסיף לזרם האדרנלין.....

:cool2:

מישהו מכיר בניינים וצוקים אטרקטיבים בשבילי?

:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הרכבות האלה שעובדות על מסילת פלדה בכלל לא מפחידות ולמרות כל הפעלולים הנסיעה עצמה מאוד יציבה, בסך הכל אתה מפחיד את עצמך.

הכי מפחידות אלה הרכבות שבנויות על פלטפורמות מעץ והכי הכי מפחידה זו הרכבת הישנה של הלונה פארק בגני התערוכה, אתה אף פעם לא יודע מה יקרה לך בגלל חוסר התחזוקה.

אף רכבת בדיסני לא מפחידה ממש, מי שמחפש רכבות מיוחדות אז יש בארצות הברית פארקים מיוחדים לרכבות הרים מיוחדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מלהסתכל על זה הרגליים שלי משקשקות!

מי המטורף שיעלה על זה??

אחרי שעליתי על הקומבה (או איך שלא נקראת רכבת ההרים שהרגליים שלך נמצאות באוויר) חטפתי כאלה כאבי גב שאני לא חושב שאני עולה על עוד רכבות הרים בחיים שלי, במיוחד לא על כזו :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לופים זה בכלל לא מפחיד .. אותי מפחידות רק הנפילות הענקיות האלה זה למה אני לא עליתי על הגוליית ואני בחיים לא יעלה על כזה דבר מטורף (למרות שבא לי :smile1:) ,

תכלס.

אני לא הייתי בכל כך הרבה רכבות בחיים שלי.. אבל הייתי נגיד בקומבה. והיא עושה מליון לופים ועפה במהירות מטורפת וכל זה

זה כיף בטירוף, אבל לא מפחיד בלבד

הדבר היחיד שמפחיד אותי שם

זה הירידה בהתחלה.. הירידה שאתה כזה במהירות 0 ואז אתה נופל בנפילה חופשית.. זה הפחד האמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברה רכבות הרים זה טוב ויפה אבל הכיף האמיתי זה באנג'י

אין פשוט אין לדעתי על באנג'י עשיתי רק פעם אחת (בינתיים   :smile1:)

וזה חוויה ששום רכבת הרים לא יכולהלדגדג.

ולהלן חווית הבאנג'י שלי:

עשיתי את הקפיצה בתאילנד קוסאמוי יש שם באנג'י שקופצים לבריכה אני הייתי הקופץ היחיד לא היה מישהו לפני (מה שרק הוסיף)

לפני הקפיצה מודדים את המשקל מוציאים את הכבל המתאים ומעגנים לרגליים (לא ריתמות ושטויות שנראות לי אישית פחות כיפיות)

טוב אז ככה הקפיצה היא ממנוף גובה 50 מטר בערך אני יודע שיש יותר גבוה אבל יש הבדלים בינהם.

אתה קופץ לבריכה עגולה בערך 7 מטר קוטר ומלמעלה זה נראה כמו לקפוץ לכוס מים כמו בסרטים המצוירים.

המדריך אמר לי באנגלית עילגת לא להסתכל למטה לפני אבל איך אני יצעק לחבר שלי שיתכונן לצלם

אז כמובן שהיסתכלתי לפני למטה צעקתי אליו שמעתי אותו אבל זה היה כל כך גבוה שלא ראיתי אותו.

אתהעומד על קצה המנוף יחף חצי מכף הרגל באוויר וחצי על המנוף הכבל הארוך משתלשל מתחת לרגליים ואתהמרגיש את הכובד שלו יאאלה חתיכת כבל זה.

הידים למעלה סגנון שוד וכל שעלייך לעשות הוא לתת לגוף ליפול קדימה

רגע לפני פחדתי שאני לאיראה את הנפילה אבל לא פחדתי מהקפיצה אין לי פחד גבהים ותכלס אני לא מפחד משום דבר אלא רק דברים לא בטיחותיים למשל לסוע במכונית במהירות לא גבוהה מדי או לסוע כשבחורה היא הנהגת  ;D ;D ;D.

טוב נחזור לקפיצה כן האנדרנלין מתחיל לזרום והלב מגביר דופק המדריך סופר לאחור 3  2  1  וזהו אני מטה את הגוף למטה ומתחיל ליפול

בהתחלה אני איטי ואז אני מאיץ ומאיץ ומאיץ ואז אני צעקתי לא צרחתי התחלתי לצעוק תוך הגברת הקול משהו בסגנון וואאאוווו.

אתה רואה את המים מתקרבים בטיל ומיאית השנייה לפני המגע אתהמתחיל להרגיש שהכבל מתחיל להימתח אבל לאלגמרי הוא נמתח רק כאשר חצי מהגוף שלך (מדויק באופן מדהים נכנס למים יאאללה.

