ואנחנו פושעי מלחמה?!!!! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ואנחנו פושעי מלחמה?!!!!

JAMOOS GADOL

Recommended Posts

אני לא בא כאן להצדיק את אמריקה, כי יש לי בטן מלאה עליהם

אבל

פשעי מלחמה הם פשעי מלחמה - ומפתיע שגם ארה"ב וגם לא מכירות בבימ"ש הבינ"ל לפשעי מלחמה.

גריי, אם היינו רוצים לחיות בשקט בפיסת אדמה קטנה, היינו עושים הסכם מזמן -- עובדה שאתה וחבריך לא מוכנים לחזור לגבולות 67'

ואגב מיני

לא רק שהם עשו את כל זה בעיראק, הם גם לא השיגו את המטרה שלהם וגם הטילו סנקציות על עיראק שהרגו כחצי מיליון אנשים

אין לאף אחד בעולם ובטח לא באירופה זכות לשפוט אותנו על כלום.

הם הוכיחו כבר לא פעם את אכזריותם והמוסר הכפול שלהם.

אולי אנחנו לא תמיד בסדר אבל להם אין זכות לשפוט אותנו על זה.

האמריקאים נענשים ויענשו בסוף על הרגשת העליונות שלהם והפשעים שלהם, אבל זה לא קשור אלינו.

לפי מה שאתה אומר גם משפטי נירנברג לא היו צריכים לקרות אם הגרמנים היו מסתכלים על תוצאות מלחה"ע ה2

ברור שיש הבדל ענקי- אבל עדיין- חייבים בית משפט כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברור שחייבים בית משפט בין לאומי, הבעיה היא שיש מדינות שהן פשוט couldn't care less לגבי קיומו של בית משפט כזה.

זה בית משפט למדינות קטנות שנשלטות בידי המעצמות ותו לא, וגם הצדק שם ייעשה בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעשות, אבל זה לא יזיז להם בגרוש.

אין מדינה שתסכים לעשות אמברגו על ארה"ב כי היא יודעת שזה הסוף שלה מבחינה כלכלית.

ארה"ב מהווה את אחד מעמודי התווך של הכלכלה העולמית וכמדינה שתופסת מעמד כזה, היא יכולה לעשות למדינות אחרות כל מה שבא לה ולא לתת דו"ח לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל

פשעי מלחמה הם פשעי מלחמה - ומפתיע שגם ארה"ב וגם לא מכירות בבימ"ש הבינ"ל לפשעי מלחמה.

גריי, אם היינו רוצים לחיות בשקט בפיסת אדמה קטנה, היינו עושים הסכם מזמן -- עובדה שאתה וחבריך לא מוכנים לחזור לגבולות 67'

ואגב מיני

לא רק שהם עשו את כל זה בעיראק, הם גם לא השיגו את המטרה שלהם וגם הטילו סנקציות על עיראק שהרגו כחצי מיליון אנשים

אם זה היה כל כך פשוט היינו עושים הסכם אבל הם תמיד רוצים יותר והם לא יקיימו את ההסכם כל הסכם איתם הוא שקר אחד גדול ואי אפשר לבטוח בהם לדוגמא הסכם אוסלו . ומה אם מה שברק רצה לתת לעראפת שזה היה ויתור ענק מצידנו ובכל זאת הוא רצה גם את זכות השיבה שדבר זה אומר היכחדותה של מדינת ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא בעד לזכות השיבה

אבל מה שברק הציע פשוט לא היה מספיק להסכם קבע

ברק הסכים לפנות רק 20% מההתנחלויות - היה יוצר מדינה פלשתינאית מפורקת לאיים.

הסכים להר הבית בריבונות על ישראלית ופלשתינאים בפנים- דבר שהיה יוצר עוד סתם מלחמות

זכות השיבה זה סתם, יתנו קצת פיצויים וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל

ואגב מיני

אין לאף אחד בעולם ובטח לא באירופה זכות לשפוט אותנו על כלום.

הם הוכיחו כבר לא פעם את אכזריותם והמוסר הכפול שלהם.

אולי אנחנו לא תמיד בסדר אבל להם אין זכות לשפוט אותנו על זה.

האמריקאים נענשים ויענשו בסוף על הרגשת העליונות שלהם והפשעים שלהם, אבל זה לא קשור אלינו.

לפי מה שאתה אומר גם משפטי נירנברג לא היו צריכים לקרות אם הגרמנים היו מסתכלים על תוצאות מלחה"ע ה2

ברור שיש הבדל ענקי- אבל עדיין- חייבים בית משפט כזה

אין ספק שחייבים בית משפט כזה, אבל בטח לא במתכונתו הנוכחית.

