WOW!!!!!!!!!!!!!!! זה כמעט גרם לי לשווץ... - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WOW!!!!!!!!!!!!!!! זה כמעט גרם לי לשווץ...

אורח athlon

Recommended Posts

לי יש אזוס X 50 ואני מת שזה יקרה שאני יוכל לצלם את זה..:)

הפיצוץ האחרון שהיה לי (שקשור למחשב שלי כמובן) היו הרמקולים שלי - חוויה ממש לא נעימה..

נ.ב.

היית מצלם את זה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אחרי המודינג הסופני..

ש לי הרד דיסק שגם אכזב אותי, פירקתי אותו, ועם פטיש, גרמתי לו ללא מעט בד סקטור..

אתה מוזמן לשלוח שלו, גם אחרי הנחיתה..

אגב, יש לך עוד את התמונות מהמודינג שהעברת הכרטיס הזה של ATI, RAGE128? (אם אני לא טועה..)

COM

אם זה ההרדיסק, שאני חושב שהוא..

אתה תצתרף לגריית מודינג!!!, תפורק לחתיכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר חשוב אחר ששכחתי לציין זה כי היה מדובר בתקליטור של חברת XEO. הסיפור של החברה הזאתי הוא ערוך. בהתחלה, היו מביאים לארץ דיסקים שבאמת היו מיוצרים בשוויץ ע"י XEO והם היו מופצים ע"י CD Centre Israel. במהלך החודשים האחרונים DCD התחילו ליצר, בין אם ברשיון או בין אם בלי, דיסקים של XEO תחת אותו שם, שנראים אותו דבר רק כי העובדות שהם מיוצרים בארץ ומדובר בדיסקים מהטיב הכי גרוע שDCD מייצרים(יש להם מדיות טובות שהם מייצרים דא"ג כמו המדיות השחורות שלהם או אלה מהPRO LINE שרשום עליהם DCD).

מדין ודברים עם המפיץ של הדיסק האלה עולה שהוא ניתקל במקרים כאלה בעבר, לא רק עם סידירומים של אסוס והטענה שלו לכך היית כי מה שגם לכך היה שימוש בדיסק סדוק(מעניין למה הוא הגיע להיות סדוק - אולי כי מישהו פה השתמש בפלסטיק הכי זול שהוא יכול היה למצא כדי לחסוך עלויות?) בכונן תקליטורים מהיר...

כמו-כן, היו לי עוד מספר דיסקים של XEO שלאחר שבועיים בלבד הם הפכו להיות דיסקים בלתי קריאים לכל כונן תקליטורים שאני מכניס אותם.

בקיצור, זה שלאסוס יש מוניטין רע בתחום הזה אפשר לקשור רק לנקודה אחת: הם יצרן כונני התקליטורים הראשון שהוציא כונני תקליטורים במהיורת של X50, כל כונן של X50 ומעלה עשוי לגרום להתפוצצות או שבירה של מדיה זולה/סדוקה/לא מאוזנת, כי מדובר במהירות סיבוב עצומה שכל דבר הכי קטן יכול לגרום לסטייה מידית וריסוק של המדיה. כמו-כן, שמתי לב שאסוס הם לא היצרן היחדי שמזהיר זאת על הקופסא/כונן התקליטורים. גם עושים את זה, MEMOREX, LITEON וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אחרי המודינג הסופני..

ש לי הרד דיסק שגם אכזב אותי, פירקתי אותו, ועם פטיש, גרמתי לו ללא מעט בד סקטור..

אתה מוזמן לשלוח שלו, גם אחרי הנחיתה..

אגב, יש לך עוד את התמונות מהמודינג שהעברת הכרטיס הזה של ATI, RAGE128? (אם אני לא טועה..)

COM

אם זה ההרדיסק, שאני חושב שהוא..

אתה תצתרף לגריית מודינג!!!, תפורק לחתיכות...

הדיסק שלך יושב כאן, בשולוה, לא עשיתי לו שום רע..

הוא שלם, אבל הוא מת, (אתה לא מאמין לי, שאני יבוא אליך, אולי בחופש, תראה..)

הדיסק שפירקתי היה דיסק ישן של סיגיט.. 500 ומשהו מגבייט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי היום את ה52 שלהם................

לבטל?

תקרא מה שרשמתי...

