סקר: האם אתם סובלים מעודף משקל - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: האם אתם סובלים מעודף משקל

NOSTREDAMUS

בלי לזייף את כל האמת חבר'ה  

592 הצבעות

1. 1. בלי לזייף את כל האמת חבר'ה

• להפך אני ממש רזה
    • דיי רזה
    • לא היה מזיק לי להפטר מכמה קילוגרמים
    • 5-10 קילו פחות היו עושים אותי רזה
    • 10-30 קילו כמו פק"ל לכל החיים
    • מעל 30 קילו, תמיד טוב שיש בצד

Recommended Posts

1) נגמרו לכם הרעיונות לת'רדים... אז כדאי שנפתח ת'רד מהי מידת הנעליים שלך?

2)כמו שאני רואה אתם כולכם שרירים וגבוהים כשאתם מאחורי מסך המחשב...

3) 1.70 50ג"ק+ בן 14

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 180
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי שרוצה עצה, שיסתכל בערוץ הקניות... יש שם כל מני מכשירים שעוזרים מאוד (מניסיון) ועוזרים לך לעמוד הכושר...

מי שמתלהב מהישגים- אז שיקרא שאני רצתי 80 מטר ב 11.7 שניות! מי רוצה לדבר? :smoke: :hat:

אני עושה ב10.9 ;D

בן כמה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הסקר המטומטם הזה ? ומה הקשר שלו למחשבים ? או לחדשות מחשבים |? או בכלל לאתר הזה ? לא נראה לכם שהגזמתם קצת ? מה זה פה ? קהילת גנון ומאותגרי משקל ? הלו ! תתעוררו ! אם אין לכם מה לכתוב - אז אל תכתבו ! במקום - צאו לים !

408 פוסטים וכאלה שאלות אתה שואל ?! לא יאומן ! :kopfpatsch: לך לכותרת כתוב שם כללי

הנה המילווווווון .... כן כללי: כל דבר ברומו של עולם שלא שייך לאף פורום אחר יועלה בפורום הכללי

אבל לא באמת כאילו אם זה מפריע לך אני יבקש שינעלו, לא באמת כאילו אם זה כל כך מפריע לך אני יבקש שינעלו טוב ? רק בקש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה! רק תוודא שאתה עושה את זה נכון, תאכל את הדברים הנכונים בכמויות הנכונות שלא יחסר לך שום דבר לגדילה...

אל תדאגי לבחור ;D כל הכבוד מישה מאן המשך כך!

תגיד ההחלטה באה לבד או שזה בעקבות הת'רד ושיחותינו באיציק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסלול ישר ??? ??? ??? ???

לא, מסלול שהולך בעיגולים... ואז הוא חותך את עצמו ועושה X מיוחד כזה בהתפצלות... :smoke:

מה אתה דפוק?? באמת חשבת שאני עשיתי את שיא העולם החדש ב-100 מטר?? :bash: :bash: :bash: :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרוצה עצה, שיסתכל בערוץ הקניות... יש שם כל מני מכשירים שעוזרים מאוד (מניסיון) ועוזרים לך לעמוד הכושר...

מי שמתלהב מהישגים- אז שיקרא שאני רצתי 80 מטר ב 11.7 שניות! מי רוצה לדבר? :smoke: :hat:

10.7 בגיל 14, זה לפני שנתיים, עכשיו אני יותר מהיר 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסלול ישר ??? ??? ??? ???

לא, מסלול שהולך בעיגולים... ואז הוא חותך את עצמו ועושה X מיוחד כזה בהתפצלות... :smoke:

מה אתה דפוק?? באמת חשבת שאני עשיתי את שיא העולם החדש ב-100 מטר?? :bash: :bash: :bash: :AR15:

לא מה שדיברתי שזה לא ירידה!! :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה! רק תוודא שאתה עושה את זה נכון, תאכל את הדברים הנכונים בכמויות הנכונות שלא יחסר לך שום דבר לגדילה...

תגיד ההחלטה באה לבד או שזה בעקבות הת'רד ושיחותינו באיציק ?

הת'רד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...