eMule השתגע ומוריד לי בקצב מטורף ולא הגיוני - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

eMule השתגע ומוריד לי בקצב מטורף ולא הגיוני

zurkin1232

Recommended Posts

אני ממש לא מבין מה קורה...

יש לי מוד של 0.30a (לא המקורי) והתחלתי להוריד קובץ גדול. ה-HD התחיל לטחון, ולמרות שהאימיול מדווח על קצב הורדה של 1KB, הוא רץ כמו מטורף, ותוך 10 דקות הוריד 500MB!!!

כמובן שזה ממש לא הגיוני, מה גם שיש לי חיבור 750K ולא מטוס סילון...

זה קרה לי לפני יומיים, שמצמצתי ופתאום נוספו לי איזה 20 מגה אבל חשבתי שטעיתי. ועכשיו תפסתי אותו על חם.

מה קורה כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

those are bogus files, with bogus sources, you are simply downloading wrong files. its not a problem with the

mule its a problem with the sender, he sends info as if the packet it send was compressed and unpacks

1kb into 1mb (or something silly as that).

happened to me once, just downloading something else

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שיצא לי לעבוד עם אימיול ברגע שאתה מתחיל להוריד קובץ מסוים היא משריינת לו מקום מסוים (בגודל הכללי של הקובץ פחות או יותר)

ז'א שאם התחלת להוריד קובץ של 2GB היא שריינה 500mb לקובץ כהתחלה.

ז'א שלא באמת ירד 500mb אלא רק 'משוריין' 500mb כהתחלה על ההרד-דיסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

some ppl, donno who benefit from those sort of stuff, place fake files on the ed2k net, ppl download it (quick)

and think they have the files. now, the question is -> why do ppl keep those files ?

i never understood it, but like i said, you just need to delete those files, and search the mule for other files.

just a thought: it could be RIAA comps running those fake files, but again, no idea what they gain from it (the download process takes about 5 minutes at the most) and they can't really say you have downloaded something illegal, since the contents of the file isn't what it claims to be ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך.

צודק, צודק.

אני אמשיך את ההורדה סתם כי מעניין אותי מה "יקרה" :)

כנראה שכמו שאמרת מדובר בקובץ מנופח (לדוגמא "1111111111........") ככה שהדחיסה שלו ממש ממש יעילה.

טוב אני אדווח כשזה יסיים (נתקעתי על חלקים נדירים :) ).

תודה על ההסברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...