מה הCLOCK של כרטיסי 6800UE??. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הCLOCK של כרטיסי 6800UE??.

Yaron-Cohen

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

הכרטיס 99% יגיע לU

עם משופר + צריבת ביוס עם מתחים גבוהים יותר יש מצב שתגיע לUE או לפחות לבאמצע שבין U ל UE - לך יהיה GTE (ג'י טי אקסטרים ;D )

למה צריבת ביוס??...איזה מתח?..והאם הלוח K8NF-9 יהיה בסדר בשביל OC לUE לכרטיס מסך הזה??.

חחח...אהבתי את הGTE..!!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטח לגבי איזה מתח כי אין לי אבל תשאל כי הרבה מאוד יודעים ! הדרך הכי פשוטה להעלות מתח ב6800 היא לצרוב ביוס עם המתח שאתה רוצה

הדרך הקשה והמסוכנת היא וולט מוד שהו מאוד מסוכן ויכול ללכת הכרטיס (אם צריבה לא מצליחה אז פשוט צורבים את הביוס הישן ומשתמשים בכרטיס PCI )

הלוח הוא לא עם PCI E ? הכרטיס סתם יעלה לך המון כסף -קח x800xl הלוח לא משנה לכרטיס ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטח לגבי איזה מתח כי אין לי אבל תשאל כי הרבה מאוד יודעים ! הדרך הכי פשוטה להעלות מתח ב6800 היא לצרוב ביוס עם המתח שאתה רוצה

הדרך הקשה והמסוכנת היא וולט מוד שהו מאוד מסוכן ויכול ללכת הכרטיס (אם צריבה לא מצליחה אז פשוט צורבים את הביוס הישן ומשתמשים בכרטיס PCI )

הלוח הוא לא עם PCI E ? הכרטיס סתם יעלה לך המון כסף -קח x800xl הלוח לא משנה לכרטיס ...

יש לי עוד תרד שעוסק בין 6800GT לX800XL...אז אם אני לוקח 6800GT..אז לפחות שאני יעשה לו OC לאיזה U...

שניה....אם הצריבה של הביוס לא מצליחה?...יש לו איזה מנגנון שמעביר אותו לעבודה ב"מצב בטוח"...ואז אני עושה צריבה מחדש?...או שאם לא הצליחה הצריבה...אז ביי ביי לכרטיס??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...