150 הרוגים בהפצצה אמריקאית באפגניסטן - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

150 הרוגים בהפצצה אמריקאית באפגניסטן

MiniMizer

Recommended Posts

הלואי שאנחנו היינו המדינה הכי חזקה בעולם ולא במקום הרביעי...

אנחנו נכנסים לשטחם של הפלסטיניים ומשתדלים כמה שיותר לא לפגוע באזרחים והם מפציצים המוני חפים מפשע וזה בסדר...

ואחרזי כל המדינות קוראות לנו פושעי מלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שימו לב שארה"ב שמוציא מחאות כנגד כל דבר שאנו עושים לפלשטינאים "מסכנים" טובחת באותם מוסלמים!

אם זה בעירק אם זה בסומליה ואם זה באפגניסטן

להם מותר כנגד פיגוע אחד לשרוף מדינה שלמה

ואנו תחת התקפה מתמשכת של טרור אסור לנו לעשות כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שארה"ב שמוציא מחאות כנגד כל דבר שאנו עושים לפלשטינאים "מסכנים" טובחת באותם מוסלמים!

ניגודים ניגודים

אבל בעצם אין להם ברירה-לאף ארץ מהעולם הערבי לא אכפת מאפגניסטן-וכמעט לכול הארצות מהעולם הערבי אכפת מהפלסטינים,לך תבין איזה מוח מעוות יש לבני אדם.

למה סתם ככה להעניש את אפגניסטן?-הכול באשמת החייזרים *)&שיעול "בן-לאדן" &^%שיעול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק 150 קצת חבל לא כמה אלפים!!!!

ואצלנו זאת לא הבעיה של המדינה הכי חזקה אלא בגלל שיש לך דבר שנקרא שמלאני שימכור את אמא שלו בשביל שערבי יאוהב אותו!!!!

השמלאנים זה הסרטן של המדינה!!!!

תאמין לי אם הממשלה כולה היתה רוסים (אני לא רוסי) תאמין לי עכשיו הם היו מפחדים לא אנחנו!!!! ואף אחד לא היה מתעסק איתו כי רוסיה הייתה לצידנו וארה"ב לא הייתה מוכנה להפסיק את השלום עם מעצמה כמו רוסיה!!!

וצהל הוא הצבא הכי חזק בעולם!!!

רק קושרים לו את היידים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניגודים ניגודים

אבל בעצם אין להם ברירה-לאף ארץ מהעולם הערבי לא אכפת מאפגניסטן-וכמעט לכול הארצות מהעולם הערבי אכפת מהפלסטינים,לך תבין איזה מוח מעוות יש לבני אדם.

שים לב ש 60% מאנשי הטאליבן הם לא אפגנים הם סעודים סודנים מצרים וכו'...

וסמוך עלי שאם אנחנו היינו יוצעים נגד אפגנ' לכל העולם הערבי היה איכפת מאפגנ' גם כן כי הם שואפים לחסלנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואצלנו זאת לא הבעיה של המדינה הכי חזקה אלא בגלל שיש לך דבר שנקרא שמלאני שימכור את אמא שלו בשביל שערבי יאוהב אותו!!!!

תאמין לי אם הממשלה כולה היתה רוסים (אני לא רוסי) תאמין לי עכשיו הם היו מפחדים לא אנחנו!!!! ואף אחד לא היה מתעסק איתו כי רוסיה הייתה לצידנו וארה"ב לא הייתה מוכנה להפסיק את השלום עם מעצמה כמו רוסיה!!!

רק קושרים לו את היידים!

1.רוסיה ROX

2.צהל הוא באמת הצבא הכי חזק בעולם- מבחינת מיומנות ממוצעת של חיילים - ראיתם איך החיילים האמריקאים ירו ב40 אנשים במסיבת חתונה,רק כשהם חושבים שיש מצב קצת מסוכן הם מתחילים לירות לכול עבר,ובסוף עוד כולם סלחו להם.

