הגרפיקה המציאותית ביותר - GTR - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגרפיקה המציאותית ביותר - GTR

overload

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב לדעתי לפחות- המודלים של המכוניות נראים דווקא מאוד טוב, יותר טוב משל NFS (ששם לדעתי הגזימו עם הטשטושים...זה נראה מגניב אבל מוריד מהריאליזם- כאן המודלים מדויקים ולא מרוחים).

אבל- כל המסביב (חוץ מהתמונה הזאת עם הגשר שהיא אחלה תמונה)-כל הנוף: הדשא נראה כמו קטע שפשוט צבעו בירוק- הגדרות נראות כאילו קטע ששפשוט שמו עליו טקסטורה שטוחה של איקסים, העצים באופק בכלל מזעזעים- שוב טקסטורה (ולא מוצלחת) שהדביקו בלי לתת טיפת לעניין. השמיים- צילמו שמיים ומרחו את זה (אם כבר מדביקים טקסטורה אז לפחות אל תמתחו אותה - שתהיה הגיונית), כל הבניינים והאובייקטים התלת מימדיים יושבים כלא קשורים (לא מיקמו אותם כמו שצריך, נותנים הרגשה של "הדביקו אותך שם")

התמונה עם הגשר באמת תמונה מעולה.

אבל לפני שאתם שופטים לטובה ולרעה- מציאותיות נבחנת הרבה באיך הדברים יושבים על המסך לא בסטיל- אלא כשזה זז, לכן יכול להיות בתמונות שזה נראה הכי מצויר והכי מלאכותי- אבל כשהכל זז ב200 קמ"ש הכל נראה מדהים, יכול להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MILK INK

אתה יודע שזה רינדור של מחשב (גם אם זה GT4 למחשב) אז למה אתה שם את זה?

סתם בשביל לעצבן...

ואם GT4 זה רק לPS2 (כך הבנתי) אז די ברור שגם הזאת עם הגשר היא מרונדרת.

וד"T הנה תמונה שלדעתי יפה הרבה יותר מזאת של הגשר (בלי קשר לנוף).

GTR8.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HA HA HA

GT4 זה רק לPS2 !!

אם יודעים מה זה אומר, שכל תמונה שראיתם ברזולוציה של מעל 640X היא רינדור מראש של החברה.

במיוחד התמונה של MILK INK ! (זה ברור כל כך שאני בשוק שבכלל הבאת אותה).

שזה אומר גם שהתמונה עם הגשר היא רינדור ברמה מאוד, מאוד, מאוד נמוכה יחסית למה שאפשר לעשות היום.

משמע, עדיין לא ראיתי תמונה של מכונית ממשחק שניראת יותר טוב משלי :)

רק להזכיר לכם כמה מכוער זה GT4

561066_20050114_screen048.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נובים, אפילו לא מקשיבים.

רק מסתכלים על התמונות...

ומה אתה צוחק MILK INK?

אתה יודע שזה רינדור ולא משחק מחשב, למה אתה דוחף ספאם?

לא מתאים לך...

עכשיו כל ילד קטן חושב שGT4 נראה כך.

ד"א, עד עכשיו GTR הכי יפה, רק להזכיר לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים

1. המשחק יצא כבר ?!

2. אל תקשיב להם. הם לא מבינים שבסימולטורים שכאלה תחושת הריאליזם איכשהו מתבטאת במשחקיות. למשל המשחק LIVE FOR SPEED. משחק ריאליסטי לחלוטין מבחינת המשחקיות והפיזיקה. אבל הגרפיקה שלו לא משהו בכלל.  אבל אני הכי נהנה לשחק בו כי הוא מעביר את תחושת המציאות בצורה הכי טובה.

אתם ממש מגזימים המכוניות נראות ממש טוב יחסית למשחק שמבוסס על מנוע כזה מיושן של F1 99-02 (של EA)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נובים, אפילו לא מקשיבים.

רק מסתכלים על התמונות...

ומה אתה צוחק MILK INK?

אתה יודע שזה רינדור ולא משחק מחשב, למה אתה דוחף ספאם?

לא מתאים לך...

עכשיו כל ילד קטן חושב שGT4 נראה כך.

ד"א, עד עכשיו GTR הכי יפה, רק להזכיר לכם.

Chill Dude...

על מה בדיוק אתה מתעצבן? מה איכפת לך מה אחרים חושבים על המשחק?

אתה אוהב את המשחק והגרפיקה שלו? סבבה אבל לא כולם חושבים כמוך שהגרפיקה הזאת מציאותית.

בכללי המשחק נשמע טוב(לפי ההמלצה שלך בת'רד ההמלצות) אבל אתה לא יכול לעשות את ההשוואה לגרפיקה של HL2 למשל.

*והקטע עם התמונה של ה-GT4: קצת צחוק , אף אחד עוד לא מת מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה שאנשים לא אוהבים את הגרפיקה בגלל סיבות מסוימות.

אבל זה לא מצחיק שהם חושבים שGT4 נראה כך, לא מזמן היה פה דיון על חדשות (כמו זאת שהבאת) מGT4 וכולם התלהבו מזה ורובם מאמינים שכך נראה המשחק.

זה די עצוב.

וכמובן שהם משווים בלי בעיה את הגרפיקה של התמונה המרונדרת לגרפיקה של GTR ובכך בעצם הורסים את כל הקטע של הת'רד הזה שירד כבר לשפל בגל טיפשוט של כמה אנשים.

וזה, מעצבן אותי מאוד!

QuAKeR_996 אני מדבר עכשיו רק על הגרפיקה, על זה שהמשחק הוא הכי מציאותי שיש (לפחות למרוצי כביש) אין וויכוח...עכשיו מישהוא יביא לי סרט מצולם של מרוץ ויגיד שזה יותר מציאותי :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...