האם יש תמיכה בעברית להפצת xandros 3? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש תמיכה בעברית להפצת xandros 3?

-Arcanide

Recommended Posts

היני משתמש וותיק לכל מה שקשור למחשבים, גם עבדתי בחנות למחשבים בתור טכנאי, אך עדיין לא משך אותי כל כך להשתמש בלינוקס.

ניסיתי כמה פעמים, אבל זה לא היה זה וגם לא היה לי את הזמן להעמיק.

לאחרונה שמעתי לגבי ניסיונות להוציא ללינוקס כמה שיותר גרסאות של דסקטופ שהיו למשתמש "ביתי", ובמיוחד שמעתי על Xandros 3 ועל ה XFM הייחודי שלה, ועל התמיכה בתוכנות שנכתבו במקור לחלונות ללא שימוש ב ווינ, נראה לי שכך זה נקרא :)

בכל אופן אני כרגע סטודנט וקניתי מחשב נייד דותן 1.6, וברצוני להשתמש בו עם ולא עם חלונות כי ממש אין לי זמן לשבת כמעט חצי שעה/שעה ביום להריץ תוכנות סריקה של SPYWARE וכולי וגם לדאוג לבעיות .

מכיוון שאני יודע שLINUX יותר בטוחה ברצוני להשתמש בה בתור מערכת ההפעלה שלי בנייד, אך אינני יודע האם יש תמיכה הגונה מספיק לעברית ב XANDROS.

ואם אין, האם מישהו יטיב עימי ויאמר לי איזו הפצה כרגע בשוק תומכת בעברית רעותה והגונה.

תודה מראש, אייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל יש תמיכה בעברית. התמיכה היא ברמת הממשק החלונאי הבסיסי (X) אבל כרגע יש אפשרות גם להוסיף תמיכה בעברית דרך GNOME או KDE (במקרה של Xandros). איך בדיוק עושים את זה אני לא יודע (ב KDE אני מתכוון) כי מזמן לא השתמשתי בו אבל אני בטוח שאם תחפש תמצא בגוגל את התשובה תוך מספר דקות. תחפש hebrew kde או xandors kde (עדיף את הראשונה).

אגב לפי מה שאני מבין, Xandros היא ההפצה שהולכת הכי חזק על להיות תחליף מלא ל- Windows XP.אבל כמובן, זה עדיין .

בכל מקרה, עשית בחירה טובה שהחלטת לנסות לינוקס. רק אל תוותר , תשתמש בגוגל לכל בעיה שתהיה לך ובפורומים של ההפצה שלך (Xandros forums) ואחרים (LinuxQuestions לדוגמא), ואני בטוח שבסופו של דבר תהנה מהבחירה שלך.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, התקנתי את הדלוקס גרסא 3, הכל הלך חלק ויפה.

מהרגע הראשון אהבתי את מה שראיתי.

העברית לאחר מכן לא היוותה בעיה ואכן לאחר כמה דקות הכל יסתדר בממשק של KDE עם העברית.

אבל מה שהרתיע אותי היה שאין תמיכה בכלל לכרטיס קול שלי (SB LIVE) ולא יכלתי לשמוע מוסיקה(משמעותי :\) או כל צליל אחר...

ניסיתי את ALSA אך ללא הצלחה.

דבר נוסף אשר הפריע לי קצת היה הרזולוציה שעובדת רק על 60HZ שכל אדם שמבין קצת יגיד לך שזה לא בריא ועושה סחרחורות(מניסיון אישי לצערי).

וזה גם אחרי שעידכנתי את X בעדכן האחרון.

אבל חוץ מזה אהבתי את מה שראיתי והתרשמתי ביממה האחרונה.

אם הסאונד היה עובד כמו שצריך, והרזולוציה עם הריפרש רייט גם כן, הייתי ממש ממש שוקל לאמץ את לינוקס על .

אבל לצערי זה לא קרה, וכמה שחיפשתי תשובות בגוגל לגבי נושאים אלו, המזל אינו שיחק לצידי...

:|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...