תאמין לי שניסיתי שלושה סידירומים של 52(ויש לי אפילו את התוצאות שלהם) בכמה ימים האחרונים, ואין שום דבר שמשתווה לאסוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן דווקא אמר לי היום בטלפון שזה דווקא רעיון רע ושהוא ממליץ לי על הbenq (acer) אבל החלטתי ללכת על האסוס

נקווה שהוא לא יתפוצץ..

תבין, כשאתה בוחר סידירום אתה צריך לבדוק אותו עם תוכנת בדיקה ולבדוק אותו עם מספר סוגים של דיסקים באיכויות שונות, וגם לראות כמה USAGE הוא צורך מהמעבד שלך. בשביל הפעלת דיסקים רגילה זה לא קריטי אבל כשאתה משחק ושומע את המניגנות מהדיסק אתה לא רוצה לקבל נפילות פריימים....

עריכה: צריך לדבר עם אורן אולי הוא יהיה מוכן לתרום איזה BENQ להשוואה שאני אכתוב ואז זה יהיה מעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני החלטתי ללכך על האזוס אחרי שראייתי את ה50 אצל חבר

סידי פשוט מעולה

אפילו במנטור הוא קצר שבחים אחרי האקטימה

בכל מקרה, מקסימום יתפוצץ נקנה חדש של אקטימה או benq ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר חשוב אחר ששכחתי לציין זה כי היה מדובר בתקליטור של חברת XEO. הסיפור של החברה הזאתי הוא ערוך. בהתחלה, היו מביאים לארץ דיסקים שבאמת היו מיוצרים בשוויץ ע"י XEO והם היו מופצים ע"י CD Centre Israel. במהלך החודשים האחרונים DCD התחילו ליצר, בין אם ברשיון או בין אם בלי, דיסקים של XEO תחת אותו שם, שנראים אותו דבר רק כי העובדות שהם מיוצרים בארץ ומדובר בדיסקים מהטיב הכי גרוע שDCD מייצרים(יש להם מדיות טובות שהם מייצרים דא"ג כמו המדיות השחורות שלהם או אלה מהPRO LINE שרשום עליהם DCD).

מדין ודברים עם המפיץ של הדיסק האלה עולה שהוא ניתקל במקרים כאלה בעבר, לא רק עם סידירומים של אסוס והטענה שלו לכך היית כי מה שגם לכך היה שימוש בדיסק סדוק(מעניין למה הוא הגיע להיות סדוק - אולי כי מישהו פה השתמש בפלסטיק הכי זול שהוא יכול היה למצא כדי לחסוך עלויות?) בכונן תקליטורים מהיר...

כמו-כן, היו לי עוד מספר דיסקים של XEO שלאחר שבועיים בלבד הם הפכו להיות דיסקים בלתי קריאים לכל כונן תקליטורים שאני מכניס אותם.

בקיצור, זה שלאסוס יש מוניטין רע בתחום הזה אפשר לקשור רק לנקודה אחת: הם יצרן כונני התקליטורים הראשון שהוציא כונני תקליטורים במהיורת של X50, כל כונן של X50 ומעלה עשוי לגרום להתפוצצות או שבירה של מדיה זולה/סדוקה/לא מאוזנת, כי מדובר במהירות סיבוב עצומה שכל דבר הכי קטן יכול לגרום לסטייה מידית וריסוק של המדיה. כמו-כן, שמתי לב שאסוס הם לא היצרן היחדי שמזהיר זאת על הקופסא/כונן התקליטורים. גם עושים את זה, MEMOREX, LITEON וכו'...

סקורפיון, תקרא את זה מה שרשמתי כאן ותבין שזה לא בטוח הסידירום של היה אדם במה קרה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי.......

ואני משתמש לעיתים קרובות במדיות זולות

הlg לא עשה לי בעיות חוץ מרעשי מוות אבל הבאתי אותו לאבא שלי

כמו שאמרתי, מקסימום נחליף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקורפיון, תקרא את זה מה שרשמתי כאן ותבין שזה לא בטוח הסידירום של היה אדם במה קרה....

מישהוא סיפר לי פעם שהדיסק התפוצץ לו והדיסק התפרק לחתיכות, חשבתי שזה בדיחה אבל אחרי ההסבר - אני מתחיל להבין מה קרא פה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...