פאק זה הכול בגלל החייזרים-הם משתלטים על העולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק קושרים לו את היידים!

אין לך שמץ של מושג על מה אתה מדבר.

ברית המועצות לשעבר, כיום מה שידוע ברובו כרוסיה תמכה מאז ומעולם במדינות ערב, בעיקר בזמן המלחמה הקרה אבל גם היום (רוסיה היא המדינה המסייעת לאירן להקים כור גרעיני).

לפוטין זה לא מדגדג אפילו אם איזו מדינה עלובה שאף אחד לא שם עליה מונהגת בידי יהודים יוצאי ברית המועצות.

ודרך אגב, צה"ל הוא ממש לא אחד הצבאות החזקים בעולם. לצה"ל אין כל סיכוי נגד צבא של מדינה מערבית כלשהי.

לצה"ל אין מפציצים כבדים, לצה"ל אין משחתות, לצה"ל אין נושאות , לצה"ל אין עשרות אלפי טנקים מתקדמים ואין לו משאבים לנהל מערכה נגד עליון ממנו בהרבה, לאורך זמן.

מה"ל נועד להתעלות על צבאות ערב והוא עושה זאת בצורה טובה, אבל תפסיקו לחיות באשליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניגודים ניגודים

שים לב ש 60% מאנשי הטאליבן הם לא אפגנים הם סעודים סודנים מצרים וכו'...

וסמוך עלי שאם אנחנו היינו יוצעים נגד אפגנ' לכל העולם הערבי היה איכפת מאפגנ' גם כן כי הם שואפים לחסלנו!

1.כן הם יגלו אנשי טאליבן במצריים(נאמר)הם לא יתחילו מלחמה עם מצריים(במקרה שמצריים לא תרצה לפנות את אנשי הטאליבן) אז בעצם זה לא משנה מיהם אנשי הטאליבן-האמריקאים פשוט רצו לנקות את כול אפגניסטן

2.החלק השני בהודעה שלך נכון ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק קושרים לו את היידים!

אין לך שמץ של מושג על מה אתה מדבר.

ברית המועצות לשעבר, כיום מה שידוע ברובו כרוסיה תמכה מאז ומעולם במדינות ערב, בעיקר בזמן המלחמה הקרה אבל גם היום (רוסיה היא המדינה המסייעת לאירן להקים כור גרעיני).

לפוטין זה לא מדגדג אפילו אם איזו מדינה עלובה שאף אחד לא שם עליה מונהגת בידי יהודים יוצאי ברית המועצות.

ודרך אגב, צה"ל הוא ממש לא אחד הצבאות החזקים בעולם. לצה"ל אין כל סיכוי נגד צבא של מדינה מערבית כלשהי.

לצה"ל אין מפציצים כבדים, לצה"ל אין משחתות, לצה"ל אין נושאות מטוסים, לצה"ל אין עשרות אלפי טנקים מתקדמים ואין לו משאבים לנהל מערכה נגד צבא עליון ממנו בהרבה, לאורך זמן.

מה"ל נועד להתעלות על צבאות ערב והוא עושה זאת בצורה טובה, אבל תפסיקו לחיות באשליות.

לרוסיה יש והיו בעיות גדולות(בנושא הזה)-בשני סוגי השלטון שהיו להם.

הרווח העיקרי של המדינה הזאת היא מכירת נשק לערבים-כול איש רוסי חכם היה מהנדס נשקים או מהנדס וקיבל בערך ב100 רובל יותר ממה שקיבל איש רגיל(בימי הקמוניזם) וקיבל דירה נחמדה ומשלוח של אוכל כול בוקר-אם הוא היה בוגד בארץ שלו(espionage או איך שרושמים את זה)אז היו מענים אותו בחדר חשוך(לא אפרט יותר מזה)ואם הוא היה מתוודה שהוא מרגל אז היו שולחים אותו לסיביר.

