Radeon 8500 128mb - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Radeon 8500 128mb

spatz

Recommended Posts

בשביל מה אתה צריך כרטיס אם 128 סתם בזבוז של כסף אין משחק כיום שמנצל את כל ה64 DRR ואתה רוצה כרטיס של 128 עד שיצאו משחקים שינצלו את כל הזיכרון הזה הכרטיס שלך כבר ייחשב למיושן עדיף לקנות כיום כרטיס אם ns יותר מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל צנזור באתר הוא פגיעה בחופש הביטוי ופגיעה בעקרונות שהאתר הציב לעצמו.

כשאני המלצתי על פנדה לא רק צונזרתי, ההודעה שלי נמחקה לחלוטין ופה עכשיו צונזרו שניים אחד אחרי השני !

מה זה פה K.G.B ? מה קרה ?! מי אתם בכלל ?!@? כמו שכתוב בתכנון אתם לא אחראים לתוכן הפורומים אז תירגעו תנו לדברים לקרות.

זה ממש מעביר תחושה רעה ה"שליטה מגבוה" הזו אתם רק פוגעים בעצמכם ויוצרים סלידה ממודרייתורים פה. (לא פעם ראשונה).

"אין דברים שאסור לכתוב" ! (חוץ מקללות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל צנזור באתר הוא פגיעה בחופש הביטוי ופגיעה בעקרונות שהאתר הציב לעצמו.

וזכותי לעשות זאת כחלק ממדיניות האתר.

כשאני המלצתי על פנדה לא רק צונזרתי, ההודעה שלי נמחקה לחלוטין ופה עכשיו צונזרו שניים אחד אחרי השני !

ועכשיו צונזרו עוד שלושה.

אחד המליץ על למיר נדמה לי, השני על פנדה ושלישי על PChardware.

מה זה פה K.G.B ? מה קרה ?! מי אתם בכלל ?!@? כמו שכתוב בתכנון אתם לא אחראים לתוכן הפורומים אז תירגעו תנו לדברים לקרות.

זה ממש מעביר תחושה רעה ה"שליטה מגבוה" הזו אתם רק פוגעים בעצמכם ויוצרים סלידה ממודרייתורים פה. (לא פעם ראשונה).

"אין דברים שאסור לכתוב" ! (חוץ מקללות)

יש דברים שאסור לכתוב ואני רוצה להגיבל אותם, אני באמת מצטער שאולי נוצרת תחושה של שליטה מוגברת אבל בעיניין חנויות וקללות מדיניות האתר ידוע - אני לא רוצה שיכתבו לי פה הודעות בסגנון "את הכרטיס הזה אפשר להשיג ב- X" כי אני לא יכול להבחין בין אם זאת פרסומת של החנות או סתם ילד שממליץ לקנות איפהשהו.

מי אתם בכלל ?!@?

בעלי אתר פרטי ולא ציבורי שבו מתקבלות החלטות אשר לא חייבות להחשף לציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...