Nissan SkyLine - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nissan SkyLine

PhP dUdE

Recommended Posts

הכל תלוי בתקציב שלך בנאדם... הכל אפשרי אם הכיס מספיק עמוק , יש מלא חברות ליבוא אישי של איזה מכונית שתרצה שמטפלות בכל הבירוקרטיה\מסמכים\קומבינות וכל מה שצריך כמובן שזה יצא קצת יותר יקר

אבל זה כסף קטן בדרך כלל ללקוחות שלהם וחוסך הרבה כאב ראש

איזה מכונית אתה מחפש ? רק SkyLine או גם מכונית אחרת ? משהו אקזוטי או שכונתי ? חדש או קלאסי ? סתם מהיר , מהיר או ממש מהיר ?

אם אתה רוצה לרדת קצת מההתלהבות על ה SkyLine תריץ חיפוש באיזה P2P על משהו בסגנון של Top Gear -  Nissan SkyLine VS McLaren F1 ...טוב נו אבל זה ליגה אחרת  ;D

אז זהו ,שלא הכל אפשרי .

החוק אומר שאתה לא יכול ליבא לארץ שום דגם של שאיננו מיובא על ידי יבואן רישמי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משהו אומר לי שהחוק הזה לא תקף לגבי אנשים שיכולים לשלם .....

לדוגמא .....

אני עוד לא ראיתי איזה שהיא חברה שמיבאת את ההאמר הרגיל......אבל לעומת זאת ראיתי את מאיר פאניג'ל הבעלים של ביתר אם אחת כזאת.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו ,שלא הכל אפשרי .

תקרא בYNET הייתה שם סידרה של שלוש כתבות על יבוא אישי או עם חברות שמיבאות בשבילך ויש שם הסבר על החור בחוק שמאפשר לך ליבא מכונית מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו אומר לי שהחוק הזה לא תקף לגבי אנשים שיכולים לשלם .....

לדוגמא .....

אני עוד לא ראיתי איזה שהיא חברה שמיבאת את ההאמר הרגיל......אבל לעומת זאת ראיתי את מאיר פאניג'ל הבעלים של ביתר אם אחת כזאת.....

ההאמר מיובא על ידי יבואן רשמי .אם כי לא ביבוא סדיר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו ,שלא הכל אפשרי .

מימתי בדיוק החוק הוא מה שקובע פה ? כמו שאמרו כשיש לך את הכסף (וכידוע כסף=קשרים=קומבינות) אז אפשר לכופף את החוקים (ואני לא צריך לספר לך על כל קשרי ההון-שלטון שיש בארץ...)

יכול להיות שעם ה SkyLine זה יהיה יותר בעיתי בגלל שהיא ימנית אבל בגדול אפשר ליבא כמעט כל מכונית אם כבר אתה צריך לדאוג איפה תוכל ליסוע באוטו היקר והמהיר שלך אם יש לך במבפרים

בכל מטר והגבלת מהירות מגוכחת ל110 קמ"ש או להיזהר לא להתקע באיזה רחוב צר עם ה H2 שלך (כמבון גם שלא לרמוס בטעות כל מיני אונוים למינהם... וקרו מקרים ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה .

זהו אחד החוקים שנאכפים בצורה החזקה ביותר.

דוגמא קטנה: למנכ"ל סמל"ת (שמיבאת את פיאט) יש פרארי (2 ליתר דיוק) בארץ ,"המסכן" נאלץ לפתוח פה סוכנות של פרארי למספר ימים

בכדי ליבא את הרכבים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה .

זהו אחד החוקים שנאכפים בצורה החזקה ביותר.

דוגמא קטנה: למנכ"ל סמל"ת (שמיבאת את פיאט) יש פרארי (2 ליתר דיוק) בארץ ,"המסכן" נאלץ לפתוח פה סוכנות של פרארי למספר ימים

בכדי ליבא את הרכבים .

אז איך הביאו לפה למבורגיני? הוא פתח סוכנות של החברה בשביל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיקליין, אפשר רק למצוא ,בחוץ לארץ, משומשת בחצי מחיר.

בחו'ל יש כל כך הרבה פרארי וכעלה, אני בישראל רואה ברחוב פורש 911, ואני נדהם.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...