הגרפיקה המציאותית ביותר - GTR - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגרפיקה המציאותית ביותר - GTR

overload

Recommended Posts

וכמובן שהם משווים בלי בעיה את הגרפיקה של התמונה המרונדרת לגרפיקה של GTR ובכך בעצם הורסים את כל הקטע של הת'רד הזה שירד כבר לשפל בגל טיפשוט של כמה אנשים.

וזה, מעצבן אותי מאוד!

QuAKeR_996 אני מדבר עכשיו רק על הגרפיקה, על זה שהמשחק הוא הכי מציאותי שיש (לפחות למרוצי כביש) אין וויכוח...עכשיו מישהוא יביא לי סרט מצולם של מרוץ ויגיד שזה יותר מציאותי  :s07:

מה נסגר איתך? אני הסברתי לך מה דפוק בגרפיקה של GTR - המודלים של המכוניות נראים נחמד- כל השאר נראה כמו משחקים לפני 4 שנים. וזהו. , את הפירוט למה התכוונתי אני לא מתכוון לכתוב עוד פעם (אגב "ניובים-מסתכלים רק בתמונות ולא קוראים" - אתה בעצמך כזה היות ובכלל לא טרחת לקרוא את הנימוק שלי לגביי התמונות שלך.)

ובאמת תרגיע עם העצבים- מה קרה באת בהצהרה ולא הסכימו איתך אז זהו צריך להתעצבן? תתעשת בן אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי דיבר על מה שאתה כתבת?

אתה לא השוואת את המשחק לרינדור של GT4.

אתה בכלל פירטת מה טוב ורע בגרפיקה של GT4 במקום של GTR (מה שחשבת שאתה עושה).

והמודלים בGTR הרבה יותר מדויקים מבתמונה של הגשר להבדיל ממה שכתבת.

והנה עוד הוכחה לזה שאת לא קוראים את התגובות -

ובאמת תרגיע עם העצבים- מה קרה באת בהצהרה ולא הסכימו איתך אז זהו צריך להתעצבן? תתעשת בן אדם
Chill Dude...

על מה בדיוק אתה מתעצבן? מה איכפת לך מה אחרים חושבים על המשחק?

אני לא מתעצבן על זה שאתם לא חושבים שהגרפיקה יפה !!!! אני מתעצבן על זה שאתם חושבים שאני מתעצבן בגלל שאתם חושבים שהגרפיקה לא יפה ואני מתעצבן בגלל שאתם משווים את הגרפיקה לגרפיקה של תמונה ולא משחק !

תתחילו לקרא את מה שכותבים, כי אי אפשר לנהל דיון כך !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי דיבר על מה שאתה כתבת?

אתה לא השוואת את המשחק לרינדור של GT4.

אתה בכלל פירטת מה טוב ורע בגרפיקה של GT4 במקום של GTR (מה שחשבת שאתה עושה).

והמודלים בGTR הרבה יותר מדויקים מבתמונה של הגשר להבדיל ממה שכתבת.

והנה עוד הוכחה לזה שאת לא קוראים את התגובות - אני לא מתעצבן על זה שאתם לא חושבים שהגרפיקה יפה !!!! אני מתעצבן על זה שאתם חושבים שאני מתעצבן בגלל שאתם חושבים שהגרפיקה לא יפה ואני מתעצבן בגלל שאתם משווים את הגרפיקה לגרפיקה של תמונה ולא משחק !

תתחילו לקרא את מה שכותבים, כי אי אפשר לנהל דיון כך !!!!

"אני מתעצבן על זה שאתם מתעצבנים על זה שאתם חושבים שאני מתעצבן על זה שאתם בעצם מתעצבנים ,כשהכוונה שהוא מתעצבן, עליי מעוצבן- וזה מעצבן ..." :) ככה נראה המשפט האחרון שלך :yelclap:

ולגביי מה שכתבת בקשר להשוואה שלי- אז אוקיי דבר ראשון- לך עוד פעם לתגובה שלי ותקרא אותה לאט, ואז תפנים, ואז תקרא שוב, ואז תנתח, ואז תפרק לנושא ונשוא ומשא, ואז תפנים, ואז תביא מישהו שיש לו טיפת הבנת הנקרא והוא כבר יסביר לך כי לך כנראה קשה להבין מה כתוב:

אמרתי: כל הדברים זה חוץ מהתמונה עם הגשר- משמע- כל הדברים שנאמרו זה בהקשר לתמונות שאתה הבאת ולא לתמונות של GT4(הגשר) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל- כל המסביב (חוץ מהתמונה הזאת עם הגשר שהיא אחלה תמונה)-כל הנוף: הדשא נראה כמו קטע שפשוט צבעו בירוק...