ופוטין הוא סתם דפוק קטן-גרבצ'וב הציל את המשפחה שלי ואני יודה לו כול החיים שלי על זה,גם ילצין לא היה משהו.

אז בגלל זה ברוסיה כול האנשים היו חיים בעוני(ועדיין חיים) - כי הם לא השקיעו בכלום חוץ מבנשק וחלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צה"ל הוא הצבא החזק בעולם מבחינת מיומנות של חיילים?

איפה אתה מוצא את הנתונים המבדחים האלו?

בישראל קיים חוק גיוס חובה בגיל 18. השירות הצבאי נמשך 3 שנים (בדרך כלל).

במדינות מערביות אין חוק גיוס חובה ולהיות חייל שם זה מקצוע לכל דבר, כלומר, כל המתגייסים (שים לב, לא מגויסים) עוברים תהליכי אימונים מאוד ארוכים ומפרכים, ובסופם, הם מתמקצעים בענפים שונים למשך תקופה די ארוכה (כמובן בהנחה שלא מדובר במלחמה כוללת וכל חייל פנוי לא נדרש בחזית) ולאחריה הם יוצאים הרבה יותר מיומנים בכל מקצועות השדה מכל חייל ישראלי בן 19.

מה שקרה בחתונה קרה לא בגלל טעות טייס אלא בגלל ROE (הוראות פתיחה באש, Rules of engagement) קלות מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל דן אתה לא יכול להתווכח עם העובדה שבגלל ניסיון השטח שלצערינו יש לחיילנו יותר מדי הם בגיל 19.8 הופכים להיות הרבה יותר מיומנים מכל חייל מערבי אחר

אימונים זה טוב אבל ניסיון הוא המפתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צה"ל הוא הצבא החזק בעולם מבחינת מיומנות של חיילים?

איפה אתה מוצא את הנתונים המבדחים האלו?

בישראל קיים חוק גיוס חובה בגיל 18. השירות הצבאי נמשך 3 שנים (בדרך כלל).

במדינות מערביות אין חוק גיוס חובה ולהיות חייל שם זה מקצוע לכל דבר, כלומר, כל המתגייסים (שים לב, לא מגויסים) עוברים תהליכי אימונים מאוד ארוכים ומפרכים, ובסופם, הם מתמקצעים בענפים שונים למשך תקופה די ארוכה (כמובן בהנחה שלא מדובר במלחמה כוללת וכל חייל פנוי לא נדרש בחזית) ולאחריה הם יוצאים הרבה יותר מיומנים בכל מקצועות השדה מכל חייל ישראלי בן 19.

מה שקרה בחתונה קרה לא בגלל טעות טייס אלא בגלל ROE (הוראות פתיחה באש, Rules of engagement) קלות מדי.

זה המצב שלנו-אנחנו לא יכולים לבזבז זמן על אימון של חיילים,אבל אתה יודע איזה חיילים מאופקים יש לנו לעומת החיילים באמריקה(באפגניסטן)אם חייל ישראלי סתם(אולי לא סתם אבל לדעתי האמריקאים ירו סתם-הם לא היו חייבים לירות)ירה בפלסטינים זה יהיה אסון בינלאומי ;D - ככה זה,אנחנו חייבים להשאר מאופקים לטובת החברות שלנו עם אמריקה-כי בלי אמריקה אנחנו לא ההינו שווים כלום,אנחנו עכשיו לא שוים כלום בלעדיה ואנחנו לא נהיה שווים כלום בלעדייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל דן אתה לא יכול להתווכח עם העובדה שבגלל ניסיון השטח שלצערינו יש לחיילנו יותר מדי הם בגיל 19.8 הופכים להיות הרבה יותר מיומנים מכל חייל מערבי אחר

אימונים זה טוב אבל ניסיון הוא המפתח

לא נראה לי שאם תשלח חייל לא מנוסה לשדה הקרב, הוא יהיה מקצועי יותר מחייל מיומן בצורה טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...