ואז כשאתה במים לפני שעוד הספקת להרגיש שהם רטובים אתה מועף כמו טיל בחזרהלמעלה ומתנדנד כמו קפיץ.

זהו אתה תלוי באוויר גובה 10 מטר מתנדנד עד לעצירה וכולך באקסטזה שנמשכה במשך כל היום.

הייתי כל כך באקסטזה שכמעט שכחתי לקחת את הנעליים פשוט שמתי לב שאני הולך לרחוב יחף.

תגידו לי עכשיו מה אוכל את מה.

ראיתיגם בארץ שיש באנגי אני חושבשהוא קצת יותרגבוה אבל אתה לאנכנס לגובה המים יענו נכנס באדמה אלהאת עוצר15 מטר מהאדמה.

נראהליפחות ''מפחיד'' אבל עדיין כיף חיים.

ואם תשאלו אותי אם אני יעשה את זה עודהפעם אז כן כל יום לדעתי צריך להתעורר כל בוקר עם קפיצת באנג'י.

ואאאו רק מלכתוב את זה אני מתרגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שאתה גומר את הקומבה מוכרים לך חולצות שכתוב עליהם שרדתי את הקומבה

יש יותר מכירות לכרטיס עליה מאשר לחולצות או שזה בערך מתאזן? ;D

בקשר לרכבת הרים במצגת, נראת חביבה... מבחוץ בכל אופן.

אין לי מושג אם היא מפחידה מלעלה, ולהגיד לכם תאמת כל עוד לא יחטפו אותי וינסו לענות אותי אני מאמין שאני גם לא אדע..

בהצלחה לכל מי שחושב לעלות עליה, תמיד תמכתי בדילול המשתמשים בפורום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס.

אני לא הייתי בכל כך הרבה רכבות בחיים שלי.. אבל הייתי נגיד בקומבה. והיא עושה מליון לופים ועפה במהירות מטורפת וכל זה

זה כיף בטירוף, אבל לא מפחיד בלבד

הדבר היחיד שמפחיד אותי שם

זה הירידה בהתחלה.. הירידה שאתה כזה במהירות 0 ואז אתה נופל בנפילה חופשית.. זה הפחד האמיתי.

בדיוק

בפארק אסטריקס בצרפת יש רכבת עם 7 לופים שחלקם הם גם ברגים שכאלו... הרכבת בכלל לא מפחידה, אתה לא מספיק לקלוט מה קורה מסביבך.

באותו פארק יש גם רכבת עץ שאת הירידה שלה היא ממשיכה מתחת לאדמה, זאת חוויה הרבה יותר כואבת :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי ביורודיסני בצרפת בגיל 9 עשיתי את האפקוט (שפתחו אותה באותו שבוע). שזה בחושך מוחלט, שני לופים ונפילה חופשית. רכבת יחסית חלשה אבל כשאתה בן 9 זה נראה משהו מטורף. חצי יום הייתי בהלם אחרי זה. רציתי מאד ללכת לפארק אסטריקס אבל לא הלכנו לא זוכר כבר למה... כשאתה בן 9 אתה נגרר אחרי ההורים שלך לאן שהם לוקחים אותך...

בפארק הלגו באנגליה גם הייתי אבל אין שם אף רכבת רצינית באמת... אבל זה פארק ממש יפה.

וכמו שכתבתי, הייתי במג'יק מאונטן של סיקס פלאגס בלוס אנג'לס שזה אחד הפארקי רכבות הרים הכי רציניים בעולם, והייתי שם בטיול מיוחד והייתי אורח של הפארק אז העלו אותי על כל המתקנים בלי תור, כך שהספקתי את כל הפארק ביום אחד. עשיתי שם גם באנג'י רכבות נפילות מה שאתם רוצים. זה היה אחד הימים הכי מטורפים והכי כפיים בחיים שלי. אבל מאז לא עליתי על רכבת הרים^_^ הספיק לי למשהו כמו עשר שנים וזה היה לפני 4^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יותר מכירות לכרטיס עליה מאשר לחולצות או שזה בערך מתאזן? ;D

בקשר לרכבת הרים במצגת, נראת חביבה... מבחוץ בכל אופן.

אין לי מושג אם היא מפחידה מלעלה, ולהגיד לכם תאמת כל עוד לא יחטפו אותי וינסו לענות אותי אני מאמין שאני גם לא אדע..

בהצלחה לכל מי שחושב לעלות עליה, תמיד תמכתי בדילול המשתמשים בפורום...

הקומבה מלאה בכל מיני טריקים פסיכולוגים אבל לדעתי אם תשים אבן על המושב היא תגיע יחד איתך לתחנה הסופית.

היא מאוד מפחידה ובחלקים גדולים ממנה מומלץ לעצום את העיניים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...