פרוייקט המודינג שלי :) - עדכון בעמוד 12! קירור לHD! - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט המודינג שלי :) - עדכון בעמוד 12! קירור לHD!

aviran_n

Recommended Posts

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמממ אחלה פרוייקט, יישר כוח!

תקשיב לגביי הטמפ' של התעלה, אולי הרכבת את המאוורר הפוך - או שמא אין יציאה לאוויר שהמאוורר מכניס \ או שמא אין כניסה לאוויר שהמאוורר מכניס?

בדוק זאת זה הגיוני מאוד שאחת מאפשרויות היא הנכונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה יקר ::)?

תתבסס על לדים או על קטודות (או על משהו אחר, EL וכו'?)

הכל מבוסס על לדים

וזה יוצא לי איזה 200-300 שקל רק לסיים עם התאורה.. הוצאה שאני מעדיף לדחות.

אמממ אחלה פרוייקט, יישר כוח!

תקשיב לגביי הטמפ' של התעלה, אולי הרכבת את המאוורר הפוך - או שמא אין יציאה לאוויר שהמאוורר מכניס \ או שמא אין כניסה לאוויר שהמאוורר מכניס?

בדוק זאת זה הגיוני מאוד שאחת מאפשרויות היא הנכונה...

הכיוונים של המאוררים נכונים, יש יציאה לאוויר שהמאורר מכניס ויש כניסה לאוויר שהמאורר מכניס.

תודה על הרצון לעזור אחי!!

הדבר היחיד שאני חושב עליו שמגביר את הטמפ זה הספק שלי (TT 360) שהאוויר שהוא מוציא דיי חם אז אני כניראה המאורר שמושך לתעלה לוקח את האוויר החם שלו.. אני עכשיו עובד על פיתרון אסטתי כמה שאפשר בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל מבוסס על לדים

אחי זה הגזמה גסה, להאיר את כל המארז בצורה ממש חזקה לא ייקח יותר מ20 UB, שיעלו גג 100 שקל,

ועוד דבר, מצטער אם זה היה כתוב ולא שמתי לב, בכמה ירדה הטמפ' בעזרת התעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה הגזמה גסה, להאיר את כל המארז בצורה ממש חזקה לא ייקח יותר מ20 UB, שיעלו גג 100 שקל,

ועוד דבר, מצטער אם זה היה כתוב ולא שמתי לב, בכמה ירדה הטמפ' בעזרת התעלה?

לפי מה שקראתי בהרבה מקומות תעלה נותנת שינוי רציני אך אצלי השינוי היה קטן ביותר משומה.. אני עוד מנסה למצוא למה זה..

ובקשר לתאורה, מישהו אמר שאני רוצה להאיר סתם ככה את המארז? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המחמאות,

עכשיו אני צריך את העזרה שלכם!

אפקט התאורה שתוכנן יצומצם מעט בגלל העלות הגבוהה שהייתה לו אבל עדיין הוא יהיה משהו יפה...

בעיקרון התאורה הייתה אמורה להיות של 4 צבעים (בלי לפרט יותר מידיי...) ועכשיו זה ירד לשניים גג..

יש לי במארז קטודה כחולה ועכשיו אני מתלבט בין אדום, ירוק וכתום (לא ביחד, כל אחד לחוד).

אבל לפני שאני בוחר שניים מהם אני צריך להתאים אותם לצבע הכולל של המארז, שעליו אני מתלבט כבר המון זמן.

יש פה כמה סקיצות שחבר הכין עבורי בפוטושופ:

המארז כמו שהוא:

1_(13).JPG

והנה מה שהחבר שלי הכין לי:

%FE___.jpg

%FE___2.jpg

%FE___3.jpg

אני יודע שהאחרונה פצצה וזה.. אבל מצד אחד היא יפה ודיי מושקעת ומצד שני היא משאירה הרבה חלקים במארז ריקים (ואם אני כבר משקיע אני לא רוצה שזה יהיה "חצי" מושקע..)

אז פה אני צריך אתכם ובמיוחד את החברה שמתעסקים עם שתתנו הצעות לצבעים, שילובים, דוגמאות וכל מה שעולה לכם בראש

ובעקבות מה שיוחלט יקבע גם צבע הסבליבינג שיהיה על הספק וצבעי התאורה.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבירן עזוב שטויות, לך על צבע חלק, זה בסופו של דבר יוצא הכי יפה...

ושחור מבליט צבעים הכי יפה...

אתה שב בלול אתה קיבוצניק חובב פרות שכמותך ;)

אני רוצה משהו מקורי ולא משהו ממה שרגילים לראות בכל המארזים היום..

אגב... המארז שלך יושב על פינת השולחן בצורה מפחידה ביותר

זה סתם היה לתמונה..

ומה קרה לצביעת הפאנלים והסידירומים?

זאת תמונה ממש ישנה... לקחתי אותה להדגמות הצביעה ביגלל הזווית ממנה היא צולמה.

היום מסידירומים מוסתרים על ידיד המכסים של החריצים ונפתחים בלחיצה על המכסה והפלופי לא קיים כבר..

חבר'ה זה לא העיקר אבל... אני צריך פה עצות ורעיונות לצבע ודוגמאות!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל מבוסס על לדים

הכיוונים של המאוררים נכונים, יש יציאה לאוויר שהמאורר מכניס ויש כניסה לאוויר שהמאורר מכניס.

תודה על הרצון לעזור אחי!!

הדבר היחיד שאני חושב עליו שמגביר את הטמפ זה הספק שלי (TT 360) שהאוויר שהוא מוציא דיי חם אז אני כניראה המאורר שמושך לתעלה לוקח את האוויר החם שלו.. אני עכשיו עובד על פיתרון אסטתי כמה שאפשר בשביל זה.

יש לי ספק כזה כמו שלך יש...

הקירור שלו נוראי! יש לו 2 מאווררים אחד ממש דק עם המון כנפיים...שלא דוחף כמעט אוויר שאותו יהיה קשה מאוד להחליף!

אבל את השני אתה יכול להחליף...קנה מאוורר לדים...פתח את הספק...ותחליף...או למאוורר רב עוצמה או למאוורר נחמד אבל עם לדים...זה ישפר את הזרימת אוויר העלובה של הספק (ואני יודע כי הספק הזה התחמם לי אחושרמוטה ונשף אוויר נורא חם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...