{מעבד מומהר} - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

{מעבד מומהר}

ofir123

Recommended Posts

שלום,

יש לי מעבד AMD1.4 ואני חושב שבחנות שקניתי מהם את המחשב הביאו לי מעבד 1050 ועשו לו OC ל1.4 ובגלל זה המעבד מגיע לטמפרטורות גבוהות מאד 68 מעלות.

איך אני יכול לבדוק זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן להבטיח לך ב100% שהמעבד שלך הוא 1.4 מקורי.

למה?

כי אף חנות ישראלית שכונתית לא יודעת איך להמהיר מעבד, שלא לדבר על תוספת של 40% למהירות המקורית שלו.

אם אתה רוצה לוודא, תסיר את גוף הקירור מהמעבד שלך, תבדוק מה כתוב על הליבה, תמרח משחה טרמית ותרכיב את גוף הקירור בחזרה.

אה כן, ותכניס עוד כמה מאוררים במארז, המעבד שלך רותח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכפלה של המעבד שלך היא 10.5

מה שיש לך בביוס זה שתי מהירויות באס שונות: 100 ו-133

כרגע המעבד שלך עומד על 133 (133*10.5 = 1400).

שוב, המעבד שלך הוא 1.4 מקורי, אני יכול להבטיח לך.

אם אתה רוצה לוודא, תבקש ממישהו שמבין שיסיר את גוף הקירור מהמעבד שלך ותראה מה כתוב על הליבה.

אגב, כדאי לך לשים עליו משחה טרמית (כי כרגע אין לך) אחרת הוא עלול להשרף לך וזה יהיה לא נעים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה?

כי אף חנות ישראלית שכונתית לא יודעת איך להמהיר מעבד..

אני חושב שאלו היו החנויות השכונתיות שהתחילו עם כל עניין האוברקלוקינג, לא קהילת החומרה. אני זוכר לפני הרבה-הרבה שנים היו פירסומים בעיתונים על מעבדים "מזוייפים", מעבדים שעברו ונמכרו במחיר גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה?

כי אף חנות ישראלית שכונתית לא יודעת איך להמהיר מעבד..

אני חושב שאלו היו החנויות השכונתיות שהתחילו עם כל עניין האוברקלוקינג, לא קהילת החומרה. אני זוכר לפני הרבה-הרבה שנים היו פירסומים בעיתונים על מעבדים אינטל "מזוייפים", מעבדים שעברו המהרה ונמכרו במחיר גבוה.

לא נראה לי שהחנויות השכונתיות גילו את נפלאות האוברקלוקינג אבל ניחא.

וכאן מדובר על מעבדי הידועים כל כך לשמצה אצל כל סוחרי המחשבים ה"מקצועיים", אף חנות לא תקח על עצמה את האחריות שהמעבד שהם מכרו יישרף בגלל שהם המהירו אותו בעצמם.

נראה לי הרבה יותר הגיוני שהמעבד שלו מגיע ל68 מעלות כי אין משחה טרמית בין גוף הקירור לליבה (אני בטוח בזה ב1000%) ושאין תחלופה סבירה של אוויר בתוך המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הליבה לא רשום כלום מלבד ועוד מספרים שאני לא מבין אותם.

ניסיתי לנקות את הליבה עם אלכוהול (קראתי פה שמותר) ויש שם כמו מדבקה כזאת (לא משחה טרמית) ועל הגוף יש מדבקה ובדיוק איפה שהליבה יש חור וכאילו הליבה נוגעת ישירות בגוף .

איך אני מעלה תמונה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...