משמע- אתה חושב שהתמונה של הGT4 היא של GTR.

מה שמן הסתם בילבל לי את כל התשובה שלך, מצטער שאני לא יושב 5 דקות לקרוא כל הודעה.

וכמו שאמת כשנוסעים ב 250 קמ"ש הפירוט של הטקסטורה של העצים שבאופק לא משנה כלום לגרפיקה של המשחק, מצד שני המודלים של המכוניות (שבGTR הם הרבה יותר טובהם מבתמונה עם הגשר) והפירוט של הכביש כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משמע- אתה חושב שהתמונה של הGT4 היא של GTR.

מה שמן הסתם בילבל לי את כל התשובה שלך, מצטער שאני לא יושב 5 דקות לקרוא כל הודעה.

וכמו שאמת כשנוסעים ב 250 קמ"ש הפירוט של הטקסטורה של העצים שבאופק לא משנה כלום לגרפיקה של המשחק, מצד שני המודלים של המכוניות (שבGTR הם הרבה יותר טובהם מבתמונה עם הגשר) והפירוט של הכביש כן.

וואי! מה קשה!!!???? כל המסביב (חוץ מהתמונה עם הגשר שהיא אחלה תמונה) - כל הנוף הדשא נראה כמו קטע שפשוט צבעו בירוק... - אוקיי בוא נסביר לך לאט? כל המסביב..חוץ מהקטע של התמונה עם הגשר)-משמע שמה שיאמר זה לא נוגע לתמונה עם הגשר אלא לתמונות האחרות (שלך!!!!)- כל הנוף ,הדשא נראה כמו קטע שצבעו בירוק וכו'....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו אולי התמונה היחידה שבאמת מדגימה את הגרפיקה של המשחק, באמת נראה נחמד

אבל עדיין חוץ מהמכוניות הטקסטורות ממש גרועות... אולי בתנועה הם נראות יותר טוב אבל בסטילס זה ממש נורא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטקסטורות פה נראות כמו כתמים של צבע כי העלתי את הבהירות כדי שיהיה דומה לתמונה וזה מוריד את כל פרטים מהטקסטורה.

תראה בתמונה האחרונה שהראתי של הלמבורגיני השחורה (עמוד 3 ) את הטקסטורה של השולים של הכביש או בתמונה של הפאררי בעמוד הראשון.

הבעיה היחידה לדעתי זה הדשא שהוא נראה כמו שטיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב ... כמו שאמרתי המודלים של המכוניות נראים מעולה (במיוחד בתמונה האחרונה הימנים למבורגיני ממבט על- באמת תמונה טובה, אבל כל המסביב לא משהו- אם זה הדשא, או האובייקטים שסתם שתולים שם בלי שום קשר פיזי, או העצים המזעזעים, או השמיים המתוחים ,

לקחת תמונה שמראה רק את המודל של האוטו וזה נחמד- רק בכל שאר התמונות שרואים כגם את כל המסביב, אז רואים את המגרעות.

אבל שוב- אחלה תמונה, באמת. (אני כבר מפחד להגיד אחלה תמונה שלא יצא שזה איזה פוסטר ואז עוד פעם יצחקו עליי :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי גרפיקה הרבה יותר טובה בProject Gotham 2 לXbox, והוא יצא עוד לפני הGTR הזה - לא התרשמתי.

נכון, הקונסוליות יכולות לפעמים ליצור אשלייה יותר אמינה של מציאות בגלל שהן עובדות ברזולוציה נמוכה מהמחשב מה שמקשה על העין.

שיחקתי עם אח שלי במשחק ואמרתי לו "נכון זה נראה ממש אמיתי?" והוא לא הבין ושאל "מה?" אז אמרתי לו "הקטע הזה" ורק אז הוא הבין שזה היה תלת ממדי ולא מצולם...

מה שכן, אם הגיוני מבחינתי שבמשחקי מירוצים יתקרבו הכי מהר לפוטו ריאליזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת ממש לא פוטו ריאליזם!

גם המודלים (המכוניות) נראות גרוע, וגם הטקסטורות האלה!

זה פוטוריאליזם -

1756.jpg

1700.jpg

אומנם זה לא LOW Poly שמיועד למשחקים, וזה High Poly, אבל זה לפחות מתקרב לפוטוריאליזם...

בנתיים מבחינת גראפיקה אין משחק אחד שמתקרב לפוטו ריאליזם... זה פשוט יותר מדי ל- Real Time Rendering.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...