איכות המוזיקה - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איכות המוזיקה

love-its-my-name

Recommended Posts

VBR לא צורך יותר מ-CBR באותה איכות?

אין כזה דבר VBR ו CBR באותה איכות, שהרי ב VBR האיכות משתנה מ FRAME ל FRAME... לגבי צריכת חשמל, אם יש הבדל הוא מינורי, שהרי ה VBR משתדל לעשות ממוצע לעבר קבוע איכות מסוים... (לדעתי..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזאת לא בדיוק אותה איכות, ב-CBR זאת איכות קבועה, וב-VBR האיכות היא ממוצעת כי היא כל הזמן "משתוללת"

אגב איך זה שב-VBR לא מרגישים בשינויים באיכות אלא זה נשמע כאיכות אחידה? או שבכל זאת יש הבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזאת לא בדיוק אותה איכות, ב-CBR זאת איכות קבועה, וב-VBR האיכות היא ממוצעת כי היא כל הזמן "משתוללת"

אגב איך זה שב-VBR לא מרגישים בשינויים באיכות אלא זה נשמע כאיכות אחידה? או שבכל זאת יש הבדל?

ה VBR עושה ניתוח ל FRAME הנוכחי ובודק איך מפולגים התדרים, לפי זה הוא מחליט כמה BITRATE לתת ל FRAME, יש הרבה שיטות ל VBR חלקם טובות יותר חלקם פחות, המטרה היא שאיפה שאפשר שפחות תשים לב, האיכות תרד, ואיפה שיש יותר סיכוי שתרגיש בהבדל, האיכות תעלה. ככל שהוא את העבודה יותר טוב, פחות תשים לב להבדל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם אני מעביר לקובץ OGG אז איך להעביר?? הכוונה היא במה לבחור [באיכות] והאם WMA איכותי מMP3 ושוקל יותר?

2. האם יהיה זה בזבוז זמן להכין ביקורת על הנגן ? [האם אתם מעוניינים בזה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אצלי ב OGG הוא מראה את ה NOMINAL BITRATE כשאני בוחר איכות... תבדוק אם אין לך אפשרות לראות את ה BITRATE בתוכנת קידוד שלך... ב BITRATE נמוכים, ה WMA יותר טוב מ , אני מדבר על 128 ומטה..

2. אני אישית לא מתכוון להוציא כלכך הרבה כסף על כלכך מעט, ככה שלי אישית אין צורך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...