האם ה x850xt pe ייצא ל AGP? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ה x850xt pe ייצא ל AGP?

hagay21

Recommended Posts

אם יש לך כסף להשקיע בתפלץ הזה לא תשקיע גם בלוח אם חדש?

יחס ביצועים מחיר נוראי. למה אנשים קונים את הדברים האלה?

אנשים. פחות מ1.5% מכלל הגיימרים ע"פ . קצת הגזמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך למה כי אם אני משדרג לוח אני משדרג גם מעבד וגם זכרונות ולזה אין לי כסף מה שכן אני אוהב משחקים והכרטיס הזה הוא הכרטיס האחרון ל agp אז במקום לשגרד קצת מעבד וקצת אני מעדיף להנות כבר מעכשיו על הכרטיס הכי טוב ל agp ולא לשחק עוד שנתים משחקים מלפני שנתיים עם כרטיס ב 1000 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך למה כי אם אני משדרג לוח אני משדרג גם מעבד וגם זכרונות ולזה אין לי כסף מה שכן אני אוהב משחקים והכרטיס הזה הוא הכרטיס האחרון ל agp אז במקום לשגרד קצת מעבד וקצת אני מעדיף להנות כבר מעכשיו על הכרטיס הכי טוב ל agp ולא לשחק עוד שנתים משחקים מלפני שנתיים עם כרטיס ב 1000 ש"ח

מה מהפרט שלך?

אולי עדיף לך באמת כרטיס טיפה זול יותר (כמו ה6800GT) והלשקיע את ההפרש בזיכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מערכת די חזקה עם ספק 500 של hec גיגה זיכרון של וינבונד מעבד 2.6 800 נמצא ב oc ל 3.2 לוח אם אביט ai7 ושני של hd ראפטור 79 העקב אכילס במערכת זה ראדון 9700 שדי מתחיל לגמגם במשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרונות גנרים, לא?

המערכת שלך לא כ"כ חזקה, היא סבירה, אבל בכל מקרה היא לא תהווה צוואר בקבוק לX800XTPE.

ואני עדיין חושב שהX850XTPE לא יצא לAGP , אבל תברר את זה טוב. אם אני צודק והוא לא יצא לך על הX800XTPE כרטיס מפלצתי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין טעם לקנות X850 או אפילו X800. עד שמשחקים באמת ירצו את הכוח הזה שאר המחשב שלך יהיה צריך שדרוג וכמו שאמרת, אתה לא תוכל להעביר כרטיס AGP למחשב חדש. הייתי הולך על איזה 6600GT או אם באמת מדגדג לך באצבעות איזה 6800GT. יותר מיזה יהיה לדעתי אובר קיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...