איך אני הופך את ה6800 אולטרה שלי ל 6800 אולטרה אקסטרים?? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני הופך את ה6800 אולטרה שלי ל 6800 אולטרה אקסטרים??

ye_3333

Recommended Posts

חברה משהו מוזר אני לא מצליח לעלות את הזיכרונות ליותר מ1.2 ואת הליבה ליותר מ461 למה??? העם זה בגלל הקירור (שדרך הגב הזמנתי בלוק קרור מיים שיגיע עוד איזה שבועיים בערך .. ועם הקרור מיים של זלמן  (שהוא רק לכרטיס מסך) אני מקווה להגיע רחוק חח..

בכול מקרה עוד שאלה הבנתי שאפשר לצרוב ביוס לאולטרה אקסטרים אפשר קקצת הסבר?? מומלץ או לא? איך? וכו וכו?

תודה..

עריכה: עם אפשר אז לינק להורדה לש עידכון לביוס של ה albatron 6800 u שלי.. ? תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. רק שתדע שUltra- זה 450/1200, זאת אומרת שאתה כבר על UE! בדקת יציבות?

2. קירור מים בהחלט יכול לעזור לך להגיע רחוק.

3. בקשר לביוס, בכללי זה לא מומלץ לצרוב ביוס, ואני גם לא חושב שניתן להוריד ביוס של UE כי הוא לא ממש ביצור סדרתי. בכל מקרה תחפש באתר של אלבטרון.

*לפי דעתי יותר מתאים לפורום וקירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יציב לחלוטין המוזר פה שאני אפילו לא יכול לעלות יותר גם בדריברים..

שאלה נוספת אחי מה מונע ממני להגיע ליותר מ461? כאילו עם אני שם את הליבה על 463 לדוגמא ועושה את הטסט הזה שהדרייבר עושה אז הדרייבר רושם שלי שהליבה לא יכולה לעבוד במהירות הזאת וכווכו השאלה שלי היא העם זה יופיע לי גם עם הקרור מייים??

הכוונה שמה מונע מהתוכנה לתת לי אוקיי בשביל יותר מ461?? העם זה הטמפרטורה או מה?? כי הטמפרטורה לא משתה בדיוק (51 מעלות)??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כך זה אפשרי אז איך אני צורב את הביוס ומאיפה אני יכול להוריד ביוס לאולטרה שלי? אפשר לינק?

כמו כן עם אתה אומר שאני יוכל להגיע ל-500 אז תוכל להסביר מה מונע מהדריבר לתת לי אוקיי שאני מנסה לעלות ליותר מ461??

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה אחרי צריבת הביוס להגיע ל500.... אולי זאת הבעיה..

זה לא נראה לי בעיה של טמפ' כי בדרייבר יש איזה סף מעלות כלשהו שמתי שאתה מגיע אליו זה עושה לDC אבל לא נראה לי הגעת לכזאת טמפ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די מסכים עם מה שנאמר פה....

את הזיכרונות אני חושב שמיצית והגעת איתם לסף...

תנסה לעלות טיפה מתח בלי לצרוב ביוס, ואז לעלות לליבה תMHZ.

רק אם אתה עובד יציב רק אז תצרוב ביוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז רגע אני יכול לצרוב ביוס ולהישאר עם הקרור סטוק לבנתייים??

ועד כמה מומלץ או לא לחליף את הביוס?

כמו כן חברה אני לא יודע בכלל מאיפה להוריד את הביוס לכרטיס שלי (באתר של אלברטון אין) וגם איך עושים עידכון חברה קצת עזרה...

די מסכים עם מה שנאמר פה....

את הזיכרונות אני חושב שמיצית והגעת איתם לסף...

תנסה לעלות טיפה מתח בלי לצרוב ביוס, ואז לעלות לליבה תMHZ.

רק אם אתה עובד יציב רק אז תצרוב ביוס...

איך אני מוסיף מתח לליבה של הכרטיס מסך?? אפשר הסבר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ... לפני שאתה מעלה מתח תעלה לפה את הטמפ' שלך במנוחה ובמאמץ, זה חשוב מאוד. ה6800U בכלל מפלצת חשמל וחום.

אני לא חושב שהקירור סטוק יחזיק לך רת הכרטיס יציב במהירויות כאלה, אולי כשיגיע הקירור מים.

ובקשר למתח, בביוס צריך להיות אפשרות ל AGP Voltage. שם תנסה לעלות בזהירות.

אל תצרוב ביוס עד שאתה מוודא שהכרטיס עובד יציב לחלוטין במהירויות ובמתח שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי את טמפרוטרה במנוחה היא 49-50 מעלות משחק כזה... (לכרטיס יש רצון משלו חח ) וזה הנתון באובר קלוק 461/1210

ומאמץ 68 מעלות פלוס מינוס לא יותר מ70 זה בטוח אולי זה הייה פעם אחת ב-70 חח אז מה אומרים מה הממלצה??

כמו כן העם הזיכרונות צריכים גם כן קרור מיים או בכלל קרור?? העם הם בכלל מיתחממים בצורה כזו שהם צריכים קרור בכלל??

נ.ב

דרך הגב שבדקתי בביוס אז הכרטיס מסך שלי הוא על 1.70 וולט לכרטיס מסך זה הגיוני?? עכשיו הורדתי ל1.5 כי אין פחות מזה...

אז מה מומלץ לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהורדת ל1.5 הוא עדיין יציב? אני מתפלא

בעיקרון, אתה אמור לצרוב ביוס לכ.מסך שהוא זה שמספק יותר מתח, העוד מתח לAGP לא יתן לך יותר מדיי.. (PCIEX בכלל אולי?)

אני אישית עם 6800GT

של אלבטרון הגעתי ל

419/1220 יציב

אז אני מניח שאתה יכול לעבור אותי

(אני עם הסטוק, בקרוב מאד יגיע סילנסר 5 V2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנכון נכון זה כיףףף לשבור שיאים של אנשים חח

בכול מקהר כולם מדברים על צריבת ביוס וכו וכו ואף אחד לא מסביר לי איך ולא מביא לי לינק להורדה של הביוס בשבילי וכו וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור AGP VOLTAGE בכלל ?!?!

אתה צריך לעלות את המתח לליבה עצמה, את זה עושים דרך תוכנה ש " עורכת ביוסים " ואם תירצה אני יעשה לך את זה, בקשר לזה שהדרייבר אומר לך שהליבה לא מסוגלת לעבוד בתדר מסויים, פשוט תוריד RIVA TUNER ותבטל את הבדיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...