מה שקורה עכשיו זה חוסר צדק מוחלט, 90 אחוז מהמשפטים פוליטיים.

חוצמיזה אם העולם מתימר לקבוע סטנדרט מוסרי חובק עולם אז כל המדינות צריכות להיות תחת מרותו ולא משנה איזו מדנה פשעה.

גם על ארה"ב אפשר לאיים, הם מהווים 5% מכלל אוכלוסית העולם וצורכים שליש מהאנרגיה של כדור הארץ.

אפשר לסגור להם את הברז, הבעיה שכולם צבועים ופחדנים אז שום דבר לא ישתנה.(לפחות לא בעתיד הנראה לעין)

עד אז אין להם שום זכות לשפוט אותנו כי אנחנו יותר הומניים מכל עם אחר על הכדור.(זה בעיקר מה שהורג אותנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל היה בסדר

ואז בא המשפט האחרון.

בחייך חומת מגן לא הומני וגם לא דרך צלחה (או מצח נחושה או משהו כזה) ובכלל כל הכיבוש של השטחים לא הומני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא בעד לזכות השיבה

אבל מה שברק הציע פשוט לא היה מספיק להסכם קבע

ברק הסכים לפנות רק 20% מההתנחלויות - היה יוצר מדינה פלשתינאית מפורקת לאיים.

הסכים להר הבית בריבונות על ישראלית ופלשתינאים בפנים- דבר שהיה יוצר עוד סתם מלחמות

זכות השיבה זה סתם, יתנו קצת פיצויים וזהו.

המשא ומתן על הסדר הקבע לא נפל על ההתנחלויות כי הציעו להם שטחים חלופיים, בסופו של דבר הם היו אמורים לקבל 97 אחוז מהשטח אנחנו היינו מפנים התנחלויות מבודדות ומספחים ריכוזי אוכלוסיה גדולים.(הם כבר הסכימו לזה)

בהר הבית הם לא צריכים נשק ותחמושת נכון?...אז למה הם צריכים שם שליטה בטחונית?...בכל אופן הם מחליטים גם היום בדיוק מה קורה שם.

על זכות השיבה בכלל אין מה לדבר כי זו סופה של מדינת .

המשא ומתן נפל על דבר אחד, לברק ולקלינטון היה תנאי:

כידוע 90% מהמחבלים יוצאים ויצאו בעבר ממחנות הפליטים שם יש עוני, צפיפות וביוב זורם ברחבות.(אתה צריך לראות את העכברושים הם בגודל של כלב בינוני).

במחנות הפליטים יש את הריכוזים הכי גדולים של אש"פ, חמאס, ג'יהד וכו' ושם מכונת ההסתה עובדת שעות נוספות ועובדת בעצם על העוני והמסכנות(האמיתית) של האנשים שם זה בעצם הכוח של ערפאת ועל זה הוא לא היה מוכן לוותר, זה הרי הגרעין הקשה של הכח הפוליטי שלו והתחיל להמציא תירוצים.

פה שרון דרך אגב עשה עבודה טובה: הוא גורם לפלסטינאים לשאול שאלות על המנהיג שלהם ועל דרך הטרור שבה הם בחרו לפני שנתיים.

כשהוא יוחלף במישהו נורמאלי, צעיר ומשכיל אולי תהיה להם תקווה, אם כמובן הם לא יפוצצו אותה(תרתי משמע).

אני מאמין שהם יפוצצו אותה כי זה הטבע שלהם אבל ימים יגידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל היה בסדר

ואז בא המשפט האחרון.

בחייך חומת מגן לא הומני וגם לא דרך צלחה (או מצח נחושה או משהו כזה) ובכלל כל הכיבוש של השטחים לא הומני

אתה מסכים איתי עקרונית שאת הטרור צריך לעצור בטווח המיידי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסכמה היתה לתגובה נגד אמריקה שלך

אני מסכים שהטרור בא מתוך הסתה של הקיצוניים במחנות הפליטים בשילוב עם העוני

מי אחראי לזה? גם עראפת וגם אנחנו

אני לא מסכים לחומת מגן ושות' כי אני מאמין שהם עושים הרבה יותר נזק מתועלת

ההתנחלויות- שוב- זה היה משאיר 80% מההתנחלויות שנשארות להם כמו קוץ בתחת

בהר הבית גם אנחנו לא צריכים ותחמושת וזה לא יותר שלנו משלהם.

לברק (ולקלינטון) לא היה אכפת ממחנות הפליטים, ברק רצה להגיד שהוא הציע הכל ועראפת לא מסכים

וקלינטון רצה להראות כמה שהוא אוהב שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסכמה היתה לתגובה נגד אמריקה שלך

אני מסכים שהטרור בא מתוך הסתה של הקיצוניים במחנות הפליטים בשילוב עם העוני

מי אחראי לזה? גם עראפת וגם אנחנו

אני לא מסכים לחומת מגן ושות' כי אני מאמין שהם עושים הרבה יותר נזק מתועלת

ההתנחלויות- שוב- זה היה משאיר 80% מההתנחלויות שנשארות להם כמו קוץ בתחת

בהר הבית גם אנחנו לא צריכים ותחמושת וזה לא יותר שלנו משלהם.

לברק (ולקלינטון) לא היה אכפת ממחנות הפליטים, ברק רצה להגיד שהוא הציע הכל ועראפת לא מסכים

וקלינטון רצה להראות כמה שהוא אוהב שלום

ופיגועי ההתאבדות ורצח של ילדים ומשפחות שלמות זה כן "הומני"?

העובדות בשטח מוכיחות שכשצה"ל בשטח אין פיגועים או כמעט ואין.

את הטרור צריך לעצור לא משנה מה, אני מצטער על האנשים שסובלים מכל העוצרים וההרס אבל אין ברירה צריך להפסיק את הרצח הזועתי שמתרחש כאן כל יום ואם הם לא יודעים\רוצים לעשות את זה זה התפקיד שלנו אני רוצה לחיות ואחר כך להיות "הומני", צריך גם לדאוג לאינטרסים שלנו.

שוב בקשר להתנחלויות הסכמנו לפינוי חלק מהן ולנתינת שטחים אחרים בתמורה.

העניין הוא שערפאת הסכים לזה כבר, ההתנחלויות הן לא המכשול לשלום כמו שכולם חושבים...העניין הרבה יותר פשוט.

ברק הציע תוכנית שבה מפרקים את מחנות הפליטים וארה"ב תממן הקמת שכונות בסגנון "בנה ביתך" שהמשמעות של הדבר הזה היא בניה מאסיבית ונתינת בתים בחינם לאנשים שאין להם כלום.

זה היה מחסל את ערפאת פוליטית כי הוא חי על המסכנות של העם שלו כדי להסתיר את אופיו האמיתי ואת המיליארדים שהוא גנב מהם כדי שישארו מסכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, פיגועים זה לא הומני

אבל זה שכשצהל שם יש פחות פיגועים

לא עושה אותנו הצבא ההומני ביותר בעולם

זה לא אומר כלום.

תראה איך פותרים בעיית טרור ברחבי העולם:

רוסיה הורגת יותר ממיליון אזרחים בצ'צניה ומוחקת ערים שלמות מעל פני האדמה...מישהו אומר להם משהו?

הודו מאיימת במלחמה גרעינית נגד פקיסטאן.

ארה"ב מפציצה ללא הכר איזורים מאוכלסים והורגת עשרות אלפי אזרחים חפים מכל פשע(סביר להניח שהם בכלל לא ידעו על כל הסיפור)...מישהו אומר להם משהו?

באירופה רצח עם הוא דבר ליגיטימי בלי שום קשר לטרור.

ישראל מסכנת את חיי חייליה ומכניסה אותם לקיני הצרעות באבדות קשות כדי למנוע מצב של הרג חפים מפשע...יכלנו להפציץ מהאוויר כמו שעושים בכל העולם כשיש טרור.

ישראל מקריבה את חיי אזרחיה על מזבח ההסברה.

ועוד אלפי דוגמאות הומניות ששום אחר לא היה עושה...בטח לא אחרי רצח כל כך שיטתי ומזעזע של מערכת הטרור הפלסטינאי.

זה נראה לך תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, פיגועים זה לא הומני

אבל זה שכשצהל שם יש פחות פיגועים

לא עושה אותנו הצבא ההומני ביותר בעולם

זה לא אומר כלום.

אני מצטער להרוס לך את הסטיגמה על צה"ל, אבל... צהל הוא כן הצבא הכי הומני בעולם!

אם היה מדובר בצבא - ארה"ב/בריטניה/רוסיה/צרפת (וכל שאר המדינות "הההומניות") אז הם היו כבר מזמן מכסחים ולא היו משאירים

אפילו הריסות בשטח.

אנחנו , ויתר הומניות שלנו הפכה אותנו לטמבלים, וקורבן בידי האירופאים המצטדקים והנחשים הפלסטינים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...